Neler Yeni

Yardım ARABAM İÇİN LASTİK ÖNERİSİ LAZIM

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
Arabam polo 1.2 tsi 4 tane lastik alacağım. Yazın uzun yolada gideceğim için biraz iyi bir şey olsun istiyorum. Ortalama tek lastik için 2.500 civarı olabilir ve Hangi güzenilir siteden alabilirim onuda yazarsanız sevinirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

2500 az üstü filan olabilir

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,693
İsim
Batuhan
kank git petlas tan istediğin birini al çok uygun fiyatlar
,

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Continental ultracontact lere bak. Ben memnunum hem yazlık hem kışlık continental kullanıyorum.

oosman

80+
Lastik ebatlarına göre fiyatlar değişiyor ama turanza t005 veya continental premium contact 6 veya 7 serileri bakılabilir

yusuftheayay

80+ Bronze
Arabam polo 1.2 tsi 4 tane lastik alacağım. Yazın uzun yolada gideceğim için biraz iyi bir şey olsun istiyorum. Ortalama tek lastik için 2.500 civarı olabilir ve Hangi güzenilir siteden alabilirim onuda yazarsanız sevinirim

Petlas al

Petlas on para etmez
Hayırdır bilader mühendismisin sen fabrikadamı çalıştın test mi ettin, sizin çürük zihniyetiniz bir şey türk malı oldumu hemen kötülemek üzerine.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
mehmet ali oğuz

Lassa ve petlas alma ikisinin de yazlık lastiğini kullandım yazın eriyor ses yapıyor 2 sezon süremedim diyebilirim. Goodyear rakiplerine göre daha uygun fiyatlı tabi bütçeniz belirler tamamen. Gerçi ben 4 mevsim ve kışlığını kullanıyorum goodyear ın. Harici arkadaşın önerdiği continental en kalitelisi diyebilirim bütçeniz önemli rol burada.

HacıSOFU

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,753
İsim
Hacı
General in 4 mevsimliklerden 4 tane al yaz kış bin.
Markayı duymamış olabilirsin Alman malı.

LaZz61

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
mehmet ali oğuz
Petlas al

Hayırdır bilader mühendismisin sen fabrikadamı çalıştın test mi ettin, sizin çürük zihniyetiniz bir şey türk malı oldumu hemen kötülemek üzerine.
Tecrübeme dayanarak söylüyorum 2 sezon kullanamıyorsun dağda taşta lastik kesiyor dandik hamur malzeme yazın eriyip ses yapan yazlık lastik dersen lassa ve petlass diyebilirim tecrübe

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
Lassa ve petlas alma ikisinin de yazlık lastiğini kullandım yazın eriyor ses yapıyor 2 sezon süremedim diyebilirim. Goodyear rakiplerine göre daha uygun fiyatlı tabi bütçeniz belirler tamamen. Gerçi ben 4 mevsim ve kışlığını kullanıyorum goodyear ın. Harici arkadaşın önerdiği continental en kalitelisi diyebilirim bütçeniz önemli rol burada.
Continental daha iyise alabilirim . 2 ürün arasında kaldım hangisi daha iyi bilmiyotum. Continental ecocontact 6 mı yoksa ultracontact mı? Bilgisi olan var mı

Top Bottom