Arama sonuçları: *

1. Vinsanity

Msi 1050 ti GIGABYTE B550M S2H ket amd Anakarta uyumlu mudur?

pcı slotu değişene kadar en üst düzey anakarta bile takabilirsin sorun olmaz
  2. Vinsanity

Kompakt klavye modelleri

350 lira altı ve civarı kompakt red switchli klavye istiyorum küçük olması önemli normalde redragon k552 alıcaktım ama fiyatı bi anda 370den 550 liraya çıktı o yüzden vazgeçtim önerilerinizi bekliyorum
  3. Vinsanity

Rx 570 İçin Downclock Nasıl Yapılır?

Dostum radeon settings yazılımı varsa ki vardır radeon settingsde hazır undervolt ayarı var ordan risksiz bir şekilde yapabilirsin 1618405683 ve bence yapmamalısın gereksiz bir işlem kartın gücünü düşürücek besleme olayınada çok derman olmaz
  4. Vinsanity

ekran kartım %100 kullanmıyor

Bu arada pp güzelmiş severiz vince carter abimizi
  5. Vinsanity

Orta ayarlarda kullanması sonucunda daha az fps alıcağını düşünüyorum çünkü kullanımı yüksekte 40 50yse ortada 30 a düşer bence böyle kullanmalısın drop veya başka bir sorun yok ise
  6. Vinsanity

valorantda 100 normal olmasada 150 lere düşmesi normal riotun yaptığı oyunlarda hep böyle olur düşük sistemlerde yüksek performanslıdır fakat orta üst sistemlerde düşüğe göre daha az fps alır loldede bu böylerdi endişelinecek bir şey olduğunu düşünmüyorum forzahorizon4 veya o grafik kalitesine...
  7. Vinsanity

Dostum valorant-cs:go-lol gibi oyunlarda az kullanması normal ekran kartın zorlanmadığı için daha zorlayıcı oyunlardada öyle kullanıyosa bir sorun olabilir ama darboğaz yapmaz diye düşünüyorum(1080p oynadığını varsaydım)
  8. Vinsanity

Rainbow six siege pc de klavye mausla oynayamıyorum

ingilizceyle alakası yokda mantığını bilmiyodum öyle bi olay olduğunu
  9. Vinsanity

Rainbow six siege pc de klavye mausla oynayamıyorum

Arkadaşlar uzun bir süredir r6s oyununu oynamaktayım yaklaşık 80 saatim var hiç bir sorunla karşılaşmadım taki dünkü güncellemeye kadar güncellemeden sonra oyuna girdiğimde klavye mausumu kullanamadığımı farkettim ve gamepaddle kullanılabiliceğini gördüm fakat pc me hiç gamepad takmadım...
  10. Vinsanity

HD 6850 ye 230w psu yeter mi?

yalnız işlemci ekran kartını besler mi bilmem ve psu yetmez
  11. Vinsanity

Yardım Rtx 2070 Super Minecraft 50 fps

mc ayarından ram kullanması kısıtlı olabilir onu aç ekran kartı vraminide kısıtlı kullanıyo olabilir
  12. Vinsanity

ram değiştirdim ekrana görüntü gelmiyor

bi sorun yok ettim
  13. Vinsanity

yani şöyle direk ekrana no signal diyo biosada giremiyorum o yüzden giriyosada görmüyorum 1616323663 ayrıca rami değiştirirken amd stock fanında yönünü değiştirdim çünkü 2. slot rami takamıyodumne yapmam lazım
  14. Vinsanity

Yeni ram aldım değiştirdim fakat görüntü gelmiyor ne yapmam lazım 8x8 3000mhz ram aldım eski ramimi çıkardım artık görüntü gelmiyor anakart modelim b450mk işlemci r5 2600 lütfen yardımcı olun
  15. Vinsanity

Little bogefi nedir silemiyorum

dosyayı silemiyorum mc için rtx modu indirirken indi galiba silemiyorum programın işlemini sonlandırman lazım diyor sonlandırmaya çalıştığımdada kapanmıyor lütfen yardım edin
  16. Vinsanity

Rainbow six kapanmaMA sorunu

mad? :)
  17. Vinsanity

Yüksek Fps Drop Sorunu

apex legends olabilir ekran kartını iyice zorlar.İşlemciniz yeteri kadar güçlü rahatca besler : bu videodan kullanımı arttırmayı deneyebilirsin benim işime yaramıştı.
  18. Vinsanity

Rainbow six kapanmaMA sorunu

Buglanıyo olabilir oyunun menüsünden mi çıkıyosunuz yoksa altf4 mü atıyosunuz
  19. Vinsanity

Rx5500xt 4gb vs gtx 1650 super

Beklemelisin asla almanı önermem 2020 aralıkta linkini attığın kartlı pc aldım 4.3k ya eğerki fps ve ısınmayı soruyorsan nerdeyse aynıdır hangi oyunları oynucaksın sorabilirsin cevaplarım
Top Bottom