Neler Yeni

Rainbow six kapanmaMA sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Can ŞAHİN
Selam abiler ablalar kardeşler. Ne zaman R6 dan çıksam hep arka planda açık kalıyor. Görev yöneticisinden baktığım zaman görüyorum ve oradan görevi sonlandırıyorum. Bunu nasıl çözebilirim?

MüslümGürses

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Selam abiler ablalar kardeşler. Ne zaman R6 dan çıksam hep arka planda açık kalıyor. Görev yöneticisinden baktığım zaman görüyorum ve oradan görevi sonlandırıyorum. Bunu nasıl çözebilirim?
Hocam r6 dan kastınız ubisoft olmasın?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre Can ŞAHİN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ya arkadaşlar bildiğiniz oyun arka planda açık kalıyor battle eye da dahil oyun açık yani bildiğiniz açık sadece masaüstünde gözükmüyor. Oyundan normal bir şekilde çıkıyorum ama arka planda çalışmaya devam ediyor.
Ubisoft zaten açık onu kapatmıyorum hiç.

Vinsanity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
arhan şahin
Buglanıyo olabilir oyunun menüsünden mi çıkıyosunuz yoksa altf4 mü atıyosunuz

X MUSK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Ege Aşkın
bende de aynısı oluyor kanka steamde bug var saat yazıyor arkada gözükmüyor ama görev yöneticisindeen kapa

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Gelen son güncelleme yüzünden oyun kapanmıyor. Kapatmak için görev yöneticisini açıp Rainbow'u seçip görevi sonlandır yapın.
Bir sonraki güncelleme ile sorun çözülür. Şuan oyun aşırı sorunlu.

Top Bottom