Arama sonuçları: *

1. M

Öneri Hepsiburadadan 500 gb ssd önerisi

Normaldede takip ederime gözümden kaçmış biraz daha bekleyeyim dediğin gibi.
  2. M

Öneri Hepsiburadadan 500 gb ssd önerisi

Selamlar 500gb ssd almayı düşünüyorum elimde 100 tl lik hepsiburada çeki var eğer ürün hepsiburadadan olursa çok daha iyi olur . Bütçe 1000tl'ye kadar çıkabilirim ama ne kadar uyguna bulursam o kadar iyi olur benim için. Aklımda 2 tane ssd var şuan bunlar nasıl sizce ...
  3. M

İpad air 4 kaç sene idare eder?

Üniversitede not tutmak için ipad air 4 ve kalem almayı düşünüyorum (İnternette gezinme, youtube, netflix, PowerPoint word ve notability de not tutmak için kullanılacak) 64 gb olan model almayı düşünüyorum 4 5 sene idare eder mi? Mesela 2 - 3sene sonra yavaşlama yada güncelleme desteği nasıl...
  4. M

13K ya laptop önerisi

Sepette 13k imiş farketmedim
  5. M

13K ya laptop önerisi

https://www.hepsiburada.com/asus-rog-strix-g17-g712lv-h7005-intel-core-i7-10750h-16gb-1tb-ssd-rtx2060-freedos-173-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000UQ4EJ?magaza=Gamers_Arena...
  6. M

13K ya laptop önerisi

O fiyata o ekran kartı alınmaz
  7. M

sistem darboğazmı yapıyor

Galiba evet sisteminiz nedir?
  8. M

Yardım Gigabyte RTX 2060 mı Galax mı?

Galax - Gigabyte - Pubg'yi baz aldım bakarken Ben gigabyte tercih ederdim daha kaliteli duruyor.
  9. M

Yardım Gigabyte RTX 2060 mı Galax mı?

Karar sizin iki modelde aynı değerleri veriyor soğutmalarıda aynı oyunlarda
  10. M

Öneri En sessiz switch li klavye önerisi

Red sessiz değil arkadaşın dediği gibi neredeyse 3 senedie kullanıyorum (corsair strafe) akşamları oynarken yan odalardan duyulabiliyor ama diğer switchlere göre en sessizidir silent dışında
  11. M

MacBook Pro 16inch alınır mı??

Bende almayı düşünüyorumda ısınma sorunu var deniyor çok, varsa nasıl hallediyorsunuz?
  12. M

Gigabyte 2060 super satıp 3070 alınır mı ?

Garantili kutusu statik poşeti herşeyi duruyor alalı 2 ay oldu
  13. M

Gigabyte 2060 super satıp 3070 alınır mı ?

Elimde şuanda gigabyte 2060s super windforce oc modeli var. Performansından memnunum fakat baya ısınan bir model ağır oyunlarda 80 derecelere geliyor ve fanlar baya sesli oluyor diyebilirim. Sizce satıp 3070 alınır mı satarsam ne kadara gider ?
  14. M

Öneri 5bin ile 6bin tl arasi laptop onerisi

Galiba o işlemci bildiğim kadarıyla yanlış olmasın ama i5 10210u ya göre daha az performanslı
  15. M

https://www.hepsiburada.com/huawei-matebook-d-14-amd-ryzen-5-3500u-8gb-256gb-ssd-windows-10-home-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000XG727?magaza=Huawei+T%c3%bcrkiye...
  16. M

İntel kısmında 10. Nesil i5 10210u - ryzen kısmındada ryzen 5 3500u ve üstü yada ryzen5 4500u lu işlemcili bilgisayarlar low orta ayarlarda o oyunlarda 60 fps üstünü rahat verir. İçinde ekran kartı varsada nvidia mx 250 yeterli olacaktır
  17. M

Huawei matebook serisine bakabilirsin içinde mx250 ekran kartı var bahsettiğin oyunlarda güzel fpsler verir.
  18. M

Neresi zor
  19. M

Yardım Şu anki IPAD PRO mu?Yeni IPAD AIR mı?Fiyatı önemli değil

İpad air al derim içinde kullanılan işlemci hem daha yeni hemde daha güçlü. Tek farkı bence ipad pronun lidar sensörü olması ki şahsen ben tablettle pek kamera kullanmam zaten ipad air ın kamerasıda yeter. Hem daha güncel bir model ve apple pencil 2. Nesil desteğide var pro gibi ekran tasarımı...
  20. M

2666mh ram ile 2933mhz farkı

10 fps fark etmez 1-2 maks fark eder. Atıyorum 3000ve 3600mhz bu sefer 10 civarı fark eder
Top Bottom