Arama sonuçları: *

• Users: Tuna Fish
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. T

Bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum

Öncelikle merhaba arkadaşlar ben 10.sınıf öğrencisiyim sayısal seçip bilgisayar mühendisliği okumak istiyorum size sorum şu olacak ben yazılım hakkında herhangi bir şey bilmiyorum eğer ki bölümü kazanırsam sorun olur mu yoksa üniversitede mi öğretirler bana
  2. T

Ekrana görüntü gelmiyor ve klavye mouse ışığı yanmıyor

Arkadaşlar kasam için 2 adet fan aldım onları güzelce taktım taktıktan sonra dedim işlemci fanını da çıkartıp temizleyeyim çıkarttım temizledim fakat yerine yalamadım takma denemelerinden sonra fanın ucundaki giriş yerlerini kırdım yeni aldığım fanları denemek için bilgisayarı açayım dedim...
  3. T

Yeni egzos fanı aldım molex ve anakart farkı nedir?

Arkadaşlar bugünlerde bilgisayarım çok ısındığı için içerisinde olan 1 adet egzos fanına ek 3 tane daha aldım ve bunları doğrudan molexe bağladım molexe bağladığım için fan hızlarını kontrol edemiyorum etmem için ya anakarta doğrudan bağlamam ya da çoklayıcı alıp onun üzerine bağlamam gerekiyor...
  4. T

aldığım bluetooth dongle çalışmıyor

arkadaşalar internet üzerinden bu dongle ı satın aldım :https://www.trendyol.com/zrh/bluetooth-5-0-usb-bluetooth-adaptor-dongle-v-5-0-p-359011303?boutiqueId=61&merchantId=234882&utm_source=share geldiği gibi taktım ve ds 4 ü bağladım gayet iyi çalıştı işim vardı pcyi kapattım sonra açtıgımda...
  5. T

100 fps sabit kalıyor

Öncelikle herkese merhaba nostalji olsun diye ve canım sıkıldığı için steamdan Cs1.6 aldım oyunu indirdim 1080 p yaptım ve baktım ki hangi kodu yazarsam yazayım fps 100de kalıyor youtubedan ve internetten türkçe ve ingilizce arattım fakat çözüm bulamadım deathrun yapacağım da bunny için fps...
  6. T

Steamde trojan var gözüküyor

Arkadaşlar geçenlerde virüs taraması yapıyordum sonucunda bir virüs çıkmadı. Fakat nolur nolmaz AutoRun ve Process Explorer uygulamalarından da teker teker tarama yapmak istedim. AutoRun ve Process Explorer uygulamalarında normal bir şekilde teker teker Check Virus Total yapıyordum gayet iyi...
  7. T

Başlık

asdasdas
  8. T

das auto

dasdas
  9. T

lollalal

mambalol
  10. T

asddsaddasd

truva atı.tr
  11. T

asddsa

adsaddsa
  12. T

nne güzwl

sesses123
  13. T

babana sor

trojenhehe
  14. T

forza horizon 9

forza horizon 9
  15. T

sanane

banane
  16. T

yanyanuytas

dasdsadsa
  17. T

Windows 11 çıkmıyor nasıl yükleyebilirim

windows 11 e geçiş yapmak istiyorum işlemcim uyumlu youtube dan baktım orada yapılanları yaptım sonra güncelleştirmeleri kontrol et dedim fakat güncelsiniz yazdı isteğe bağlı güncelleştirmelerede girdim ama windows 11 yok ne yapabilirim??
  18. T

asdffttuusad

mukuammal
  19. T

sapasalaöasdasd

koskoca bank
  20. T

bank

çardak
Top Bottom