Arama sonuçları: *

1. B

Msi tomahawk b450 max frisby kasa fan bağlantısı yardım

Merhabalar, Msi tomahawk b450 max aldım. Çok güzel bir anakart her şey yolunda fakat Frisby kasamda fan kontrolcü var ve 1 tarafı psu ya diğer 4 pin kablosu da anakartta hangi yere taktıysam bilgisayarın güç düğmesine bastığımda açılmıyor. Hiçbir tepki vermiyor. Anakarta fan kablosunu anakarta...
  2. B

Gigabyte b450m s2h v2 anakart pci express x16 slotu hakkında

Merhabalar, Yeni konu açmayıp bu konu üzerinden yazmak istedim. İlgili anakartı servise yollamadım biraz daha iyi bir anakart olsun diyerek Msi tomahawk b450 max aldım. Çok güzel bir anakart her şey yolunda fakat Frisby kasamda fan kontrolcü var ve 1 tarafı psu ya diğer 4 pin kablosu da...
  3. B

Maalesef 14 günü geçeli çok oldu garanti şansımı deneyeceğim ilginize teşekkür ederim.
  4. B

Garantiden slot sağlam veya ekran kartına kısa devre yaptırmaz şeklinde cevap gelir mi acaba 1616081416 Evet ilk kez böyle bir şanssızlık geldi başıma fakat bu şekilde yanmayıp çalışması da ilginç değil mi?
  5. B

Merhabalar, Aranızda yeniyim ve başıma gelen bir sıkıntıyı sizlerle paylaşıp yardımcı olmanızı rica ediyorum. Gigabyte b450m s2h v2 marka anakartıma ikinci el fakat garantisi devam eden rx 570 8gb ekran kartı alıp taktım. 1 hafta sonra anlamadığım bir nedenden dolayı ekran kartım kısa devre...
Top Bottom