Arama sonuçları: *

1. AzamiHızSınırı

12. Sınıfa Eşit Ağırlık başlayıp Sözele geçmek ne kadar mantıklı?

Öncelikle rapor geçmek istedim, en son hem dershane hemde okulda sözele geçmiştim ve sınav haftasına giriyorduk. Sınavların çoğu bitti geriye 4 tane kaldı sözel olarak okul sınavlarını bitirdim sayılır 7kasımda bitiyor. Sınavlar biter bitmez çalışmaya başlayacağım bunun için çok heyecanlıyım. Bu...
  2. AzamiHızSınırı

Umarım çözersin hocam kendine iyi bak saygılar www.instagram.com/niksempra
  3. AzamiHızSınırı

Kanka böyle düşünme ya, bak ben bi anda eadan sözele geçtim ve daha çalışmaya başlamadım bile. Okul sınavlarından sonra çalışmaya başlıyacağım, sıfırdan başlayacağım ama çok çalışmam gerektiğini biliyorum bu yüzünden bu çok beni korkutmuyor ya da motivasyonumu almıyor, lütfen başla sözel o kadar...
  4. AzamiHızSınırı

kanka benimde matematiğim kötü o yüzden sözele geçtim fakat tytde matematik yapacağım. Dil bölümünde olman ve orada kalıyor olman biraz sorun olabilir aytde sözel işaretleyebilirsin, Sözel olarak hazırlan okul sınavlarında geçmeye oyna zaten son sene hocalar sözlüleri şişirir rahat geçersin okul...
  5. AzamiHızSınırı

EA 200 bin Sözel 12bin Nereyi tercih edeyim

Merhaba hocam, ne yaptın yazabilir misin?
  6. AzamiHızSınırı

Edit, Hem dershanede hemde okulda sözele geçtim, artık özel eğitim öğretmenliği düşünüyorum. Bu hafta okulda sınav haftası ve ben sınavlara sözelden girmek zorunda olacağım için sıkı çalışmalıyım. Bu sınav haftasını atlattıkdan sonra derece için çalışmaya başlayacağız bu yazıyı yıl boyu boş...
  7. AzamiHızSınırı

Sözelde para yok düşüncesini yanlış buluyorum fakat istediğim Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği veya daha çok istediğim Tarih Öğretmenliği üzerine çalışabilir hatta kazanabilirim, teşekkür ederim. 1697979630 Çok teşekkür ederim, bana verebileceğin daha fazla öneri var ise dinlemek daha...
  8. AzamiHızSınırı

Merhaba abilerim, 12. sınıfım ve bu yazdan beri dershaneye gidiyorum. Annem asgari ücretli ve beni okutmak için çok çalııyor annemin uğraşını boşa çıkarmamalıyım bu yüzden size danışmak zorunda kaldım. Umarım yardımcı olursunuz. Şimdi durumu anlatayım 11. sınıfı eşit ağırlık olarak tamamladım...
  9. AzamiHızSınırı

Yardım Pes 2013 Lisans Yaması Yok mu

portikal.net öneririm, şimdi parayla yapıyorlarmış ama eski yamalar duruyor bende güncel yama için forumda geziyorum
  10. AzamiHızSınırı

Yardım Paparada provizyonda bekleyen 228.50TL`min hesabıma aktarılması.

attım . 7iş günü bekleyin dediler bugün 9. gün
  11. AzamiHızSınırı

Düzeltme: Akatarılmaması olucak 1616513971 Kaç kez aradım knka sadece burdan yapabiliceğimiz bir şey yok destek ekibine mail atın fln diyorlar
  12. AzamiHızSınırı

Papara kart kullanarak alışveriş yapmıştım. Param provizyonda kaldı. Provizyondan kalktıktan sonra geri dönüş yapılacak dendi. 5 gün olmuştu geri dönüş olmadı aradım, mail attılar, 7 iş günü içerisinde geri dönüş yapılacak diye. Bugün yedinci iş günü araya hafta sonu girdi toplam 9gün oldu hala...
  13. AzamiHızSınırı

Netflix Zamları, 41lira olmasına rağmen hala 30lira diğer paketler zamlı

Selamlar duymuşsunuzdur Netflix Türkiyedeki fiyatları zamlandı 17 liralık paket 27, 30 liralık paket 41 lira oldu duymuşsunuzdur. Size bir sorum olucak, Netflix hesap ayarlarında basic ve yüksek paketler zamlı gözüküyor ama şuanda kullanmış olduğum standart paket hala 30 lira zamlanmasına rağmen...
Top Bottom