Neler Yeni

Metro oyun serisini sırayla 1, 2, 3 diye sıralar mısınız

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ya kardeş gelmişsin kaç yaşına kafanda saç kalmamış gecenin bir yarısı, git iş bul kendine erken yat erken kalk ne işin var forumlarda. Bari gerçekten soru soran cevap bekleyen insanları meşgul etme
Küfür ve hakaret edecek kadar zeki, oyunun çıkış yılına bakamayacak kadarda ıq yüksek. Neyse hallederiz. İşim yoktu iş oldun bana.

T-800

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
tayfun han
Küfür ve hakaret edecek kadar zeki, oyunun çıkış yılına bakamayacak kadarda ıq yüksek. Neyse hallederiz. İşim yoktu iş oldun bana.
dayı ne anlatıyorsun. Boş ve değersiz vaktini git başka şeylerle uğraşarak harca.

Spektrumdx3

80+ Silver
En İyi Cevap
1

T-800

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
tayfun han
Değersiz vakit sana harcanır anca :cool: Bende öyle yaptım.
ne yapıyorsun şimdi +13 yaş ilkokul mizacınla bizlere mizah ve laf sokma sanatını mı icra ediyorsun. Helal olsun göbeği de ona borçlusun sanırım.

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Emrullah Baykan
ya kardeş gelmişsin kaç yaşına kafanda saç kalmamış gecenin bir yarısı, git iş bul kendine erken yat erken kalk ne işin var forumlarda. Bari gerçekten soru soran cevap bekleyen insanları meşgul etme
Yemin ederim arşivin boş kitlesine karşı tam olarak istediğim profili çiziyon. Keşke bu kadar cüretkar olsam. YÜRÜ ÖNCÜM...

T-800

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
tayfun han
Yemin ederim arşivin boş kitlesine karşı tam olarak istediğim profili çiziyon. Keşke bu kadar cüretkar olsam. YÜRÜ ÖNCÜM...
kamil herif özelden de laf atmaya devam ediyor. :D allah yardımcısı olsun zor yani ailesi sağ ise onlar için daha da zor. Acıyorum cidden

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Emrullah Baykan
kamil herif özelden de laf atmaya devam ediyor. :D allah yardımcısı olsun zor yani ailesi sağ ise onlar için daha da zor. Acıyorum cidden
Aşırı toksik ve cringeler. Daha da komiği şu an bana mesaj atmış olması. Başladı mı mesaimiz?

T-800

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
tayfun han
Aşırı toksik ve cringeler. Daha da komiği şu an bana mesaj atmış olması. Başladı mı mesaimiz?
yok artık sana da mı atıyor. :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunun gibiler toplumda yer edinememiş, herhangi bir vasfı olmayan, kendini topluma kazandıramamış, özgüvensiz, delüzyonel, sosyopat, antisosyal insanlar. Aldırmamak lazım

Natsu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
345
İsim
Emrullah Baykan
yok artık sana da mı atıyor. :d
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunun gibiler toplumda yer edinememiş, herhangi bir vasfı olmayan, kendini topluma kazandıramamış, özgüvensiz, delüzyonel, sosyopat, antisosyal insanlar. Aldırmamak lazım
Ben uğraşmaktan yoruldum açıkçası. Forumda fazla takılmıyorsam kitlesi yüzünden zaten.

T-800

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
tayfun han
Ben uğraşmaktan yoruldum açıkçası. Forumda fazla takılmıyorsam kitlesi yüzünden zaten.
ya yaşı belli bir düzeye gelmiş insanların bu şekilde davranması bi hayli daha üzücü. Şimdi gençtir yetiştirilir diyorsun da, bunun gibilerin yaşı da var. Bu daha vahim, aslında toplumsal da bir sorun yaratıyor yani bir bakıma baktıgımız zaman. Ne yazık ki yapacak bir şey yok. Kaale bile almamak lazım seviyesiz ve kalitesiz insanlarla diyaloğun D'sine girmemek gerekiyor.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom