Arama sonuçları: *

1. Selman Karaa

ABD’den Ps5 en ucuz getirme

Arkadaşlar selam forumu bırakmıştım ama Amerika’ya bi yakınım gidiyor ve gitmişken Ps5 almasını rica ettim. Malum Türkiye’de 16K’dan aşağı yok. ABD’de stok sorunu var en ucuz 549€‘Ya gördüm yanında oyun da hediye ediyorlar. Ps5 STOĞU OLAN en ucuz yer neresi ?
  2. Selman Karaa

Air Jordan 1 almak??

Arkadaşlar Air Jordan 1 Mid veya Air Jordan 1 Mid Se almak istiyorum fakat fiyatı en ucuz 1300/1400. Acaba nasıl daha ucuza bulabilirim, daha ucuza satan bir yer var mı veya ne zaman indirime girer? (Sahte istemiyorum, orijinal istiyorum) (Bi ayakkabıya o kadar verilmez falan demeyin bütçem var...
  3. Selman Karaa

Öneri Hangi Converse’i almalıyım?

Arkadaşlar Converse ayakkabı alacağım ama hangisini alsam karar veremedim. Bunlardan üst model olan hangisi, sizce en iyisi hangisi? Başka Converse öneriniz varsa sizde paylaşabilirsiniz, max bütçe 700. Düşündüğüm Converse’ler...
  4. Selman Karaa

500TL ayakkabı önerisi

Arkadaşlar ayakkabı alacağım, bir sürü spor ayakkabım olduğu için tamamen spor ayakkabı yerine birazcıkta günlük kullanıma uygun ayakkabı istiyorum. Şuanlık aklımda Converse var. Bu tarz önerebileceğiniz neler var veya Converse’in başka bir modelini mi önerirsiniz yoksa bunlardan biri iyi mi...
  5. Selman Karaa

MAX 200.000TL ye en iyi suv araba?

Arkadaşlar en fazla 200.000TL ye ikinci el SUV araba ilanı önerebilir misiniz? Şuanlık aklımda 2015 model Tiguan var, yeni kasasına para yetmiyor.
  6. Selman Karaa

Wolkswagen Tiguan 175.000TL ye alınır mı?

Arkadaşlar Suv tarzı araba istiyoruz. MAX bütçe 200.000TL. Sizce 2015 Model 70.000km de bu fiyata çok iyi değil mi? https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-egea-fluence-tarzi-takas-olur-945779613/detay
  7. Selman Karaa

🔥İndirim 5600G Canavar Apu Sistem 5300TL !

Çok güçlü bir apu işlemci. Fiyat uygun geldi. Güçlü bir apu sistem arayanlar kapsın🤩 https://www.teknobiyotik.com/teknobiyotik-amd-ryzen-5-5600g-3-9ghz-16gb-ram-480gb-ssd-oyuncu-bilgisayari.html
  8. Selman Karaa

İphone 11i 5W ile şarj etmem sağlıklı mı?

Arkadaşlar İphone 11 aldım elime ulaştı, ama kutu içinden adaptör çıkmadı. Bugün online Apple hızlı şarj adaptörü söyleyeceğim ama gelmesi nereden baksak en az 3 gün. Ablamda da İphone 11 var ama o aldığı zaman kutunun içinden adaptör ve farklı bir kablo çıkıyordu. USB kablo ve 5w adaptör ile...
  9. Selman Karaa

🔥İndirim Cooler Master CH231 Kulaklık 289Tl !

Fiyatı sık sık indirime giren bir kulaklık ve yeniden indirime girmiş. Bu kulaklığın indirime girmesini bekleyen çok arkadaş vardı, bu paylaşımı onlar için yapıyorum.. Max 300TL bütçeye bence en iyi kulaklık. Bu kulaklık indirimdeyken Rampage Comfort alınmaz. Bu kulaklığı alın geçin:D...
  10. Selman Karaa

🔥İndirim Corsair HS70 PRO KABLOSUZ KULAKLIK 664TL ! KAÇMAZ !

Fiyatı çok çok çok iyi indirimde. Ürün falan tamamen sıfır, sadece dış kutuda ufak hasar varmış, ama bir sorun yaratacağını sanmam. Normalde en ucuz fiyatı 886TL. Bu fiyata kaçamz :love...
  11. Selman Karaa

🔥İndirim Anker Soundcore Life Q10 Kablosuz Kulaklık 309TL !

