Arama sonuçları: *

1. M

Tv plus kurulu televizyonda Tod tv izlenebilir mi?

televizyonumuz smart değil ancak tv plus kurulu ve tod tv almayı düşünüyorum tv plus aracılığı ile izlemem mümkün müdür ?
  2. M

5000TL bütçe ile airpods 3.nesil alınır mı

iyi forumlar sorum başlıkta ne düşünüyorsunuz
  3. M

Apple resmi sitesinin saçmalığı (yardıma ihtiyacım var)

ipad almak üzere her gerekli bilgiyi girdim ancak 3d secure ekranına bile almadan ---**** kartınızla yapmak istediğiniz ödeme için onay alınamadı. Lütfen bilgilerinizi gözden geçirip tekrar deneyin veya başka bir ödeme yöntemi deneyin--- deyip kesip atıyor sonradan öğrendim ki banka kartı kabul...
  4. M

Samsung Galaxy A54 5G alınır mı? (14.999TL)

8/256 versiyonu 14.5-16 dolaşıyor bu fiyat bandında alınır mı? (s20fe almayacağım)
  5. M

Bu Saatin Ederi Nedir?

Az önce açtığım konuda saatin orjinal olduğunu teyit ettim şimdide değerini merak ediyorum yani satabilirim saat hiç takılmadı jelatini dahi üstünde zaten ancak pili bitmiş ve muhtemelen garantisi de bitmiştir 2.elde ne olur bu?
  6. M

Bu Saat Orjinal mi? (Casio)

Arkadaşlar bana hediye gelen ancak zincirli olduğu için hiç takmadığım bir saat var bu saatin orjinalliği hakkında saat ile ilgilenen arkdaşlar bilgi verebilirse çok sevinirim fotoğrafları bırakıyorum.
  7. M

Samsung Galaxy A54 Alınır mı ?

14.000TL bütçe ile bu telefon aklıma yattı bu bütçede başka önerebileceğiniz telefon var mı?
  8. M

Euro Truck Simulator 2 Yaşadığım Büyük Sorun

Merhabalar sistem özelliklerim RTX 4050 ve 13.nesil i7 işlemci (ekran kartı 75 watt) hp victus kullanıyorum ancak ets 2'yi açtığımda sürekli 40-50 fpslerde dolaşıyor ve msi afterburner açıp baktığımda ekran kartı maksimum 15-18 watt çekiyor doğrulamak için PUBG girdiğimde rahat rahat 60-70 watt...
  9. M

26.000 Bütçe ile laptop önerisi

Mühendislik öğrencisi için laptop önerisi istiyorum autoCAD gibi uygulamar kullanılacak ve rtx 3060 mı yoksa rtx 4050 mi tavsiye edersiniz?
  10. M

Ethernet Kablosu önerisi

20 metrelik ethernet kablosu lazım pc eski fakat fiber internete bağlıyacağim herhangi bir sikinti yasarmiyim (20 metre ve absürt renklerde olmamasi onemli)
  11. M

Laptop'umu nasıl satabilirim

Hangi platformda nasıl satabilirim önerisi olan varsa yazarsa mutlu olurum.
  12. M

Fiber internet mi Vdsl mi

Fiber internet kullanıp 24mbps mi daha mantikli yoksa 50mbps kullanıp vdsl mi?
  13. M

Rubik küp önerisi 3×3

Ortalama 1-1.5 dakikada yapabiliyorum önerisi olan var mı ayrıca Qiyi warrior S düşünüyorum sizce nasıldır
  14. M

Comnet davet kodu verebilecek var mı?

arkadaşlar comnete geçiş yapıyorum kod verebilecek olan varsa mutlu olurum ikimizede 1 ay bedava kullanırız
  15. M

ipad air 5.nesil hakkında düşünceleriniz

apple'ın kendi sitesinde eğitim indirimi ile birlikte ipad air 5.nesil (2022) , apple pencil 2.nesil , ve 2.nesil airpods 13700 TL ye geliyor (ipad 64 gb'lık ve cellular olmayan modeli) sizce iyi fiyat mı yoksa keriz silkeleme operasyonumu ?
  16. M

Millenicom'a geçtim iyi mi yaptım kötü mü ?

adsl 16 mbps kullanıyordum fakat 12 mbps anca geliyordu millenicoma başvuru yaptım imza alıp gittiler sizce doğru bir hareket mi? (geçtiğim paket 100mbps vdsl alt yapısı kullanacak ve alt yapı sorguladığımda 81 mbps geleceğini gördüm)
  17. M

9000 TL'ye Realme GT Master Edition Alınır mı?

Şuanda trendyolda 8999tl ye satılıyor sizce bu fiyat bandında alınır mı başka bir öneriniz varmı bu fiyat bandında
  18. M

Teknosacell alınır mı?

Aktif olarak kullandiğım operatörden teknosacell e gecmeyi dusunuyorum 12 gb 750dk 750sms 51tl iyi bi fiyat gibi geldi butun operatorler ateş pahası şuanda.
  19. M

2500-3000₺ bandında bisiklet önerisi

Çok zorlamadan süreceğim dağda bayırda falan değil yani. Kron xc75 güzele benziyor alınır mı?
  20. M

windows 7 iso yazılımı

beyler güvenilir bir kaynaktan windows 7 iso atabilir misiniz internette bulamadım (pro veya ultimate olmasın mümkünse home) 1649879455 Ve 32 bit olursa cok sevinirim cunku bilgisayar çok eski
Top Bottom