Arama sonuçları: *

1. Furkanorhans

Oyuna girince ekranda çizgiler çıkıyor ve ekran kartı cızırdıyor.

Dostum çözebıldınmı sorununu
  2. Furkanorhans

Rtx 2060 ekran kartı kod 43 hatası

Sorun bildirdiğinden Windows bu aygıtı durdurdu. (Kod 43) Ikı gün önce valorant oynarken birden bire pc sıyah ekran verdı . Bende kapatıp tekrar açtım birdaha oldu tozlanmıştır dıyerek temızledım ekran kartını kuru bı bezle . Ama sorun hala devam etmekte suan ekranımın üstünde birsürü çizgi...
  3. Furkanorhans

İşlemci upgraden sonra ekran kartım yanıyor .

r5 2500x cpumu r5 3600 upgrade ettım . İşlemci çok iyi ancak ekran kartım hiç olmadık şekilde 80 derecelere çıkıyor en düşük ayarlarda bile yüzde 90 kullanım ve güç tüketimide çok yüksek voltaj ayarlarına dokunmadım ne sıkıntısı olabilir ? Ekran kartı rog strıx rx570 işlemciden önce 60 ı...
  4. Furkanorhans

Hazır sisteme işlemci ekran kartı upgrade önerisi

650 watt amd ekran kartlarında ne yalan söyliyim soğudum nvidia alıcam bu sefer . Birde İşlemcimi değiştircem upgrade yapmadan önce şunu şöyle yapman lazım dediğiniz bişey varmı. Bıosu güncel onu biliyorum başka bi işlem yapmama gerek varmı?
  5. Furkanorhans

Sence rtx 2060 ınno3d alınır mı? ? Rtx 2060 supermı rtx 2060mı alıyım . Çok arada kaldım rtxsuper fıyatları uçmuş . Bildiğin bir yer varsa buna bka dediğin linkte atabilirsin.
  6. Furkanorhans

Beyler Asus prıme b450mk ana kartım var. Anakartım işimi görüyor değişmek istemiyorum. Cpu 2500x Gpu rx 570 dual 16 GB ramım var şuanda kullanmış olduğum . Ben işlemcimi ryzen 3600 ve ekran kartımıda rtx 2060 supere upgrade edicem. Anakartıma bu işlemci olurmu. Başka işlemci önerisinide...
  7. Furkanorhans

RX 570 ve Ryzen 2500x Fortnite FPS sorunu

Dostum sorununu çözmediysen diye yazıyorum 8 GB ram yetersiz 8 GB Birtane daha aynı ramden al dual olarak çalıştır. Aynı sistem bendede var sistem g2 16gb ramla düzeliyor drop sorunları. Ben bu şekilde çözdüm.
  8. Furkanorhans

Warzone paraşüt tekrar açamama

Warzoneda ilk atladığımda paraşüt açıyor tekrar açıp dalmak istediğimde unbound yazıyor boşlukla dalamıyorum bunun ayarını bilen varmı ?
  9. Furkanorhans

G2 sistem fps drop sorunu (Çözüldü) Çözüm 2.sayfada mevcut

Arkadaşlar elimde olan corsair vengeance 3000mhz 8 gb ramin aynısından bir tane daha aldım ve sorunum çözüldü yüksek ayarlarda bile drop yemiyorum yardımlarınız için teşşekkür ederim sağolun . Bu arada 100 110 olan pingim 50 ye düştü işlemci rahatladı diye heralde bilmiyorum bu sorunu yaşayan...
  10. Furkanorhans

İnternet önerisi

Süper box wifi bağlantısı gibi bişeymiş sanırım bu yüzden ping değerleri çok yğksek oluyormuş para mühim değil yeterki pingim olmasın . Avrupa serverlerında aldığın pingi paylaşabilirmisin ?
  11. Furkanorhans

İnternet önerisi

Herkese yorumu için teşşekür ederim sağolun türkneti taahhüt olmadığı için denicem eğer ondada aynı sıkıntı varsa altyapım sıkıntılı olduğunu anlarım en azından bi kaybımda olmaz tekrar sağolun .
  12. Furkanorhans

İnternet önerisi

Altyapım türk telekom İnternet sağlayıcı vodafone hiç memnun değilim hızım 30 mb falan ama oyunlarda ping değerlerim çok kötü serverla alakası olandada aynı olmayandada .Modem yeni modem ama bilmiyorum belki problem modemde diyerek arıza kaydı bıraktım ben genede internet sağlayıcı önerisi almak...
  13. Furkanorhans

Eyvallah sağolasın ilk işim buraya yazmak olucak tekrar sağolun.
  14. Furkanorhans

Link atabilirseniz burdan çok yardımcı olur.
  15. Furkanorhans

Çok sağolun valla rtx 2060 super almayı düşünüyordum ekran kartım yetmiyor diyordum. inşallah bu şekilde sorunum kalmaz eğer sorunum düzelir se burdan paylaşıcam tekrar teşekkür ederim.
  16. Furkanorhans

Elimde corsair vengeance 8gb 3000mhz Ram var onun yanına aynısından mı almalıyım yoksa 8x2 sıfırdan rammi almalıyım peki?
  17. Furkanorhans

144hz 1ms monitör alacam 1400 1500 TL bütçe var ne alabilirim

Aoc 24g2u kesinlikle almanı tavsiye ederim ben çok memnunum.
  18. Furkanorhans

1 sene önce g2 sistem aldım çok memnundum. İlk aldığımda sistemi Fortniteda epic ayarlarda 100 fps altına düşmüyordu. Bu sene low ayarlarda 144 ü zor görüyorum. Tamam güncellemeler falan geldi fps düşüşleri yaşandı oyunda ama tam buıldfıght atarken droplar giriyor fps 15 50 60 sürekli oynuyor...
Top Bottom