Arama sonuçları: *

• Users: LeeCopper
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. L

Ryzen 3 3100 overclock

Merhaba arkadaşlar biraz önce işlemciye overclock yaptım ryzen master programından değerler bu şekilde bi sıkıntı olur mu ? 4.2 GHz 1.2W da normal oyun oynarken Max 57 gördüm Full yükte 65 gördüm herhangi bir kapanma olmadı olmuş mu sizce?
  2. L

Mavi ekran hatası driver

Merhaba arkadaşlar. Valorant güncelleme yaparken ilk bu mavi ekran hatasını aldım. Nedir bu? Neden kaynaklanır? https://drive.google.com/file/d/1Jla0kkOdbmac4gnpCTXn69xa5mWgyteH/view
  3. L

Valorant görüntü oluşturma gecikmesi nedir?

Merhaba arkadaşlar. Bu nedir, kaç olmalıdır? 0 olması gibi bir ihtimal var mı? Bende 1-2 falan.
  4. L

İşlemci voltaj ayarları

Merhaba arkadaşlar bu voltaj ayarları falan nedir? Pek bilmiyorum. Beni biraz aydınlatır mısınız? Şu anda bir sorun var bende ama ondan kaynaklı mı acaba diye merak ettim.
  5. L

System cpu kullanımı

Merhaba arkadaşlar geçen günlerdede konu açmıştım oyunlarda bir süre sonra cpu kullanımı artıyor diye sorumlularını galiba buldum bir süre sonra bunlar çıkıyor ve baya cpu kullanıyorlar bunları nasıl azaltabilirim sistem dosyası diyeceksiniz ama arkadaşlarımda hiç bu system falan oyundayke o...
  6. L

1750 TL işlemci tavsiyesi AMD

Merhaba arkadaşlar 1750 TL işlemci tavsiyesi verebilirmisiniz oyun yayın render yapılacak
  7. L

Ryzen 3 3100 2. elden ne kadar a gider

Merhaba arkadaşlar Ryzen 3 3100 2. elden ne kadar a gider garantili 2 sene falan oc falan yapılmadı
  8. L

CPU Yiyen Windows hizmetleri

Merhaba arkadaşlar bunlar sayesinde boşta 4 5 kullanması gereken cpu 25 30 kullanıyor vede oyun açınca 60 70 oluyor bunları nasıl kapatırım .
  9. L

Windows 20H2 vs 1909 kasma

Merhaba arkadaşlar ben 1909 dan 20h2 ye geçtim fakat 1909 da arayüz falan çok daha akıcıydı sekmelerin gelmesi falan şimdi sanki kasa kasa geliyor bu neden olabilir
  10. L

İşlemcinin sıcaklıgını düşürme

Merhaba arkadaşlar ryzen 3 3100 ün sıcaklıgını nasıl düşürebilirim ilk oyuna girip 40 dakika falan oynadıgımda 48 49 derece fakat biraz oynadıgımda işlemci kullanımı artıp sıcaklıkta 52 derece falan oluyor ve pc den çıkan ses de artıyor sanki işlemci tıkanıyomuş gibi
  11. L

Sanallaştırma açmak işlemci kullanımını artırır mı?

Merhaba arkadaşlar sanallaştırma açmak işlemci kullanımını artırırmı meslea 15 20 kullanırken 40 50 60 falan kullanmaya başladı böyle şeyler olabilir mi? 1616702278 ++
  12. L

Bir süre sonra artan CPU kullanımı

Merhaba arkadaşlar. Mesela ilk maç işlemci kullanımı 18 35 40 arası, gayet normal, kasma donma vs yok. 3 ya da 2. maçtan yani biraz zaman geçtikten sonra fight attıktan sonra işlemci kullanımı 40 60 55 arası geziyor ve de kasmalara neden oluyor. Bu neden olabilir? Yardım edebilecek var mı?
  13. L

Birdenbire işlemci kullanımı artıyor

Merhaba arkadaşlar sistem boştayken ya da oyundayken falan 10 20 olan CPU kullanımı bir zamandan sonra 50 60'lara çıkıyor. Bu neden olabilir? Gözlemlediğim kadarıyla arkada Windows Update, wsappx gibi hizmetler açılıyor ve 7 8 kullanıyor. Bunlardan olabilir mi? Bunları nasıl kapatırım ve...
  14. L

Ryzen 7 2700x vs ryzen 5 3600

Merhaba arkadaşlar yeni işlemci alacağım fakat ryzen 5 3600 ısınıyor diyorlar sizce ryzen 7 2700x almalımıyım Oyun yayın render yapacağım yayın için hangisi daha iyi olru emulatör üzerinden oynuyorum oyunu ryzen 7 2700x daha mı iyi olur ?
  15. L

İşlemci yükseltme yardım

Merhaba arkadaşlar, şu an Ryzen 3 3100, 8 GB RAM ve GTX 1660 Super bir sistem var ve işlemci alacağım. Siz ne tavsiye edersiniz? Ryzen 5 5600 veya Ryzen 7 3700 alırsam RAM'de yükseltme yapamam. Ryzen 5 3600X alıp 8 de RAM alsam çok fark olur mu? Yayın ve oyun işleri yapcağım.
  16. L

Valorant CPU ve GPU değerleri normal mi?

Merhaba arkadaşlar. Valorant oynarken CPU 48 derece, %40 - 47 falan kullanıyor. Ekran kartı 49 - 50 derece 26 kullanıyor. Bu degerler normal mi? İşlemci kullanımı biraz yüksek. Sanki sistem Ryzen 3 3100, GTX 1660 Super.
Top Bottom