Neler Yeni

Sendeo Kargo Rezilliği

enefti

80+
Geçen ayın 15 inden bu ayın 15 ine kadar toplam neredeyse 100 tane ürün sipariş ettim. 2 tane siparişim Sendeo firması ile gönderildi. Sendeo ile gönderilenlerin dışındaki kargolarda hiçbir gecikme yok hepsi 2 günde elime ulaşırken Sendeo ile gönderilenler 10 günde elime ulaşamıyor ve kargo hiç takip edilemiyor. Aralık 8 de sipariş ettiğim kargom teslim edilemedi olarak görünüyor ne teslimata çıkarma var ne bir şey ama teslim edilemedi diyor. Sendeo firması ile gönderilecek ürün varsa ürün aşırı aşırı ucuz değilse o firmadan almanızı önermem. Yurt dışından 1 haftada elimize ulaşırken ürünler Sendeo elimize ürünü 10 günde ulaştıramıyor. Berbat kargo hizmeti Sendeo.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
Daha önce hiç adını duymadığım bir firma. Bilinmedik firmaları tercih etmemeye çalışın.

enefti

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce hiç adını duymadığım bir firma. Bilinmedik firmaları tercih etmemeye çalışın.
Ürünü sadece satan bir firma bulabildim bununda taşıyıcısı Sendeoydu yapabilecek bir şeyim yok. Güya bugün teslimat tarihiydi fakat daha kargo nerede onu bile göremiyorum. Müşteri hizmetleri yüzüme kapatıyor. Hep bot bot cevaplar veriliyor. Müşteri hizmetleri de kargo firması gibi rezil.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
Anlıyorum da mesela bir ürün almadan önce mağazaya hangi kargo firmasıyla çalıştığını soruyorum önce. Durduk yere uğraşmaya bence gerek yok.

enefti

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Anlıyorum da mesela bir ürün almadan önce mağazaya hangi kargo firmasıyla çalıştığını soruyorum önce. Durduk yere uğraşmaya bence gerek yok.
Hocam bahsettiğim bu değil. Alacağım ürünü bir tek burada buldum ve almam gerekiyordu. Sendeo ile geleceğini biliyordum önceki kargomda yaşadığım sorunları da biliyordum ama almam da lazımdı ürünü yapacak bir şeyim yoktu. Kargo firması zaten çok geç tarih veriyor üstüne üstlük bu tarihte bile teslimat yapamıyorlar. Onu da geçtim kargom nerede bunu göremiyorum onu da geçtim kargo bende teslim edilemedi görünüyor, müşteri hizmetlerine soruyorum yolda görünüyor diyor ve hepsi bottan beter tek bir cevap kopyala yapıştır yapıyorlar.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
O hâlde şikayet etmenizin pek bir mantığı yok gibi. Bunları bilerekten almışsınız. Aynı hatayı tekrardan yapmışsınız sonucunu bile bile :D

enefti

80+
Kargo firmasının yapmış olduğu gönderi takibi. :) Çok kaliteli değil mi buram buram kalite kokuyor. Kargonun hangi şehirden çıktığını bile bilmiyorum.
Ekran görüntüsü 2023-12-15 113558.png

1721

80+ Bronze
Olabilir, adını daha önce hiç duymadım. Koç holding firması olması, onu iyi kargo firması yapmıyor.
iyi veya kötü hiçbir yorum yapmadım. koç holding firması olduğunu belirttim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kargo firmasının yapmış olduğu gönderi takibi. :) Çok kaliteli değil mi buram buram kalite kokuyor. Kargonun hangi şehirden çıktığını bile bilmiyorum.
Alıntıyı görüntüle
bende de böyleydi. gelmeden önce dağıtıma çıkartdık diye mesaj geldi o kadar.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
1 2
@SİRcem v2, konu sahibi arkadaş da bunu bilerek almış zaten. Daha da tartışmaya gerek yok gibi.

• Beğen
Reaksiyonlar: 1721
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,245
Üyeler
141,265
Son üye
Byron Parks
Top Bottom