Arama sonuçları: *

• Users: wozly
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. wozly

Bu bilgisayarlar ne fiyattan satılabilir

Merhabalar, Amazon'dan belirttiğim ürünleri aldığım gibi satmak istiyorum burda alabilecek varsa iletişime geçebilirler ve ya satmak istersem ne fiyatlara satabilirim acaba, yardımcı olursaanız çok mutlu olurum. 1715693517 Bilen varmı acaba, faturalı ve ya faturasız direkt kutu açılmadan...
  2. wozly

Bu sistem alınır mı?

merhabalar, 3070 ti sistemimi yükseltmek istiyorum bu fiyat bandında bu sistem alınır mı acaba? Sistem Link
  3. wozly

2. El Sistem alınır mı?

merhabalar, 3070 ti sistemimi yükseltmek ve 3080 veya 3080ti sisteme geçmek istiyorum sizce bu sistem nasıldır fiyat performans olarak Sistem Link
  4. wozly

Sistemim kaç TL eder

Merhabalar yeni sistem almayı düşündüğüm hazır sistemimi satmak istiyorum, 1 yıl önce incehesap'tan aldım fakat ekran kartı,ram ve ssd değiştim değiştiğim parçalar ram dışında 2.el ve ürünlerin kutu garantisi yok, faturaları mevcut özellikleri testleri aşağıya bırakıyorum kaçtan satabilirim...
  5. wozly

4TB F/P Harddisk Öneri

Merhabalar, şuan kullandığım harddisk sağlığı fazlasıyla düştüğü ve yetmediği için yeni bir disk almak istiyorum, 4TB yeterli olacaktır, oyun, edit, vs depolama olarak kullanacağım ayrı olarak 2TB ssd siparişi verdim lütfen harddisk önerisinde bulunabilir misiniz? Aklımda bu ürün var sizce...
  6. wozly

Asus Dual RTX 3060 12GB Ne kadara satabilirim?

Merhabalar, incehesap üzerinden toplama sistem içerisinde olan rtx 3060 ekran kartımı satmak istiyorum, 5 aylık bir kart sadece oyun için kullanıldı kutusu duruyor üzerinde jelatinleri bile mevcut, testlerini aşağıya bırakıyorum
  7. wozly

FullBody mi split mi?

merhabalar, sporda 1. ayımı fullbody uygulayarak bitirdim şuan güncel olarak boyum; 179 kilom; 65 civarı fullbody olarak devam etmeli miyim? veya split'e geçmem gerekiyor mu,birde program önerisine ihtiyacım var yardımcı olursanız çok sevinirim.
  8. wozly

Kilo alma ve program

Merhabalar, ortalama 16 gündür spora başladım ve ilk ay full body giriyorum, 1. ayın bitmesine az kaldı çokda az olsa geliştiğimi hissediyorum, en azından kendimi sporda daha iyi hissediyorum fakat kilo almam gerekiyor, zargana gibi görünüyorum 1. aydan sonra neler yapmalıyım ve kilo almak için...
  9. wozly

Spora başlangıç sonrası ağrı

Merhabalar, ilk defa fitness'a başladım çarşamba ve perşembe günü salona gittim bu gün dinlenmek için ara verdim, fakat 3 gündür kollarım ve göğüslerim neredeyse hareket ettiremeyecek kadar çok ağrıyor ne yapmam lazım, yardımcı olur musunuz?
  10. wozly

7000 TL Sistem Önerisi

Selamlar, kuzenim için sistem arıyorumda alacağı sistemi genellikle edit-oyun için kullanıcak, ben şu sistemi düşünüyordum sizce alınır mı? sizde öneri verir misiniz rica etsem. https://www.incehesap.com/mortar-bronze-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46664/
  11. wozly

Ups kargo ile yaşadığım sorunlar

Öncelikle tekrardan selamlar, dün açmış olduğum konuda İncehesap'tan almış olduğum ürün için kargo durumunu dile getirmiştim,şimdi tekrar kısaca özet geçip UPS Kargonun sorumsuzluğunu anlatacağım, umarım kimse benim yaşadıklarımı yaşamaz. Öncelikle : 14.05.2022 tarihinde siparişim tamamlandı ve...
  12. wozly

İncehesap Ups kargo teslim

Selamlar, 14.05.2022 Tarihinde İncehesap'dan vermiş olduğum sipariş için kargo firması ups'e kargom verildikten sonra görseldeki gibi teslim tarihi 23.05.22 Bugün olarak görünüyor,fakat 2 saat kalmasına rağmen gelen veya herhangi bir sms vs gelmedi ne yapmam gerekiyor acaba, 10 gün oldu...
  13. wozly

Sistemim ne kadar eder

Merhabalar, yeni sistem alacağım için elimdekini çıkarmak istiyorum, sistemim ortlama ne fiyata gider yardımcı olursanız sevinirim 💓 AMD Ryzen 5 Pro 3600 PRIME B450M-K II - ASUS PNY XLR8 Gaming EPIC-X RGB 8GB x2 Gigabyte GTX1060 Windforce OC 6GB
  14. wozly

Rtx 3060 Sistem Önerisi

Selamlar, elimdeki bilgisayarı satıp 3060 içeren bir sisteme geçmeyi düşünüyorum,aklımda bu sistem var bütçemi belirttim sizce uygun mudur? Sistem Linki
  15. wozly

Adata M2 SSD alınır mı?

merhabalar, çok acil lazım olduğu için hemen sipariş vermem gerekiyor SSD LİNK Sizce alınır mı? öneriniz varsa max bütçem 1300TL
  16. wozly

Yeni yaptığım Gta V sinematik | You

Merhabalar , yeni yapmış olduğum cinematic videomu sizin ile paylaşmak istedim : Video Linki
  17. wozly

Hazırladığım Spotify Playlistler (UK DRILL,TR DRILL,BLACKLIST MIX)

Merhabalar , dinleyenler için birkaç spotify list hazırladım (çukal abim yok merak etmeyin) UK DRILL LIST TR DRILL LIST BLACKLIST MIX - blacklist mix'de juice wrld,lil baby,travis scott,drake gibi sanatçılar var genel olarak.
  18. wozly

Yeni yaptığım Gta V Sinematik | Zone 2

Merhabalar , yeni yapmış olduğum cinematic videomu sizin ile paylaşmak istedim : Video Linki Görüşlerinizi Merak ediyorum :)
  19. wozly

GTAV Çektiğim Birkaç Fotoğraf (Cinematic)

Merhabalar , bundan önce bir konu daha açmıştım ve beğenilmişti ve bu yüzden birkaçtane daha eklemek istedim. Not : ilk 2 fotoğrafı Menace II Society filminde bulunan O-DOG'a benzetmeye çalıştım olduğu kadar : 1621806805 @#Burhan# neden üzgün attın kanka yanlış birşeymi oldu
  20. wozly

GTAV Çektiğim Birkaç Fotoğraf

Merhabalar,uzun süredir GTAV de sinematik videolar,fotoğraflar,tanıtımlar vs çekiyorum.Bu Sabah çektiğim fotoğrafları sizin ile paylaşmak istedim,görüşlerinizi merak ediyorum :)
Top Bottom