Arama sonuçları: *

1. Selman Karaa

ABD’den Ps5 en ucuz getirme

Bilmiyorsan boş boş konuşacağına cevap verme bir çok satın alma sitelerini bilen var
  2. Selman Karaa

Onu çoktan buldum brom. Hemde 500€ olan pahalı versiyonu üstüne Horizon oyun da hediye ediyorlar aslında resmî ucuz fiyatına gelmiş oluyor ama ben ucuz olan 400€ Versiyonunu almak istediğim için yine pahalı. 400€ + oyun Yani 450€ olanın stoğu bitmiş sadece 500€ + oyun Yani 550€ olanın stoğu...
  3. Selman Karaa

Düzgün bildiğin yer var mı ? Amazon’da bu aralar stok olmuyor eğer gelirse pahalıya geliyor Yani mevcut 549€ olandan pahalı
  4. Selman Karaa

Anladım eyvallah sagolasın problem degıl
  5. Selman Karaa

Bunu yazarken Rtx3060 sistem konusuna bakman çok iyiymiş ona para var herhalde 😏
  6. Selman Karaa

Bilen yok mu hic
  7. Selman Karaa

Arkadaşlar selam forumu bırakmıştım ama Amerika’ya bi yakınım gidiyor ve gitmişken Ps5 almasını rica ettim. Malum Türkiye’de 16K’dan aşağı yok. ABD’de stok sorunu var en ucuz 549€‘Ya gördüm yanında oyun da hediye ediyorlar. Ps5 STOĞU OLAN en ucuz yer neresi ?
  8. Selman Karaa

Yardım Oyuncu koltuğu veya ofis koltuğu önerir misiniz??

Bilgilerde problem yaratacak bir durum yok
  9. Selman Karaa

Air Jordan 1 almak??

Neden?
  10. Selman Karaa

Air Jordan 1 almak??

Arkadaşlar Air Jordan 1 Mid veya Air Jordan 1 Mid Se almak istiyorum fakat fiyatı en ucuz 1300/1400. Acaba nasıl daha ucuza bulabilirim, daha ucuza satan bir yer var mı veya ne zaman indirime girer? (Sahte istemiyorum, orijinal istiyorum) (Bi ayakkabıya o kadar verilmez falan demeyin bütçem var...
  11. Selman Karaa

Öneri Hangi Converse’i almalıyım?

Zaten yaz değil, kış giyeceğim 👍 1630308391 Niye olmasın ki?
  12. Selman Karaa

Öneri Hangi Converse’i almalıyım?

Arkadaşlar Converse ayakkabı alacağım ama hangisini alsam karar veremedim. Bunlardan üst model olan hangisi, sizce en iyisi hangisi? Başka Converse öneriniz varsa sizde paylaşabilirsiniz, max bütçe 700. Düşündüğüm Converse’ler...
  13. Selman Karaa

Corsair hs 60 pro ws gigabyte aorus h1 sizce hangisini almalıyım

Tabi ki Corsair Hs60 Pro
  14. Selman Karaa

500TL ayakkabı önerisi

Eğer mağazada 43 numara varsa alacağız, senin başka önerin var mıdır? 1630010834 Teşekkür ederim, başka önerin var mıdır?
  15. Selman Karaa

500TL ayakkabı önerisi

Arkadaşlar ayakkabı alacağım, bir sürü spor ayakkabım olduğu için tamamen spor ayakkabı yerine birazcıkta günlük kullanıma uygun ayakkabı istiyorum. Şuanlık aklımda Converse var. Bu tarz önerebileceğiniz neler var veya Converse’in başka bir modelini mi önerirsiniz yoksa bunlardan biri iyi mi...
  16. Selman Karaa

Gaming Gecesi BİNDİRİMİ

Ürün ayıklama olmuş biraz, bazen gerçekten güzel indirimler oluyor, haklarını yemeyelim.
  17. Selman Karaa

MAX 200.000TL ye en iyi suv araba?

Arkadaşın attığı hasarsız ve boyasız, benim bulduğum ise kapı değişeni var ve boya var. Gine’de benimki 20.000TL daha ucuz ve 3 yıl daha yeni :D
  18. Selman Karaa

MAX 200.000TL ye en iyi suv araba?

Teşekkür ediyorum
Top Bottom