Arama sonuçları: *

• Users: IATLASI
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. I

Yardım ARABAM İÇİN LASTİK ÖNERİSİ LAZIM

Arabam polo 1.2 tsi 4 tane lastik alacağım. Yazın uzun yolada gideceğim için biraz iyi bir şey olsun istiyorum. Ortalama tek lastik için 2.500 civarı olabilir ve Hangi güzenilir siteden alabilirim onuda yazarsanız sevinirim 1714556134 2500 az üstü filan olabilir
  2. I

Yardım Amazondan monitör aldım Işık sızması var. Değiştirmeli miyim?

Xg2431 monitör aldım bugün geldi. Ölü pixel yok sadece sağ aşşada ışık sızması var diğer köşelerde yok değişim yapmalı mıyım?
  3. I

Yardım Monitör Vesa bağlantı Önerisi lazım

Az sonra viewsonic xg2431 monitörü alıcam şuan kullandığım xg2405 malum bunları ayakları büyük o yüzden güzel bir vesa bağlantısı lazım. Masaya bağlayacağım. Masam Ceramical 140x60 şeklinde
  4. I

Yardım Viewsonic Xg2431 nereden alabilirim?

Ölü pixel çıktığında iade veya değişim yapabileceğim bit yer var mı? Şuan itopyada indirimde ama orda öyle yapamam sanırım.
  5. I

Yardım Fitness için takviye önerisi lazım

Şuan protein tozu ve pro workout kullanıyorum. Omega 3 -multivitamin önemli deniyor. Ramazandan sonra creatin alacağım. Creaitin+protein tozu+pro workout var. Başka ne önerirsiniz ve hangi marka
  6. I

Yardım Viewsonic xg2431 alacağım en ucuz ve en güvenilir yer neresidir?

Viewsonic xg2431 alacağım en ucuz ve en güvenilir yer neresidir? Bu monitöre karar verdim. Ölü pixel durumunda v.s iadesi kolay olacak yer neresidir? Nerden almalıyım
  7. I

Yardım 240 Hz alınabilecek en iyi monitör hangisi?

Bana en son test sonuçlarıyla beraber Viewsonic xg2431 önerdiler. Daha iyisi var mıdır?
  8. I

Yardım Monitör Vesa önerisi

240 hz monitör alacaktım ve viewsonic xg2431 e karar kıldım ama benim şuanki monitör de viewsonic ve ayakları çok yer kaplıyor. Vesa almak istiyorum ama tek tek 2 tane mi alayım yoksa 2 li olanlardan mı alayım? Masam Ceramical 140x60 bu kasa taşır mı 2 li kolla bilmiyorum. Önerilerinizi bekliyorum
  9. I

Yardım Hangi monitörü almalıyım?

https://www.gaming.gen.tr/urun/353529/dell-g2524h-25-inc-280hz-0-5ms-full-hd-adaptive-sync-fast-ips-gaming-monitor/ https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-viewsonic-xg2431-23-8-0-5-ms-2-full-hd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,339192691.html
  10. I

Böyle bir Kasa toplamayı düşünüyorum. Parçalar iyi mi?

İşlemci: ryzen 7 7800x3d Anakart: MSI VEYA ASUS TUF b650 anakart ATx RAM; 6000 MHz cl 30 veya 36 civarı bir ram Ssd: 1 tb olacak okuma yazması biraz yüksek kingston kc3000 gibi Kasa: belirlemedim ama hava akışı iyi olan PSU: kaç e gerekli bilmiyorum Ekran kartı: şuan eski kasamda olan...
  11. I

Yardım Bu monitör nasıldır ve alınır mı?

https://www.gaming.gen.tr/urun/353529/dell-g2524h-25-inc-280hz-0-5ms-full-hd-adaptive-sync-fast-ips-gaming-monitor/ Bu monitörü almayı düşünüyorum iyi midir . 1 ölü pixel bile çıksa değişim oluyor mu?
  12. I

Yardım Yurt dışı ekran kartı alınca burada garanti geçer mi?

Yurt dışı bir tanıdığıma ekran kartı getirsem sıfır Türkiye’de garantisi geçer mi?
  13. I

Şöyle bir sistem kaç para tutar?

sistem toplamayı düşünüyorum. Ekranım dell 280 hz olan var onu alacağım. EKRAN KARTI: 4060ti 16 gb (belki aradaki fark çok olmazsa 4070) İşlemci: Ryzen 7 7800x3D Diğer parçalar birlemedim ama kasa havalandırması iyi olması lazım. Böyle bir sistem kaça patlar bana ?
  14. I

Yardım Monitör önerisi lazım

şuanki monitör 144 hz bi ekran daha alıp bu monitörü yan ekran yapacağım. Genel olarak valorant lol tft Nadire’nde metin2 oynuyorum. 240 hz alayım diye düşünüyorum önerisi olacak var mı?
  15. I

Yardım Spor ve bazen günlük kullanım için bu 2 kulaklıklardan hangisi almalıyım?

Genel olarak spor için bazen günlük kullanım 2 Kulaklıktan hangisini almalıyım sebinide yazarsanız sevinirim.
  16. I

Yardım Genel olarak spor için bazende günlük kullanım için hangi kulaklık?

Genel olarak spor için bazende günlük kullanım için hangi kulaklık sebebini de yazar mısınız? Bütçe sorunum yok ama yüksek bütçede vermek istemiyorum max 3 k civarı
  17. I

Yardım Genel olarak spor için bazen günlük kullanım 3 Kulaklıktan hangisini almalıyım

Genel olarak spor için bazende günlük kullanım için hangi kulaklık sebebini de yazar mısınız? Bütçe sorunum yok ama yüksek bütçede vermek istemiyorum max 3 k civarı
  18. I

Yardım Spor yaparken ve normal kullanım için kulaklık önerisi lazım

Kulaktan düşmeyecek kulaklık lazım kulak içi düşünüyorum. Kulak üstü terletir filan. iPhone 15 Pro Max ile kullanacağım. Spor haricide kullanabileceğim bir kulaklık. Müzik ve konuşma için filan işte bütçe sıkıntım yok ama çokta vermek istemiyorum. F/p olursa iyi olur
  19. I

Yardım 10 M İnternet kablosu lazım hızı düşürmesin f/p

10m kablo lazım internet kablosu prizden gelen interneti PC’ye vermek için lazım
  20. I

Yardım Spor yaparken kulaklık önerisi lazım

Kulaktan düşmeyecek kulaklık lazım kulak içi düşünüyorum. Kulak üstü terletir filan. iPhone 15 Pro Max ile kullanacağım. Spor haricide kullanabileceğim bir kulaklık. Müzik ve konuşma için filan işte bütçe sıkıntım yok ama çokta vermek istemiyorum. F/p olursa iyi olur
Top Bottom