Arama sonuçları: *

• Users: T-800
  • Order by date
  1. T-800

Metro oyun serisini sırayla 1, 2, 3 diye sıralar mısınız

ya yaşı belli bir düzeye gelmiş insanların bu şekilde davranması bi hayli daha üzücü. Şimdi gençtir yetiştirilir diyorsun da, bunun gibilerin yaşı da var. Bu daha vahim, aslında toplumsal da bir sorun yaratıyor yani bir bakıma baktıgımız zaman. Ne yazık ki yapacak bir şey yok. Kaale bile almamak...
  2. T-800

yok artık sana da mı atıyor. :d 1641858907 bunun gibiler toplumda yer edinememiş, herhangi bir vasfı olmayan, kendini topluma kazandıramamış, özgüvensiz, delüzyonel, sosyopat, antisosyal insanlar. Aldırmamak lazım
  3. T-800

kamil herif özelden de laf atmaya devam ediyor. :D allah yardımcısı olsun zor yani ailesi sağ ise onlar için daha da zor. Acıyorum cidden
  4. T-800

ne yapıyorsun şimdi +13 yaş ilkokul mizacınla bizlere mizah ve laf sokma sanatını mı icra ediyorsun. Helal olsun göbeği de ona borçlusun sanırım.
  5. T-800

dayı ne anlatıyorsun. Boş ve değersiz vaktini git başka şeylerle uğraşarak harca.
  6. T-800

ya kardeş gelmişsin kaç yaşına kafanda saç kalmamış gecenin bir yarısı, git iş bul kendine erken yat erken kalk ne işin var forumlarda. Bari gerçekten soru soran cevap bekleyen insanları meşgul etme
  7. T-800

sağol size de iyi geceler 1641856295 espri yapacak zeka ve iq seviyesine sahip değilsen lütfen ****** olup gider misin dostum şurdan
  8. T-800

daha önce satın almıştım kütüphanemde tüm serisi var şu anda.
  9. T-800

steamde seriyi satın aldım da hangi dlc'ler var bakayım bi 1641855992 dlc olarak bunları satın almışım
  10. T-800

kanka ***** mısın? 1641855840 sağol
  11. T-800

6000-6500 TL Sistem Tavsiyesi

bahsi geçen paradan 5 kuruş kalmadı şu anda
  12. T-800

soru başlıqta qnq
  13. T-800

Usb bellek taktım ve virüs bulaştı sanırım

şu anda bitdefender indiriyorum 1641762589 harici hard diskim var. Onun içine bulaştı mı bir fikrim yok. Bütün bilgilerim ve hesaplarımın şifresi harici hard diskimin içinde.
  14. T-800

Usb bellek taktım ve virüs bulaştı sanırım

Bilmediğim bir usb bellek taktığımda windowsun kendi koruma programı böyle bir uyarı verdi. Sizce ne yapmalıyım?
  15. T-800

Az önce League of Legends'i sildim

ne yazık ki o kişi bendim
  16. T-800

klma<sdjlfasujıujıoasdfkopasdpfkoasjıodfaıkopsdflpğasdfşü-apşğüsdfasdf
  17. T-800

23 yaşındayım
  18. T-800

MW2
  19. T-800

Solo top oynuyordum
  20. T-800

Başlıkta bahsettiğim gibi az önce league of legends'i sildim. Bu oyunla ilgili artık herhangi bir şeyi görmeye, bakmaya, izlemeye tahammül edemiyorum. Teamfight tactics de dahil. Sildiğim anda, omuzlarımdan bir yük kalktığını hissettim. Ardından nefes alıp vermem kolaylaştı ve huzuru yakaladım...
Top Bottom