Arama sonuçları: *

• Users: Yekane
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Y

Tp-Link VC220-G3U Kablosuz Modem

Merhaba, Tp-Link VC220-G3U 1200 Mbps Kablosuz 11AC VDSL2/ADSL2 + Modem bu modemi almayı düşünüyorum. Evde vdsl 50 mbps kullanıyorum, fiber alt yapı yok. Letgo dan sıfır kapalı kutu 800 TL ye satılıyor. Kullanan varmı. Alınır mı ??? Yada 1000 TL ye alınabilecek vdsl modem önerebilir misiniz...
  2. Y

Anakart cpu ışığı kırmızı tanıyor

Merhaba, pc hocası v2 kasasını Vatan bilgisayardan aldım. Demonte yolladılar. Bende YouTube üzerinden montajını yaptım. PC çalıştırdığımda anakart üzerindeki kırmızı led ışık yanıyor, ekrana sinyal vermiyor. Ekran kartını, ramlari ve işlemciyi çıkarıp tekrar taktım. Anakart güç kablosunu...
  3. Y

Hazır sistem önerisi

Merhaba arkadaşlar, 1 haftadır araştırıyorum. O kadar kafam karıştıki pc almaktan vazgeçer gibi oldum. Bütçe 25 bin Sadece oyun oynuyorum. Başka bir iş için lazım değil. Aşağıdaki sistem iyi gibi ama beni zorlar, çıkabilir miyim tam emin değilim...
  4. Y

Bu bu fiyata alınır mı 6500

KASA: Corsair carbide spec 550W 80 Plus Bronze ANAKART: MSİ A520M-A pro DDR MHZ M.2 M.ATX AM4 EKRAN KARTI: Asus dual RX 5500 XT -O4G - EVO 4GB GDDR6 HDMİ İŞLEMCİ: AMD RYZEN 5 3500X altı çekirdek 3.6 GHZ RAM: PATRİOT VİPER STEEL 16 GB DDR4 3200MHz CL16 soğutuculu SSD: TEAM GRUP /480 GB M2 -...
Top Bottom