Arama sonuçları: *

• Users: Weucakafie
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. W

Hawk fab 5 H.O./G.O. ?

Arkadaşlar merhaba hawk fab 5 modelini 5.500 TL ye aldım. Sizce iyi mi?
  2. W

BİOS GÜNCELLEMESİ SONRASI DONMA

Merhabalar. Asus b450mk II anakarta sahibim. Biosumu son sürüme yani 4202 ye güncellemiştim. Bilgisayarımda donma ve kasmalar olmaya başlamıştı. Sonra yeni bios sürümü geldiğini gördüm 4204 ona güncelledim. Bilgisayarım daha çok donma ve kasmaya başladı. İlk sürümüm 3802 ydi. Kasma ve donma...
  3. W

Çözüldü✓ Ekran kartım çok ısınıyor

Merhabalar asus dual 6650 xt ekran kartım 78 dereceyi gördü. Önceden böyle değildi. 70-71 derece civarında dolaşıyordu. Kart daha yeni. Hava sıcaklıklarından olmuş olabilir mi?
  4. W

Dönüştürücü uyumlu mu?

Merhabalar anakartım b450m-k II ve rgb ve argb desteği yok. İD Cooling 214xt kule tipi soğutucu aldım. Soğutucu argb olduğu için ledleri çalışmıyor. Bu yüzden bu dönüştürücüyü aldım. İşe yarar mı ? https://ty.gl/6wfv1xno4i
  5. W

Anakartımda ki 3 pinli giriş ne girişi?

Merhaba dostlar. Asus b450m-k II anakart kullanıyorum. Argb kule tipi soğutucu aldım. Ve ana kartımda argb girişi yok yazıyor. Bu yüzden ledini çalıştıramadım. Fotoğraftaki 3 pinli yanında chassis yazan giriş ne girişi? Buraya taksam argb led çalışır mı?
  6. W

Bu soğutucu bu anakarta uyar mı?

Asus b450m-k II anakarta bu soğutucu uyar mı? Araştırmalarıma göre anakartın argb ve rgb desteği yok diyor. Sadece renkleri mi kontrol edemem onun haricinde cpu fan a bağladığım da çalışır mı? Hangi modeli almalıyım argb mi rgb mi ikiside 4 pin mi...
  7. W

1080p IPS panel monitör önerisi

Merhabalar 1080p IPS panel 24 inch 165 hz monitör düşünüyorum özellikleri iyi olan ve fiyatı uygun monitör önerilerinizi bekliyorum.
  8. W

BU MONİTÖR ALINIR MI?

Merhaba arkadaşlar. Bu monitörü almayı düşünüyorum. 6650 xt ekran kartına sahibim ve bazı yerlerde freesync destekliyor yazıyor bazı yerlerde yazmıyor. Bu monitör freesync destekliyor mu desteklemese bile ekranda yırtılma olur mu...
  9. W

BİLGİSAYARDAN GELEN TİZ SES VE EKRAN GİT GEL YAPMASI

Merhabalar. Bugün assasin s creed odysses i ilk açtığımda kasamdan tiz bir ses gelmeye başladı ve bu ses masaüstüne geçtiğimde duruyordu oyuna geçtiğimde yeniden başlıyordu ve ekran git gel yaptı ekranın git gel yapması önceden bir iki kez olmuştu. Oyunu ikinciye açtığımda ses yoktu. Ben psudan...
  10. W

2k IPS Panel Monitör önerisi

Merhabalar. 2k ips panel monitör almayı düşünüyorum. Tavsiye edebileceğiniz çok pahalı olmayan f/p monitör önerilerinizi bekliyorum
  11. W

Casper Excalibur MONİTÖR ALINIR MI?

Merhaba arkadaşlar bu fiyata bu monitörü almak mantıklı mı yoksa 2k monitör mü alayım? Sistemimde 6650xt ve r5 5600 var. https://www.hepsiburada.com/casper-excalibur-e27fhd-g-27-200hz-1ms-300nit-hdmidisplay-curved-freesync--g-sync-fhd-led-monitr-p-HBCV00003QQP0J?url_src=and-product-detail
  12. W

Çözüldü✓ Mouse önerisi-logitech g102 vs razer deathadder essential

Merhabalar mouse alacağım bu iki model arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi ? Veya bu seviyede daha iyi önerebileceğiniz model var mı ?
  13. W

HANGİ PSU İYİ ? (ACİL)

game power 650w 80+ mı bitfenix 600w mu sizce ? Ben hazır sistem aldım incehesaptan bilmeden gamepowerr 650w ı seçtim ama gamepower psu ya kötü diyorlar incehesaba ulaşsam değiştirirler mi acaba ? https://www.incehesap.com/gamepower-gp-650-power-supply-fiyati-49146/...
  14. W

İncehesap Sharpen Sistem Alınır Mı?

Merhabalar. Bu sistemi bu şekilde özelleştirerek aldım. Sizce iyi mi ? https://www.incehesap.com/sharpen-oyuncu-bilgisayari-fiyati-61443/?hsu=457812,457827,457782,457785,457893,457794,458346
  15. W

6700 XT RYZEN 5 5500 DARBOĞAZ YAPAR MI?

Merhabalar. 6700 xt ryzen 5 5500 lü bir sistem almayı düşünüyorum. 2k monitöre bütçem olmadığı için 1080 p de oynayacağım. Darboğaz yapar mı ? Yaparsa ne kadar darboğaz yapar ? Oyun oynarken bir sıkıntı yaşar mıyım ? Ani fps düşmesi falan gibi. Yardımcı olursanız sevinirim.
  16. W

Rx 6500 Xt Ekran Kartı İle Si̇stem Toplama Tavsi̇yesi̇

Merhaba arkadaşlar. RX 6500 xt ekran kartı ile en uygun sistemi toplamak istiyorum. Ama pci-e 4.0 kullanmak istiyorum. PCI-E 4.0 ı destekleyen işlemci ve anakart modeli önerebilir misiniz? Geri kalan parçaları da uygun ve indirimli almak istiyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
  17. W

Laptop a m2 ssd nvme takmak

Elimde Casper g770.1075-8DH0A modeli var arkadaşlar.bir tane hikvision e1000 512 gb nvme ssd aldım ama sonradan markanın bilinmedik bir marka olduğunu öğrendim.Kendim takmayı düşünüyorum bir sıkıntı olur mu? Statik elektrik veya uyumsuzluk gibi yoksa bilinmedik bir marka olduğu için hiç takmayıp...
  18. W

Hikvision e1000 512 gb m2 nvme ssd

Merhabalar.Casper g770 marka laptop için hikvision e1000 512 gb nvme ssd aldım.Sizce uyumsuzluk yapar mı?Bu ssd ile ilgili çok yorum bulamadım sizce nasıl?Önerebilceğiniz başka ssd var mı? Birde ssd yi kendim takmayı düşünüyorum statik elektrikten korunmak için ne yapabilirim?
Top Bottom