Arama sonuçları: *

1. 0

[Çözüm] Forza Horizon 4 Intro ekranından sonra çöküyor

Forza bende de crash veriyor ama biraz değişik ve uzun hikayesi var hocam discordunuz varsa verebilir misiniz burayı kirletmeyelim.
  2. 0

Yardım Forza horizon 4 0xc0000005 hatası

Oyuna girip başlattığımızda kazandığımız cr leri, yaptığımız en uzun drifti felan gösteren ekrandan sonra direkt siyah ekran olup oyun kapanıyor. Windows olay görüntüleyicisinden baktığımda oyunun hata kodu 0xc0000005 ve raporu. - <Event...
  3. 0

Öneri kumaş pedli kulaklık önerisi 300tl

malzeme kalitesinin kötü olduğunu ve kırıldığını söylediler ekipmanlarımı hor kullanmam ama sizce rahatsız eder mi
  4. 0

Öneri kumaş pedli kulaklık önerisi 300tl

kulaklığı çoğu alanda kullanıyorum müzik oyun film vs. oyunlar için sanal 7.1 i olması iyi olur ve kumaş pedli olması benim için çok önemli çünkü kulaklığı uzun saatler kullanıyorum ve deriler terleme yapıyor ve kumaş kadar rahat değil. eski kulaklığım rm k5 ti bu yılın başlarına doğru derileri...
  5. 0

tam ekran oyunlarda yırtılma sorunu

birkaç hafta önceye kadar windows 8.1 kullanmaktaydım gayet normal bir şekilde sabit 80fps oyun oynayabiliyordum şimdi ise lenovo g50-70 laptobumu windows 10 a yükselttim ve oyunlarda aşırı derecede ekran yırtılması var fps i 60 a sabitlesem bile ekran yırtılması geçmiyor. dikey senkronizasyonu...
  6. 0

Steelseries rival 3 vs Hp omen 600

ben kullanıyorum birkaç hafta önce satın aldım
  7. 0

230 tl gaming mouse önerisi

3327 ile 3360 arasındaki fark nedir
  8. 0

Katar Pro kablolu alınır mı ?

Delikli olmasını el terletmemesi acısından sevmistim
  9. 0

Siparişi verirken şöyle bi tip mouse gördüm çok hosuma gitti delikli yapıda olması https://www.bizdehesapli.com/redragon-m808-storm-gaming-mouse-rgb-macro-12400dpi-usb-urun-M808-STORM?ref=akakce&v=1.84.7 Sizce hangisi şuan alıyorum da
  10. 0

Tamam teşekkürler siparişi vericem. 5 10 dakika önce vatandan geldim rampage ve inca modelleri vardı sanırım elime uyması için 12 cm den büyük olması lazım omen elime uyar mı (isimleri bilmiyorum da mouseyi parmaklarim düz olucak şekilde tutuyorum claw felan değil tam kavrıyorum)
  11. 0

Omenin sensoru nasıldır cs de veya lolde bir anda dönüp doğru noktaya skil atmam gerekebiliyor ve skillerimden bazıları mousenin yan tuşlarında o yüzden yan tuslar benim için çok önemli
  12. 0

Merhaba size soru sormak için foruma şimdi kayıt oldum bayadır mouse bakıp g102 almayı düşünüyordum sizin açtığınız konuyu görünce vazgeçtim şimdi ise katar pro almayı düşünüyorum 169 tl fiyatı var sensör olarak da 3360 kullanıyor diye duydum alınır değil mi (ellerim 18 santim felan umarım elime...
Top Bottom