Arama sonuçları: *

1. Kairos_

GTX 1060 6GB EKRANA GÖRÜNTÜ GELMİYOR

1628667886 knk ekran kartında sorun yok mu yani
  2. Kairos_

Esonıc h55 anakart hı level 4gb ram i5 m520 işlemci şuan ekran kartım asus rx550 2gb darboğazda yapıyor eğer sorun psu dan kaynaklıysa gtx 1060 ı ucuza satmak istiyorum
  3. Kairos_

MERHABA GTX 1060 EKRAN KARTIM VAR hediye geldi benim sistemimdeki psu 300w olduğu için taktığımda ekrana görüntü gelmedi acaba neden ekran kartında mı sorun var yoksa psu ile alakalı mı
  4. Kairos_

1556 pin anakarta uygun işlemci

beyler harbi 1556 bende şaşırdım ama öyle yazıyor emin misiniz darboğaz yapar mı bide Xeon X3440 1624298460 eyw knk
  5. Kairos_

1556 pin anakarta uygun işlemci

Esonic H55 mal2 eso anakartım var şu an I5M520 işlemci takılı RX550 2 GB ekran kartımla fena darboğaz yapıyor Intel Xeon X3440 almayı düşünüyorum anakartımla uyumlu olur mu darboğaz yapar mı bu işlemcide.
  6. Kairos_

GTA 5 save dosyam ok

Arkadaşlar epic gamesten gta5 bedava olduğu zaman almıştım baya bi oynadım story modu sonra ekran kartımı sattığım için oyunu sildim yeni ekrank kartı alınca indirip oynayayım dedim oyuna girdim ama save dosyam yoktu google dan social club hesabıma baktım orda ilerlemem gözüküyor ama oyunda loda...
  7. Kairos_

Ekran kartım tam performans vermiyor

Asus Rx550 2gb ekran kartı aldım ama performansı olması gerektiği gibi değil lolde 30 fps alıyordu sabit valoranttada 60 fps alıyordu vsync i kapattım fakat çok artış olmadı işlemcim eskiydi macunu falan kurumuştu kasayı komple temizledim kapağını falan açtım hava alsın diye macunu değiştirmedim...
  8. Kairos_

ekran karıncalanıyor

yok knk olmuyor bencede termal macundan oluyor çünkü oyundayken baya ısınıyor kasa kapağı kapalıyken ve tozluyken 90 derece falandı şimdi masaüstünde 35-40 larda dolaşıyor macun sürersem düzelecek gibi ama işlemcide de sorun olabilir eski bi işlemci
  9. Kairos_

ekran karıncalanıyor

knklar kurumuş macun vardı olum mutlu oldum lan sorun macun diyosunuz değilmi şimdi ucuza hallederim
  10. Kairos_

ekran karıncalanıyor

Arkadaşlar merhaba dün Asus rx550 2gb ekran kartı aldım sistemime kurdum fakat tam verim alamadığını fark ettim valorantta 60-70 fps alıyorum (vsync kapalı) lolde sabit 30 fps kasayı temizledim işlemci fanını çıkarıp temizledim fakat macun olmadığı için sürmedim şuan kasanın kapağı açık duruyor...
Top Bottom