Arama sonuçları: *

1. M

İos jailbreak sorunu

Arkadaşlar merhaba ios 17.5.1 sürümü için jailbreak atmak istiyorum fakat izlediğim videolarda sürekli 2 uygulama indirin açılacak reklam diyorlar fakat indirmeme rağmen açılmıyor. Eskiden bilgisayara checra1n adında bir uygulama indirip onun üzerinden jailbreak atardık şu anda onu bulamıyorum...
  2. M

40.000 TL Laptop Önerisi

Arkadaşlar merhaba 40.000 tl bütçem var gamer laptop önerilerinizi bekliyorum. Mümkünse 3 ay sonra öde 6 taksit seçeneklerinden değerlendirebilirseniz çok memnun olurum.
  3. M

Çözüldü✓ B450M S2H V2 TPM 2.0 özelliği açılmıyor

Söylediğiniz adımları harfiyen uyguladım ve sonunda bilgisayarımda valorant oynayabiliyorum. Çok teşekkür ederim destekleriniz için. 🥳🥳
  4. M

Yardımın için çok teşekkür ederim.:)
  5. M

Peki kurulum bittikten sonra tekrar bios a girip herhangi bir ayar yapmam gerekecek mi yoksa direkt oyuna girebilecek miyim?
  6. M

Yerel hesap oluşturmak istiyorsam 3. tikin işaretli kalması gerekmiyor mu?
  7. M

Bu şekilde mi devam etmem gerekiyor?
  8. M

Merhaba arkadaşlar, Gigabyte B450M S2H V2 anakartını kullanıyorum ve Windows 11'e geçince bir hata aldım ve bunun için TPM 2.0 diye bir özelliği açmam gerektiğini öğrendim. Daha sonra BIOS'tan bu özellikleri açıp F10+enter yaptığında bilgisayarın açılış ekranında sanki delete tuşuna basıyormuşum...
  9. M

Öneri Fırsat Monitörü Önerisi Bekliyorum

Arkadaşlar merhaba şu anda her üründe indirim var bana 5000-6000 tl bandında bir monitör önerebilir misiniz? Fps oyunları oynamak için. Aldığım ortalama fps 150 falan. Ben bu asus monitörü ve lenovo monitörünü buldum sizce nasıl?
  10. M

İşlemci kullanımı bir anda %100'e çıktı

bilgisayar uyku modundaydı, açtım ekran gelmedi sonra kasadan yeniden başlatma tuşuna bastım açtığımda sürekli veren çökmeye dair uyarıları verdi sonrasında oyuna girdim kasmaya başladı baktım ki cpu %100
  11. M

sıcaklıklar normal sıcaklıkta bir sorun yok ama bilgisayar kasmaya başladı gibi 1691855257 steamden indirim
  12. M

Selam arkadaşlar normalde hep kullandığım arka plan açık yine Wallpaper Engine de fakat işlemci kullanımı %100 oldu buna ek olarak 2 monitör kullanıyorum 2.monitörümü algılamıyor ve bilgisayarda uyku moduna geçme seçeneği gitti bu sorunları nasıl çözebilirim?
  13. M

Discord İki aşamalı doğrulama hakkında

Peki discord trust and safety ekibi ile nasıl iletişime geçebilirim bu arada Kısa mesajla yemek doğrulama seçeneği açık fakat sms gelmiyor.
  14. M

Discord İki aşamalı doğrulama hakkında

Arkadaşlar merhaba Discord şifremi unuttuğum için sıfırlamak istem fakat sıfırlamak için iki faktörlü doğrulama kodlarından birisinin istiyor bende o kodları kaydetmemiştim. Telefonuma kod falanda gelmedi, bu sorunu nasıl çözebilirim?
  15. M

Ses ile ilgili sorun yaşıyorum

Merhaba arkadaşlar b450m s2h v2 anakartım var realrealtek hd kurdum ama ben ne duyuyorsam kulaklıkta discordda da karşı taraf aynı şekilde duyuyor bunu nasıl çözebilirim.
  16. M

Bilgisayar açılınca chrome'da reklamı açılıyor

Sorumda tam olarak bu sorunu nasıl çözebileceğim yönünde
  17. M

Konu içerisine de yazdım bu programıda denedim olmadı maalesef 1677421730 hangi adımları izlemem gerekiyor
  18. M

Merhaba arkadaşlar, bugün durduk yere nedense bilgisayarımı açtığımda Chrome da saçma sapan reklamlar gelmeye başladı mcafe ile tarama yaptım gitmedi daha sonra AdwCleaner ile tarama yaptım yine düzelmedi sorunu nasıl çözebilirim?
Top Bottom