Neler Yeni

Teknosacell alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mehmet Emin Tamer
Aktif olarak kullandiğım operatörden teknosacell e gecmeyi dusunuyorum 12 gb 750dk 750sms 51tl iyi bi fiyat gibi geldi butun operatorler ateş pahası şuanda.

onurkaplan

80+ Bronze
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
544
İsim
Onur
12 GB internet fazla
Evde zaten net oluyor benim 20 GB her ay 18 GB boşa gidiyor
Dışarda çok kullanıyorsan olabilir

Kızagan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139
Berbat ötesi sakın alma. Çalıştığım yerde kullanan birisi vardı hiçbir şekilde ulaşamıyorduk adama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
42
İsim
Mehmet Emin Tamer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türk Telekom'un altyapısını kullanıyorlar galiba
12 GB internet fazla
Evde zaten net oluyor benim 20 GB her ay 18 GB boşa gidiyor
Dışarda çok kullanıyorsan olabilir
İnterneti iyi çekiyor mu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Berbat ötesi sakın alma. Çalıştığım yerde kullanan birisi vardı hiçbir şekilde ulaşamıyorduk adama.
Hangi operatörü önerirsiniz peki

Kızagan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
139

yusuftheayay

80+ Bronze
Ucuzluk için Bimcell öneririm.
Kalite için Turkcell.
Bimcell in ucuz bi yanı kalmadı ailecek bimcellliydik yılbaşından beri 3 kez zam geldi öle 1 2 lira değil 5-10 TL, 5 dakikada bir İnternet kopar uçak modunu aç kapa yaparsın düzelir, seni arayanlar sana ulaşamaz bazenleri, açık olduğu halde hat düşmüyor.
Ben Vodafone geçtim ucuz diye ama o bimcell dende leş çıktı bu hafta içi Türk Telekom düşünüyorum

Junaiun

80+ Bronze
Bimcell in ucuz bi yanı kalmadı ailecek bimcellliydik yılbaşından beri 3 kez zam geldi öle 1 2 lira değil 5-10 TL, 5 dakikada bir İnternet kopar uçak modunu aç kapa yaparsın düzelir, seni arayanlar sana ulaşamaz bazenleri, açık olduğu halde hat düşmüyor.
Ben Vodafone geçtim ucuz diye ama o bimcell dende leş çıktı bu hafta içi Türk Telekom düşünüyorum
Bu söylediklerinize göre Turkcell kullanmalısınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Harun Ertürk
Vodafone fiyat ve paket içeriği olarak harika fakat inanır mısın İzmir gibi bir yerde çekmiyor. İşten dönerken biraz shorts videoları izleyeyim diyorum izlemek mümkün değil. Eğer yaşadığın şehirde böyle bir sorun yoksa kesinlikle vodafone.

toma_06

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Efe
Vodafone sınırsız internetli paketine geçmiştim geçen yıl valla 95 TL ödüyom çokta memnunum.

Top Bottom