Arama sonuçları: *

1. P

Wattman sorunu tam olarak nedir ve kolayca çözülebilecek bir şey midir?

rx 5500 xt de alıyordum ben psu degistirdikten sonra bir kere bile yapmadı.
  2. P

Telefona benden habersiz oyun yüklenmiş

Play store bağlı google hesabını başka bir yerden girdiysen uzaktan yükleme yapılabiliyor. Google şifrenizi değiştirin siz yapmadıysanız. 1705957250 Onun haricinde imkanı yok.
  3. P

YD Xiaomi 13 alınır mı?

Ok
  4. P

YD Xiaomi 13 alınır mı?

peki benim 6 yıldır yurt dışı kullanmam ve hala daha kullanıyor olmam halis mi ? Kayıt olayını hallettiğin sürece üzmez f/p bir cihaz.
  5. P

Yardım Yeni aldığım Acer nitro 5 Windows kurarken fazla ses çıkarıyor?

Windows veya bios kurulumlarında gayet normaldir.
  6. P

Com.tr Alan Adı 16₺🔥🔥

Belgelere gerek yok TC kimlik numarası yetiyor.
  7. P

Laptop şarj ışığı yanmıyor ?

He birde şarj kablosunu iyi taktığınıza emin olun ve farklı prizleri de deneyin tüm bunları denedikten sonra servise yollayabilirsiniz.
  8. P

Laptop şarj ışığı yanmıyor ?

Pilin pinlerini çıkartabilir ve tekrar takabilirsiniz(reset düğmesi yoksa) ama garantiye bunu söylemeyin :). Sanırım laptopunuz şarj almayı reddediyor bir sorundan dolayı, maalesef bu durumda önerilecek bir şey yok, telefon değil ki farklı bir şarj aleti deneyesiniz. Servise vermeniz gerekecek...
  9. P

bisikleti nasıl güvenli bir şekilde teslim alabilirim?

Almama gibi bir lüksleri yok ki. başka bir kargo şirketine gitsin bana pek inandırıcı gelmedi.
  10. P

Matebook D15 satıyorum, alıcının yaptığı pazarlık taktik mi?

Başka alıcı yoksa ve borcunuz acil ise vermeniz sizin için iyi olur. Ben başka alıcı bulurum derseniz adamı biraz erteleyin şöyle diyebilirsiniz "bana bir tane daha alıcı yazdı 10000 den almak istiyor 3 gün sonra elden bakacak o almaz ise size vermeyi düşünebilirim" Böyle konuşmalar yaparsanız...
  11. P

Sıvı soğutucu Pompası geç çalışıyor!

Anakartın kendi uygulamasını indirir misiniz? Oradaki ayarlar sizi daha kısa bir çözüme ulaştıracaktır. Uygulamayı daha önce kullanamdım ama muadillerini kullandım gigabayt fan ayarlarında (pompayı taktığınız pini seçiceksiniz) manuel ayarlayıp tepki süresini kısaltabilirsiniz. Pompa geç değil...
  12. P

Kasamda boşta duran kablo

Evet bu kablo anakarttaki RGB pinlerine takılır ama sizin bu kabloyla işiniz olup olmadığını anlamak için kasanın içini detaylı çekmeniz gerekmektedir.
  13. P

Binomo da para çekerken 12.000 liralık hacim istiyor

İşlem açması için oynaması gerekli değil mi ? oynadığı işlemde de batmaması gerekli, çekecek parasının olması için. :)
  14. P

Çözüldü✓ Taşınabilir Hard Disk ile Steam oyunu Taşınabilir mi?

Evet başka bir yerden indirim evindeki bilgisayarda oynayabilirsin. İlk olarak indireceğin bilgisaayrın steam indirme klasorünü hardiskin seçiyosun ve dosyalarını harddiskine indirtiyosun. kendi bilgisayarında c veya d farketmez hangi diske indireceksen oyunu c de program...
  15. P

Drift Kart projesi için 48v li-ion batarya nasıl şarj edilir?

İnternette isteğe özel pil hazırlayan kişiler var. Özellikle elektrikli bisiklet için kullanıyorlar ama siz onlara söyleyip özel hazırlatabilirsiniz şarj aletinide yapacaklardır size büyük bir kolaylık sağlar örek olarak pillibisiklet youtube kanalı yada internet sitesinden ulaşabilirsiniz...
  16. P

WordPress tabanlı web sitem nasıl ?

Düzce temizlik firması için WordPress tabanlı site hazırladım. Bilgisi olan olmayan bakabilir mi ? nasıl olmuş eksiklikler var mı bakabilir misiniz? Teşekkürler. https://www.duzcedmrtemizlik.com.tr/
  17. P

Yazılıma sıfırdan başlayacak birine tavsiyeleriniz nelerdir ?

Hiç ara verme nerde olursan ol çalış.
  18. P

USB to Type-C şarj kablosu önerisi

https://www.amazon.com.tr/UGREEN-USB-C-Cable-Nickel-Plating/dp/B08GM8X7RT/ref=d_pd_sbs_sccl_2_3/262-5123859-6243310?pd_rd_w=iO5Dy&content-id=amzn1.sym.a70b539e-9b69-400e-817b-40187643da50&pf_rd_p=a70b539e-9b69-400e-817b-40187643da50&pf_rd_r=1F240E2WS87D2MREY9PC&pd_rd_wg=n0xTL&pd_rd_r=6554b502-fbb...
  19. P

Tik Tok'da Keşfette Dolanırken Denk Geldiğim Video Link Bıraktım :)

başlıkla konunun ne alakası var ? amaç ne ?
  20. P

Yardım Kasamı kitaplığa koysam sorun olurmu ?

kasayı yatay bi şekilde monitorun arkasına koyamazmısınız? yatay dediğin yan bi şekilde eğer klavye mesafesi yetecekse.
Top Bottom