Arama sonuçları: *

• Users: T-800
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T-800

Metro oyun serisini sırayla 1, 2, 3 diye sıralar mısınız

soru başlıqta qnq
  2. T-800

Usb bellek taktım ve virüs bulaştı sanırım

Bilmediğim bir usb bellek taktığımda windowsun kendi koruma programı böyle bir uyarı verdi. Sizce ne yapmalıyım?
  3. T-800

Az önce League of Legends'i sildim

Başlıkta bahsettiğim gibi az önce league of legends'i sildim. Bu oyunla ilgili artık herhangi bir şeyi görmeye, bakmaya, izlemeye tahammül edemiyorum. Teamfight tactics de dahil. Sildiğim anda, omuzlarımdan bir yük kalktığını hissettim. Ardından nefes alıp vermem kolaylaştı ve huzuru yakaladım...
  4. T-800

Steamde Call of Duty Modern Warfare 1 - 2 - 3 oynayan var mı?

Bu seriden herhangi bir oyunu kütüphanesinde olan varsa ekleyebilir. Beraber spec ops modunu two players online olarak oynayabiliriz. Arkadaşlık kodum: 343570695
  5. T-800

Kasa dizaynı sizce nasıl?

Yan kapağı cam yaptırdım, fan felan ekledim bir de kablolar renkli olduğu için siyah elektrik bandıyla sardım. Birkaç tane de rainbow fan ekledim nasıl olmuş?
  6. T-800

''Güvenli değil'' yazan sitelere tıklarsak sorun olur mu?

Bazı sitelere giriş yaptığımda sol üst kısımda ''Güvenli Değil'' yazısını görüyorum. Bu tip sitelere tıkladığımızda bilgilerimiz direk çalınmaz değil mi? bilmediğim için soruyorum
  7. T-800

GIGABYTE RX 560 - 2GB kötü müdür?

https://www.gigabyte.com/tr/Graphics-Card/GV-RX560GAMING-OC-2GD#kf
  8. T-800

torrentoyunindir.com sitesinde virüs var mıdır?

soru başlıkta
  9. T-800

Call of Duty Modern Warfare serisi takılma sorunu

sürekli olarak takılmalar yaşıyorum. Grafikleri düşürdüğümde takılmalar daha fazla artıyor. Sebebini bilmiyorum neyden kaynaklı olabilir? Rx 560 2gb 8gb ddr3 1600mhz athlon x4 860k msia68hm-e33 v2 ana kart
  10. T-800

FNAF 1 - 10tl'ye değer mi?

Sizce indirimleri bekleyeyi mi? yoksa 10tl eder mi?
  11. T-800

Five Nights at Freddy's serisi mi? Outlast serisi mi?

Bu iki oyun serisinden hangisini satın alayım sizce? ikisinin arasındaki artıları eksileri nelerdir? atmosfer, korku, gerilim, hikaye açısından yorumlayabilir misiniz, Gözlemlediklerinizi
  12. T-800

Harici hard disk titreşimden bozulur mu?

''USB 3.0 1TB WD'' harici hard diskim var. Kasamın üstünde duruyor. Kasamın üstünde biraz titreşim var. Fanlardan kaynaklı olarak. Bu titreşimden kaynaklı takılmalar donmalar yaşar mıyım? hard diskin içine steam yüklü ve hard diskten 150gb'lık oyunlar oynuyorum.
  13. T-800

Call of Duty Modern Warfare serisi mi Battlefield 3 - 4 mü?

Call of Duty modern warfare serisi champing ve hikaye açısından daha iyi. Battlefield ise online kısmında çeşitli, tank uçak vb. kullanabildiğimiz için, onlineda daha kampamlı oynanış sunuyor gibi. Sizin düşünceleriniz neler?
  14. T-800

Call of Duty 4 grafik ayarları

Call of duty 4 grafik ayarları maksimum normal mi oluyor, yoksa bu ayarı high veya extraya çekebileceğimiz bir ayar var mı?
  15. T-800

Steamde black ops 3'den ban yeme riskim var mı?

Bir süredir kafama taktığım bir konu. Bu konu hakkında activision sitesinde bilet açtım. İngilizcem olmadığı için google translate kullandım ve biletimi gönderdim. Arkadaş listemdeki bir eleman oda kurup beni çağırdı ve haritada zombiler oldugu yerde beklıyordu. Haritada biraz zaman geçirdikten...
  16. T-800

GOD OF WAR'I PC'DE OYNAMAK

bu oyunun son oyunu steame geldi fakat, 1. oyunundan itibaren oynayabileceğim bir platform var mı? sanırım PC platformunda en son çıkan oyunu mevcut. Diğer oyunlarını oynayabileceğim emulator tarzı bir şey önerir misiniz
  17. T-800

five nights at freddys'i yetişkin biri oynar mı?

bu oyun sizce çocuk oyunu mu? yetişkin biri için oynanabilir seviyede mi yoksa?
  18. T-800

FNAF steamde kış indirimine girmedi?

Five Nights at Freddy's serisi 2022 Ocağın 5'ine kadar indirime girer mi bekleyeyim mi? kış indiriminde belirli oyunlar sabit bir şekilde mi indirime giriyor, yoksa bu süre zarfında farklı oyunlar da indirimin son gününe kadar da indirime girebiliyor mu?
  19. T-800

Athlon X4 860k'dan daha iyi bir işlemciye geçsem ne kadar fark olur?

bende işlemci olarak amd athlon x4 860k var. Bu işlemci Rx560 2gb ekran kartımı tam anlamıyla besleyebiliyor. Bu işlemciyi değiştirip 12. nesil i5 işlemci bir bilgisayar toplasam ve ekran kartını topladığım yeni bilgisayara aktarsam, fps konusunda çok fark yaratır mı? yoksa ekran kartını %100...
  20. T-800

DDR3 ''2 slot'' 16 veya 32gb 1866Mhz veya 1600Mhz ram tavsiyesi

ana kartım MSI A68HM-E33 V2, şu anda kasamda 2x 4gb bir tanesi 1333Mhz bir tanesi 1600mhz ramim var. 1333 olan overclocklu 1600mhz'e ikisini de 1600mhz'de kullaıyorum. Toplamda 8gb ramim var. Sizce rami kaça yüksetmeliyim ve kaç mhz alsam mantıklı olur? hepsiburadada 1866Mhz 8gb ram 1100tl...
Top Bottom