Arama sonuçları: *

• Users: NMK.
  • Order by date
  1. N

Hayvan gibi DARBOĞAZ yiyorum napmam lazım

ssd var kasada oyunlar onun içinde hdd de gerektiğinde takıyorum 1704984776 çözüm bulursan paylaşırmısın 1704984787 sorun ne o zaman kuzen
  2. N

başka bir çözümü varmı bu sorunun macun bu kadar fark yaratmamalı
  3. N

agaghahga muhtemel knk bakıcam sorarım adama ona göre hallederim eyvallah sağolasın 1704903310 https://www.teknobiyotik.com/arctic-mx-4-en-yuksek-performansli-termal-macun-4gr-spatulali-ar-actcp00031b-2020-edition.html bunu öneriyolar 1704903342 80+ bronze olması lazım
  4. N

önerebilcen mi benimkine uygun macun
  5. N

harbi misin ne bilm kuzen ben 1704902983 pc ci var yanda ona değiştirtsem kaça patlar kendim değiştirsem kaça patlar ama işlemciyi pert etme ihtimalimde var :)
  6. N

yok dayı ellemedim
  7. N

sonuçlar 1704902345 çok sağol olmadı öyle denicem önce bi sebebini bulmam lazım 1704902358 hallettim reis anlarsan bak
  8. N

stres testine nerden sokucam
  9. N

deniyorum hemen
  10. N

evet hacı
  11. N

Steam İnternet Hızı Sorunu

eyv king daha halledemedim hala 5 6 mbs
  12. N

uzun süredir böyle hiç dikkat etmemiştim de son 1 yıldır böyle aldığımdan beri değil birde işlemci sıcaklığını takip edemiyorum bi türlü halledemedim
  13. N

fpsler çok düşük birde ani çökmeler oluyo overclock yapınca ekran kartına 1704899955 stock fan takılı ekran kartı 50 55 dereceden çıkmıyo ama işlemciyi bilmiyorum bakmam lazım
  14. N

fps düşüklüğü ani çökmelerde yaşıyorum overclock yapıyorum hafif hafif fps artıyor ancak ani çökmeler yaşanıyor ara ara birde oyunlarda ekran kartı kullanımı yüzde 30 40 larda geziyor sorunu bir türlü çözemedim çok bilgim yok
  15. N

hiç fark etmemişim sağolasın deneyip geliyorum 1704899852 serverı izmir olarak aldım ağ önbelleiğini sıfırladım arttı 30 lara kadar ancak tekrar düştü ea de veya epicde ortalama 70 80 le indiriyor
  16. N

sistemim bu mesajın altında yazıyor 2.5 sene oldu alalı her ay temizlerim bütün oyunlarda fps düşük geliyor fark edemeyenler için söyliyim monitör 2k o yüzden sistem yetmiyor olabilir şuan için parça yenilemem mümkün değil sistem üzerinden yapabileceğim bir şey varsa söylermisiniz
  17. N

İstanbul hacı değiştiriyimmi
  18. N

İyi forumlar dostlar Türknet fiber 1gigabit internet kullanıyorum speed testte 960mbps e kadar çıkan internetim steamde 6-5mbps de geziniyor sorunun kaynağı ne olabilir her zaman böyleydi arkada da hiçbir uygulama açık değil. 1704899100 başka bir hesapla güncelleyince sonuçlar böyle
  19. N

eth mining yapacağım Biance dışında paranın gelebileceği bir site var mı

bu sürümü nerden bulabilirim
  20. N

Ethermine 5000 lira çekmeme yardım eder misiniz

onu girdim hata verdi işte 1662485515 bunu yazıyodu ip mi girdim alttaki hatayı veriyo
Top Bottom