Neler Yeni

İphone 11i 5W ile şarj etmem sağlıklı mı?

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar / Masaüstü Bilgisayar Tavsiyeleri / Ekipmanlar / Konu dışı
Arkadaşlar İphone 11 aldım elime ulaştı, ama kutu içinden adaptör çıkmadı. Bugün online Apple hızlı şarj adaptörü söyleyeceğim ama gelmesi nereden baksak en az 3 gün. Ablamda da İphone 11 var ama o aldığı zaman kutunun içinden adaptör ve farklı bir kablo çıkıyordu. USB kablo ve 5w adaptör ile şarj etsem bir şey olmaz değil mi? Normalde sormayacaktım ama adaptöre benim kablom usb c olunca uymadı. Bu ikisi batarya için sağlıklıdır değil mi?

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Hiçbir problem olmaz. Zaten iPhone 12 tanıtımına kadar 11'lerin kutusundan çıkan adaptör ve kablo oydu. Bir zarar verecek olsa Apple koymaz.
Sadece çok geç şarj eder, o da 3 gün sonra adaptörünüz geliyormuş dayanırsınız :)

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hiçbir problem olmaz. Zaten iPhone 12 tanıtımına kadar 11'lerin kutusundan çıkan adaptör ve kablo oydu. Bir zarar verecek olsa Apple koymaz.
Sadece çok geç şarj eder, o da 3 gün sonra adaptörünüz geliyormuş dayanırsınız :)
Seni etiketlemeden sen geldin :D

Ablam olmaz falan dedi benim bile aklımı karıştırdı, uydurmuş galiba:)

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Seni etiketlemeden sen geldin :D

Ablam olmaz falan dedi benim bile aklımı karıştırdı, uydurmuş galiba:)
Orijinal 5W adaptör + USB-A to Lightning kablo ablanın kullandığı, hiç korkma problem olmaz.
Hayırlı olsun bu arada:love:

Apple Store olan şehirlerden birinde yaşıyorsan direkt elden de alabilirsin, internetle aynı fiyat oluyor.

Selman Karaa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,260
İsim
Selman
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Orijinal 5W adaptör + USB-A to Lightning kablo ablanın kullandığı, hiç korkma problem olmaz.
Hayırlı olsun bu arada:love:

Apple Store olan şehirlerden birinde yaşıyorsan direkt elden de alabilirsin, internetle aynı fiyat oluyor.
Ya biz mediamarkta Turkcelle Vatana, böyle elektronik alet satan yerlere gittik. Hiçbiribnde orjinal bulamadık. Hepsinde online var herhalde. Apple a gitmedim onu bilemiyorum ama. Vatandaki kazıkçı 25w samsung vermeye çalıştı, batarya sağlığına bir şey olmaz falan dedi, ben biliyorum ama bilmeyen gider alırdı batarya sağlığına hiçbir şey olmaz diye.

LynFury

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Emre Toklar
Sıkıntı olmaz kendim kullanıyorum pil ömründe bir sıkıntı olmuyor yeter ki orijinal şarj kablosu ve aletini kullanın.

Top Bottom