Arkadaşlar bir ara yine indirimle fiyatı 300dü, sonra birden en ucuz fiyatı 400ler falan oldu. Yeniden 300TL bandına düşmüş. 300TL ye genel anlamda en iyi kulaklıktır aynı zamanda. (Oyun kulaklığı değildir, normal kullanım için kablosuz kulaklık arayanlar göz atsın :love: )...
  12. Selman Karaa

İphone 11 VS İphone XS MAX

Arkadaşlar aşırı arada kaldım. İnternetten değil Vatan mediamarkt e bilişim gibi yerlerden alacağız. İphone 11 şu an 7600TL, İphone XS MAX ise indirimde 7900TL. Yani fiyat farkı benim için önemsiz. Normalde İphone 11 alacaktım ama SÜPER AMOLED 6.7 ekrandan geçince LCD 6.1 ekran pek iyi gelmez...
  13. Selman Karaa

🔥İndirim İphone XS MAX 7829TL ! KAÇMAZ !

Arkadaşlar delice bir indirim var, artık bu telefon üretilmiyor ama stokta. Zamanında fiyatı 11/14K arası değişiyordu. Bu fiyata İphone 11 var ama ona göre çok daha premium bir telefon. Çıkalı biraz oldu ama zaten İphone telefonlar zaten çok uzun güncelleme alıyor. Hala 4 sene gümncelleme alır...
  14. Selman Karaa

🔥İndirim İphone 11 7099TL !!!

Arkadaşlar başka yerlerde artık 7200TL ye falanda var, genel olarak fiyatları düştü. Geçenlerde en ucuz 7400TL ye bulunuyordu. Şimdi hepsiburada da 7099TL olmuş. 7000TL ye iphone 11 almak isteyn arkadaşlar baksın derim, fiyatlar birazda olsa düşüyor :love...
  15. Selman Karaa

🔥İndirim Aerocool Airhawk Duo Kasa 588TL ! Kaçmaz !

Arkadaşlar bu fiyata kaçmaz, normalde fiyatı en ucuz 718TL. :love: https://www.teknobiyotik.com/aerocool-airhawk-duo-cam-yan-panel-2x20cm-on-1x12cm-arka-adreslenebilir-duo-rgb-fanli-3-0-pencereli-oyuncu-kasasi-ae-airhawkd.html?ref=akakce&v=0.90.8
  16. Selman Karaa

🔥İndirim Msi Mag Forge 100R 526TL !

Normalde bu fiyata 100M modeli satılıyor, 100R için uygun fiyat, ayarlanır rgb isteyenler alabilir...
  17. Selman Karaa

🔥İndirim GameGaraj GTX1650/İ3 10100F Sistem 5299TL !

Arkadaşlar fiyat bence çok iyi, sorunlu parça falan da yok. CTV100 kodu ile fiyatı 5299TL ye kadar düşüyor. (20 tane kullanılma hakkı var hala bitmedi) Kesinlikle öneririm https://www.gamegaraj.com/urun/aquarius-3t10-1650/
  18. Selman Karaa

🔥İndirim Redragon M808 Storm Mouse 138TL !

Arkadaşlar baya iyi indirime girmiş, buyrun:D https://www.gaming.gen.tr/urun/63976/redragon-m808-storm-12400-dpi-8-tus-rgb-gaming-mouse/?ref=akakce&v=1.58.5
  19. Selman Karaa

🔥İndirim Corsair Virtuoso Kablosuz kulaklık + Corsair Kulaklık Standı 1499TL !

Arkadaşlar kulaklığın en ucuz fiyatı burada, onu geçtim + olarak Corsair kulaklık standı veriliyor. Yüksek bütçeli arkadaşlar bir baksın derim https://www.itopya.com/corsair-virtuoso-rgb-siyah-kablosuz-gaming-kulaklik/
  20. Selman Karaa

🔥İndirim Asus VG279Q1R "27 inç" 1395TL !!!

Arkadaşlar "AKAGREEN" kodu ile 300TL indirim veriyor ve fiyat 1599TL oluyor. Bu fiyata 24 var. Büyük ekran isteyenler kapsın. Hatta Asus geri ödeme ile 1395TL oluyor, kaçırılmayacak fiyat...
Top Bottom