Arama sonuçları: *

1. Alpitek

4070 Ti Sistem Önerisi

Hocam hala siatem almadıysanız şöyle bi sistem paylaşmışlar belki işinizi görebilir...
  2. İ5 12400F RTX 3060 16 GB RAM 1 TB SSD

İstanbul İ5 12400F RTX 3060 16 GB RAM 1 TB SSD

Herkese merhabalar öncelikle belkirtmek isterim ki ürün sıfır yani parçaları 24 ay 36 ay garantilidir kutu fatura hepsi mevcuttur kasa hazır sistem olarak vatan bilgisayardan alınmıştır aldığım şekilde satıyorum sadece kutusundan çıkarıp içine windowsunu kurdum jelatinleri üstündedir orta-üst...
  3. Alpitek

Steam deki indirme hızı(mb) xbox takiyle bir değil ?

Mesela turknet steam indirmelerinde ekstra hız sağlıyor diğer sağlayıcılar da böyle bir şey yapıyor olabilir o nedenle xbox hızı düşük kalmıştır
  4. Alpitek

ekran akrtı değiştirdikten sonra fps düşmesi

Öncelikle herkese iyi forumlar elimde 3 adet ekran kartı vardı ve bunu 2 farklı sisteme sürekli değiştire değiştire takım mesela elimde a sistemi var anakart disk ram işlemci bide b sistemi yine aynı parçalardan oluşan 3 ekran kartını sürekli bu pcler arasında değiştirerek denedim ve en sonunda...
  5. Alpitek

Ekran Kartı Driver Kurarken Kapanıyor

ekran gelmeme sorunu monitörümdenmiş aslında arkada çalışıyormuş ama monitörle uyumlu değilmiş monitör yerine tv ye bağlayınca sorunum düzeldi yorumlarınız için teşekkürler
  6. Alpitek

Dediğim gibi alırken sağlamdı bana canlı tarih saatli test videosunu attı ama şuan çalışmıyor eğer ki kart sağlamsa başka birşeyde sıkıntı olamaz mı ? 1616187468 @Osmanbayirr @Emre39201 sistemimde ki parçalar yeni karta uymuyor olabilir mi
  7. Alpitek

Evet ikinci el aldım ama aldığım arkadaş bana getirene kadar kullanıyordu test videosu felan da attı yani tarihli saatli furmark testi de attı @Emre39201 1616185241 @Emre39201 Kartta sıkıntı olmadığını düşünüyorum başka ne olabilir
  8. Alpitek

Herkese iyi forumlar bugün kendime yeni bir ekran kartı aldım eski ekran kartımı pc den söktüm ve yenisini takım güç beslemelerini güzelce yaptım ve anakarta oturttum sistemi çalıştırdım ilk çalıştırdığımda ekran kartı aygıt yöneticisinde gözükmedi sonrasında ekran kartının driverını indirdim ve...
  9. Alpitek

Telefonu bilgisayara bağlamak istiyorum

Side sync isimli uygulama ile telefon ekranını pc de görebilirsin ve aktarmada yapabiliyorsun diye biliyorum
  10. Alpitek

Alevilerin cenaze törenleri isimleri nelerdir?

Cevap C olmalı
  11. Alpitek

Yardım Ekran kartı stres testi sonucu nasıl olmalıdır ?

@Urthemiel internette bir video izledim ve furmark ın gpu z deki testinde grafikler testere gibi olursa kartta sıkıntı çıkabilir diyordu ve aslında anlatmak istediğim mining yapılmış olması değilde yorulup yorulmadığı mesela kimisi oyunla yormuştur kimisi mining ile o kadar yormamıştır bunu...
  12. Alpitek

Yardım Ekran kartı stres testi sonucu nasıl olmalıdır ?

Herkese iyi forumlar. Ben yeni bir ekran kartı almayı düşünüyorum fakat şuan herkes kartlarla mining yapıyor ve her karta güvenemiyoruz , kartın iyi mi kötü mü olduğunu anlamak için furmark testi gerektiğini biliyorum bunun için test istedim ama sonucun iyi mi kötü mü olduğunu bilmiyorum bu neye...
Top Bottom