Neler Yeni

İncehesap Ups kargo teslim

aytug.74

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Aytuğ Gök
gerçekten iğrenç bir firma olduğunu öğrendim, aradığımda hiçbir şekilde müşteri temsilcisine bağlamadılar, incehesap tarafından aldığım yanıtlar şu şekilde ;

1. Arayışımda, gün içerisinde kargonun arayıp bilgi verileceği söyledin
2. birkaç saat geçtikten sonra tekrar aradım ve kargonun 18-18.30 arasında en geç geleceğini tahmin ediyoruz eğer gelmez ise tekrar arayın denildi. Son arayışımda ise kargonun bu gün gelmeyeceğini en kısa sürede ulaşacağı söylendi, en kısa süre nedir ya? zaten 10 gündür kargoyu bekliyorum resmen param ile rezil oldum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonrasında şikayetvar'a verdiğim şikayetten sonra incehesap müşteri desteği beni arayıp, sürenin anormal olduğunu ve anlaşma süresinin geçtiğini bu konun üzerine düşeceklerini ve eğer kargoda bir sorun olursa almamamı ilettiler, gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

kargo seçimi varmıydı göremedim direkt sistemi sipariş verdim
Rezalet bir firmaymış.Seninki şehir dışından geldi sanırım benim istanbuldan istanbula diye gelicek daha kargoya verilmedi bile montaj aşamasında umarım aynı durum başıma gelmez.

Peki
gerçekten iğrenç bir firma olduğunu öğrendim, aradığımda hiçbir şekilde müşteri temsilcisine bağlamadılar, incehesap tarafından aldığım yanıtlar şu şekilde ;

1. Arayışımda, gün içerisinde kargonun arayıp bilgi verileceği söyledin
2. birkaç saat geçtikten sonra tekrar aradım ve kargonun 18-18.30 arasında en geç geleceğini tahmin ediyoruz eğer gelmez ise tekrar arayın denildi. Son arayışımda ise kargonun bu gün gelmeyeceğini en kısa sürede ulaşacağı söylendi, en kısa süre nedir ya? zaten 10 gündür kargoyu bekliyorum resmen param ile rezil oldum.

Sonrasında şikayetvar'a verdiğim şikayetten sonra incehesap müşteri desteği beni arayıp, sürenin anormal olduğunu ve anlaşma süresinin geçtiğini bu konun üzerine düşeceklerini ve eğer kargoda bir sorun olursa almamamı ilettiler, gerçekten ne yapacağımı bilmiyorum

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

kargo seçimi varmıydı göremedim direkt sistemi sipariş verdim
Peki sipariş verdiğin tarih ? Kargoya verilen tarih nedir ?

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
Rezalet bir firmaymış.Seninki şehir dışından geldi sanırım benim istanbuldan istanbula diye gelicek daha kargoya verilmedi bile montaj aşamasında umarım aynı durum başıma gelmez.

Peki

Peki sipariş verdiğin tarih ? Kargoya verilen tarih nedir ?
umarım gelmez, sipariş verdiğim tarih 14.05.2022 kargoya verilme 17.05.2022 5 günden fazla adana şubesinde bekletildi hala bekliyorum

raFixed

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
344
İsim
Buğra Boyacı
bende sipariş öncesi mesajları görünce sorun yaşamayacağımı düşünmüştüm ama durum ortada :/
zor bir durum cidden işbilmezliklerinin bir cezası da olmuyor işin kötüsü

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
UPS TRde çoğunlukla iyi değil bence. Yurtdışında çok iyiler ama ben ne zaman UPS ile bir şey alsam rezalet bir hizmet alıyorum. Her şehirde aynı değiller. İlçedeysen hafta birkaç gün gelebiliyorlar. Bu yüzden de bir haftaya kadar sürüyor teslim. Benim adrese haftada 2 gün geliyorlar mesela. Şubeye kesinlikle ulaşamıyorum. Gidip almak istesem de vermiyorlar. Depodan bulabilirsen al falan demişti çalışan eleman. Haftanin o 2 gününde ulaşıyor mu ulaşıyor herhangi bir sorun yaşamadım kargo konusunda ama o kargo gelinceye kadar rezil ediyorlar desem yeridir. Beklemekten başka çaren yok maalesef.

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
kolay gelsin > all

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
UPS TRde çoğunlukla iyi değil bence. Yurtdışında çok iyiler ama ben ne zaman UPS ile bir şey alsam rezalet bir hizmet alıyorum. Her şehirde aynı değiller. İlçedeysen hafta birkaç gün gelebiliyorlar. Bu yüzden de bir haftaya kadar sürüyor teslim. Benim adrese haftada 2 gün geliyorlar mesela. Şubeye kesinlikle ulaşamıyorum. Gidip almak istesem de vermiyorlar. Depodan bulabilirsen al falan demişti çalışan eleman. Haftanin o 2 gününde ulaşıyor mu ulaşıyor herhangi bir sorun yaşamadım kargo konusunda ama o kargo gelinceye kadar rezil ediyorlar desem yeridir. Beklemekten başka çaren yok maalesef.
onlarca defa aradım dün gün içerisinde geleceğini söylediler gelmedi, bugün tekrar aradım tekrar aynı yalan ve tekrar gelmedi cidden ups kullanılmazmış param ile rezil oldum

Benimkini kargoya vermeden İncehesaptan bir çalışan araba ile getirdi siparişi 21. de verdim bugün geldi.
istanbul içi öyle oluyormuş galiba

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
onlarca defa aradım dün gün içerisinde geleceğini söylediler gelmedi, bugün tekrar aradım tekrar aynı yalan ve tekrar gelmedi cidden ups kullanılmazmış param ile rezil oldum

istanbul içi öyle oluyormuş galiba
Maalesef dediğim gibi beklemekten başka bir seçenek bırakmıyorlar.

wozly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
166
İsim
Selahaddin
+ olarak ekleme yapıyorum ;
dün 11. gün içerisinde ups ve incehesap müşteri temsilcisi ile tekrar bağlantı kurdum ve kargoyu artık şubeden almak istediğimi ilettim, sonrasında ups geri dönüş yapıp kargoyu şubeden alabileceğimi söylediler, şubeye 1 saatlik gidiş yolundan sonra kargonun şubede olmadığını ve nerede olduğunu bilmediğini söyleyen bir eleman karşıladı beni şaka gibi, dün akşam incehesap'a iade için bir mesaj oluşturdum artık alacağım üründen soğudum, kart ödemelerini dahi yaptım iade işlemleri nasıl olacak bilmiyorum
1653550391782.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
894,701
Üyeler
138,391
Son üye