Arama sonuçları: *

• Users: 3YPHR
  • Order by date
  1. 3

Forza Horizon 4 Online Problemi

Forza Horizon 4 Online'a girmeye çalıştığımda bu hatayı alıyorum. Başta Teredo ile alakalı bir problemdi fakat Teredo problemini çözdüm fakat sorun hala devam ediyor
  2. 3

Kali Linux Pip ve Python komutları ile kütüphane indiremiyorum

Eski bilgisayarımda da Kali Linux kuruluydu ve orda da bu sorunla karşılaşmıştım ama bir şekilde halletmiştim ve naısl hallettiğimi hatırlamıyorum. Yeni bilgisayara geçerken işletim sistemni direkt olarak aktaramadığım için yeni bilgisayarıma yeni Kali Linux kurdum ve belirli bir yere kadar Pip...
  3. 3

Klavye Multimedya Tuşları Ve Spotify

Benim tuşlarımda F5 bir önceki F6 durdurma/çal F7 bir sonraki F8 kapatma olarak ayarlı fakat bu tuşlar sadece Spotify üzerinde çalışmıyor. Youtube üzerinde denedim çalışıyor fakat spotify bana sorun çıkarıyor sorun ise şu; Spotify ekranındayken multimedya tuşları çalışıyor fakat misal spotify...
  4. 3

Ekran kartı chipset'i ile uyumlu olmayan driver

Evet çünkü eski bi ekran kartı kullanıyorum ve neredeyse bütün oyunları oynamamı engelliyor. Miner'lar işlerini bitirdikten sonra stoğa gelsin direkt olarak 2060 lı pc toplamayı düşünüyorum 1615108302 ya da 9 martta forza horizon steam geldiğinde umarım geforce now'a gelir (büyük ihtimalle...
  5. 3

asus'un RTX 2060 ları incehesapta genellikle stokta yok ondan stok gelmesini beklerim dedim
  6. 3

O zaman Asus'u beklemeye devam edicem
  7. 3

Eskiden TP'nin forumunda sormuştum burayada yeni kayıt oldum. Orada açtığım konu "bilgisayarımda DDR3 GT730 var ve bununla forza horizon 4 oynamak istiyorum fakat oyuna girip yeni oyun dediğim zaman yarışa girmeden oyundan atıyor" demiştim ve bana driver büyük ihtimalle 391.35 bu yüzden olabilir...
Top Bottom