Arama sonuçları: *

• Users: Nih5t
  • Order by date
  1. N

Razer BlackShark V2 X 7.1 geçememe sorunu

Nasıl çözebildin hocam? Yardımcı olur musun?
  2. N

Razer Blackshark v2x 7.1 aktifleştirme sorunu

Ne yazık ki 7.1 gözükmüyor hocam. Şu an format atmayı düşünüyorum.
  3. N

Bunu da denedim ancak bir sonuca varamadım.
  4. N

Tamamdır hocam kalktığımda ilk iş olarak deneyeceğim.
  5. N

Razer BlackShark V2 X 7.1 geçememe sorunu

Bende de aynı sorun var. Eğer çözebilirsem sizinle de paylaşırım. Siz de aynı şekilde bir sonuca ulaşırsanız desteklerinizi bekliyorum. @MelihSak @HakanEray
  6. N

Evet ama bende de 7.1 seçeneği gelmediği için seçemiyorum ne yazık ki.
  7. N

7.1'in aktifleştirilebilmesi için varsayılan çıkış cihazını 7.1 surround ses olarak ayarların diyor(Çevirebildiğim kadar). Ama bende 7.1 olarak görmüyor arkadaşımda gözüktüğü gibi. Eyvallah ustam çözemezsem bende canlı destekten halletmeye çalışacağım. Razer support üzerinden mi iletişime...
  8. N

Razer bundle satın aldım ve kulaklığı 7.1'e aktifleştirmek için gerekli kodu razerdan alıp girdikten sonra bu sıkıntıyla karşılaşıyorum. Arkadaşımda aldı onda 7.1 olarak görünmesine rağmen benim bilgisayarımda tanımadı. Birinci görsel benimki, ikinci görsel arkadaşımınki. Arkadaşımın...
  9. N

Yazılım işlerinde kullanılacak laptop arıyorum

Oyun oynamayı düşünmüyorsan macbook tavsiye edebilirim.
  10. N

Riot Pinlerde Ucuz Fiyat 400RP ve 300VP 17TL

Hepsiburada üzerinden kodlar geç geliyordu en son. Yakın zamanda alan varsa ne kadar sürede geldiği hakkında bilgilendirebilir mi?
  11. N

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistem - SATIŞTA!

Bende sepete ekleyip adres seçmeye ilerleyemiyordum. Şu an siparişi verebildim saat 19.53 gibi, alamayanlar varsa denemeye devam etsinler.(19.00 dan beri deniyorum, 53 dakika sonrada olsa alabildim)
Top Bottom