Arama sonuçları: *

• Users: Niyus
  • Order by date
  1. N

Çözüldü✓ rx6600 Performans sorunu

Saphire Pulse RX 6600 modelini kullanıyorum ben de. Başta senin söylediğin değerlerdeydi. Sonra fazla ısınmaya başladı. Termal macun yeniledim ama nafile. Gitgide sıcaklık değerleri yükselmeye devam etti ve sonuç bu. Aşırı ısınıyor nasıl çözeceğimi bilmiyorum.
  2. N

Çözüldü✓ rx6600 Performans sorunu

Ben de r5600 ile rx 6600 kullanıyorum. Kartı ilk aldığım zamanlar 70 dereceyi görmüyordu bile şu an basit oyunlarda bile 78 leri zorluyor. Fan hızını arttırmasam 80 leri görecek daha da çıkacak çok garip anlam veremiyorum. Cs oynuyorum mesela 350 400 fps alabilecekken kart ısınıyor diye 144 e...
  3. N

RX 6600 Çıt sesi geliyor.

RX 6600 Sapphire kullanıyorum bende de aynı sorun var çözebilen var mı
  4. N

Hoparlör takılı gözüküyor ama ses gelmiyor

İsterseniz resim atabilirim. Geçenlerde power'ım yanmıştı, yeni power'ım geldi taktım çalıştırdım sorun yok her şey stabil çalışıyor. Sonra Youtube ye girdim ama sesin olmadığını fark ettim internetten araştırmaya başladım. PC'ye forma bile attım ama düzelmedi. Driverlar vs güncel cihaz takılı...
  5. N

Cooler Master vs Xpg vs Fsp Marka PSU'lar

Adata Xpg yazıyor doğru değil mi.
  6. N

Peki sence sisteme yeter mi kutuda sadece ekran kartı için 500w yazıyordu.
  7. N

Sizce bu markadaki PSU'lardan hangisini tercih etmeliyim Xpg Pylon alırsam 550W almam zorundayım, Cooler Master ve Fsp markalarında 600W tercih edicem. Sistem: Ekran kartı: Asrock RX 580 8GB (Kutusunda min. 500W yazıyor ) İşlemci:AMD RYZEN5 1600 12NM Ram: 2 adet Geil Evo Forza 8GB 3000mhz...
Top Bottom