Neler Yeni

İncehesap Ups kargo teslim

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
Selamlar, 14.05.2022 Tarihinde İncehesap'dan vermiş olduğum sipariş için kargo firması ups'e kargom verildikten sonra görseldeki gibi teslim tarihi 23.05.22 Bugün olarak görünüyor,fakat 2 saat kalmasına rağmen gelen veya herhangi bir sms vs gelmedi ne yapmam gerekiyor acaba, 10 gün oldu neredeyse bir kargo için fazla değil mi?
1653310789654.png

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Selamlar, 14.05.2022 Tarihinde İncehesap'dan vermiş olduğum sipariş için kargo firması ups'e kargom verildikten sonra görseldeki gibi teslim tarihi 23.05.22 Bugün olarak görünüyor,fakat 2 saat kalmasına rağmen gelen veya herhangi bir sms vs gelmedi ne yapmam gerekiyor acaba, 10 gün oldu neredeyse bir kargo için fazla değil mi?Alıntıyı görüntüle
Baya fazla cidden 10 gün nedir öyle :/ Bence iletişime geçmeniz gerekiyor.

AliGKMEN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Ali GÖKMEN
Selamlar, 14.05.2022 Tarihinde İncehesap'dan vermiş olduğum sipariş için kargo firması ups'e kargom verildikten sonra görseldeki gibi teslim tarihi 23.05.22 Bugün olarak görünüyor,fakat 2 saat kalmasına rağmen gelen veya herhangi bir sms vs gelmedi ne yapmam gerekiyor acaba, 10 gün oldu neredeyse bir kargo için fazla değil mi?Alıntıyı görüntüle
10 gün baya fazla max 4 olur 5 olur

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Baya fazla cidden 10 gün nedir öyle :/ Bence iletişime geçmeniz gerekiyor.
İncehesap'tan defalarca destek talebi açtım fakat otomatik yanıt ile aynı cevapları aldım, ups kargonun hiçbir numarası kullanımda değil şaak gibi :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

10 gün baya fazla max 4 olur 5 olur
2021 yazında verdiğim sipariş 4 gün içerisinde gelmişti, 19 mayıs vs diye geç gelir diye düşündüm fakat hiçbir gelişme yok eğer bu gün gelmez ise iade etmeyi düşünüyorum

PixDraw

80+ Bronze
İncehesap'tan defalarca destek talebi açtım fakat otomatik yanıt ile aynı cevapları aldım, ups kargonun hiçbir numarası kullanımda değil şaak gibi :D
Ups birçok şehirde şubeye sahip değil bir deposu var bir kaç dağıtım aracı :D telefonları asla açılmaz genelde depo personelleri bile dağıtıma çıkıyor.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Vallaha hem ekstra bir para ver hem de böyle bir olay cidden bilmiyorum çok fazla olmuş dediğim gibi iletişime geçmeniz gerekiyor bir şekilde sonradan daha çok uğraştırır.

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ups birçok şehirde şubeye sahip değil bir deposu var bir kaç dağıtım aracı :D telefonları asla açılmaz genelde depo personelleri bile dağıtıma çıkıyor.
evet, sonradan şube adresi ile aratınca boş bir arazi gibi bir yer çıktı

şimdi telefon numarası ile sorgulatınca, son 10 güne ait işlem bulunamadı diyor

aytug.74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Aytuğ Gök
Kargon geldi mi ? Bende incehesaptan sistem satın aldım istanbulda yaşıyorum tek kargo seçeneği ups vardı. Banada sorun çıkarır mı acaba ?

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
klasık ups

Dušan Tadić

80+ Silver
Gaming gecesinde kulaklık aldım, 12 saat içinde kargoya verildi. 1 iş günü sonra elime ulaştı. (Yurtiçi Kargo)

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
Kargon geldi mi ? Bende incehesaptan sistem satın aldım istanbulda yaşıyorum tek kargo seçeneği ups vardı. Banada sorun çıkarır mı acaba ?
gerçekten iğrenç bir firma olduğunu öğrendim, aradığımda hiçbir şekilde müşteri temsilcisine bağlamadılar, incehesap tarafından aldığım yanıtlar şu şekilde ;

1. Arayışımda, gün içerisinde kargonun arayıp bilgi verileceği söyledin
2. birkaç saat geçtikten sonra tekrar aradım ve kargonun 18-18.30 arasında en geç geleceğini tahmin ediyoruz eğer gelmez ise tekrar arayın denildi. Son arayışımda ise kargonun bu gün gelmeyeceğini en kısa sürede ulaşacağı söylendi, en kısa süre nedir ya? zaten 10 gündür kargoyu bekliyorum resmen param ile rezil oldum.

Sonrasında şikayetvar'a verdiğim şikayetten sonra incehesap müşteri desteği beni arayıp, sürenin anormal olduğunu ve anlaşma süresinin geçtiğini bu konun üzerine düşeceklerini ve eğer kargoda bir sorun olursa almamamı ilettiler, gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum

1653326292849.png
1653326304178.png
1653326321955.png

Gaming gecesinde kulaklık aldım, 12 saat içinde kargoya verildi. 1 iş günü sonra elime ulaştı. (Yurtiçi Kargo)
kargo seçimi varmıydı göremedim direkt sistemi sipariş verdim

Top Bottom