Neler Yeni

ekran karıncalanıyor

Kairos_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Büdüş
Arkadaşlar merhaba dün Asus rx550 2gb ekran kartı aldım sistemime kurdum fakat tam verim alamadığını fark ettim valorantta 60-70 fps alıyorum (vsync kapalı) lolde sabit 30 fps
kasayı temizledim işlemci fanını çıkarıp temizledim fakat macun olmadığı için sürmedim şuan kasanın kapağı açık duruyor hava alsın diye. Bazen oyunlara girdiğimde ekran yeşil karıncalanıyor eski açılan konulara baktım onlarda bazı yerleri karıncalanıyormuş bende tüm ekran karıcalanıyor eski tüplü tvler gibi işlemcide sorun var diye düşünüyorum veya psu da. Bu arada kapağı açınca ve temizleyince fps artışı oldu ama ekran kartının youtube da izlediğim fps test videolarında daha fazla alıyordu onların sistem ddr4 tü ve işlemcileride benimkinden iyiydi

işlemci: i5 M 520 2.40Ghz
psu:300wat
hı level ddr3 4gb ram
sistem ddr3

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Arkadaşlar merhaba dün Asus rx550 2gb ekran kartı aldım sistemime kurdum fakat tam verim alamadığını fark ettim valorantta 60-70 fps alıyorum (vsync kapalı) lolde sabit 30 fps
kasayı temizledim işlemci fanını çıkarıp temizledim fakat macun olmadığı için sürmedim şuan kasanın kapağı açık duruyor hava alsın diye. Bazen oyunlara girdiğimde ekran yeşil karıncalanıyor eski açılan konulara baktım onlarda bazı yerleri karıncalanıyormuş bende tüm ekran karıcalanıyor eski tüplü tvler gibi işlemcide sorun var diye düşünüyorum veya psu da. Bu arada kapağı açınca ve temizleyince fps artışı oldu ama ekran kartının youtube da izlediğim fps test videolarında daha fazla alıyordu onların sistem ddr4 tü ve işlemcileride benimkinden iyiydi

hı level ddr3 4gb ram
sistem ddr3
Termal macunsuz oyun mu oynadın ?

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3

hı level ddr3 4gb ram
sistem ddr3
Diş macunu surseydiniz bari hocam (!)

Kairos_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Büdüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knklar kurumuş macun vardı olum mutlu oldum lan sorun macun diyosunuz değilmi şimdi ucuza hallederim

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
knklar kurumuş macun vardı olum mutlu oldum lan sorun macun diyosunuz değilmi şimdi ucuza hallederim
Belki olmayada bilir hocam ilk önce termal macun sürün bütçe ne kadar, peki işlemci sıcak değilken ilk aćtığınızda pc yi karıncalanma oluyormu?

Kairos_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda Büdüş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
yok knk olmuyor bencede termal macundan oluyor çünkü oyundayken baya ısınıyor kasa kapağı kapalıyken ve tozluyken 90 derece falandı şimdi masaüstünde 35-40 larda dolaşıyor macun sürersem düzelecek gibi ama işlemcide de sorun olabilir eski bi işlemci

Top Bottom