Neler Yeni

Katar Pro kablolu alınır mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Çağatay Çetin
Katar pro kablolu iyi bir mouse mu yeni geldi galiba türkiyeye tam bilmiyorum ama güzel midir veya farklı alternatifleri var mıdır

Aradığım özellikleri makrosu olsun ve rgb olsun 16.000dpi civarı olsun (max)

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Kablolu olan hakkında fiyat bulamadım kaç TL?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Egemen
Merhaba size soru sormak için foruma şimdi kayıt oldum bayadır mouse bakıp g102 almayı düşünüyordum sizin açtığınız konuyu görünce vazgeçtim şimdi ise katar pro almayı düşünüyorum 169 tl fiyatı var sensör olarak da 3360 kullanıyor diye duydum alınır değil mi (ellerim 18 santim felan umarım elime uyar)
Kablolu olan hakkında fiyat bulamadım kaç TL?

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Merhaba size soru sormak için foruma şimdi kayıt oldum bayadır mouse bakıp g102 almayı düşünüyordum sizin açtığınız konuyu görünce vazgeçtim şimdi ise katar pro almayı düşünüyorum 169 TL fiyatı var sensör olarak da 3360 kullanıyor diye duydum alınır değil mi (ellerim 18 santim felan umarım elime uyar)
3360 sensor kullanmıyor. 3327 sensör kullanıyor. HP OMEN 600 daha iyidir onu qalabilirsiniz. Ama Katar Por da kötü değildir. Eğer bütçeyi aşabilirsen Katar Pro Xt de çok iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Egemen
Omenin sensoru nasıldır cs de veya lolde bir anda dönüp doğru noktaya skil atmam gerekebiliyor ve skillerimden bazıları mousenin yan tuşlarında o yüzden yan tuslar benim için çok önemli
3360 sensor kullanmıyor. 3327 sensör kullanıyor. HP OMEN 600 daha iyidir onu qalabilirsiniz. Ama Katar Por da kötü değildir. Eğer bütçeyi aşabilirsen Katar Pro Xt de çok iyidir

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Omenin sensoru nasıldır cs de veya lolde bir anda dönüp doğru noktaya skil atmam gerekebiliyor ve skillerimden bazıları mousenin yan tuşlarında o yüzden yan tuslar benim için çok önemli
Gayet iyi. Katar Pro XT'nin daha da iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Egemen
Gayet iyi. Katar Pro XT'nin daha da iyidir.
Tamam teşekkürler siparişi vericem. 5 10 dakika önce vatandan geldim rampage ve inca modelleri vardı sanırım elime uyması için 12 cm den büyük olması lazım omen elime uyar mı (isimleri bilmiyorum da mouseyi parmaklarim düz olucak şekilde tutuyorum claw felan değil tam kavrıyorum)

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Tamam teşekkürler siparişi vericem. 5 10 dakika önce vatandan geldim rampage ve inca modelleri vardı sanırım elime uyması için 12 cm den büyük olması lazım omen elime uyar mı (isimleri bilmiyorum da mouseyi parmaklarim düz olucak şekilde tutuyorum claw felan değil tam kavrıyorum)
Uyar.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,736
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide