Arama sonuçları: *

• Users: BoosteRR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. BoosteRR

Asus AI Suite 3 sorunu !

Arkadaşlar Ai Suite 3 ü güncelleyeyim dedim özellikerin hepsi kayboldu, böyle boş kaldı. Naptıysam geri getiremiyorum. Bunun çözümü nedir ?
  2. BoosteRR

Yardım HyperX Mouse Bozuldu !

Hayırlı bayramlar dostlar. HyperX Pulsefire Surge mouse um var. Alalı henüz 3 sene olmadı ve ayda bir kaç gün oynarım PC mi..Bu mouse u da görünüşü ve teknik özellikleri iyi diye aldım fakat iki gün önce pc yi açtığımda masaüstünde fare imleci yoktu. Mouse un ışığı yanıyor, sağ tıkladığım zaman...
  3. BoosteRR

CRYSIS REMASTERED PC

Hayırlı akşamlar arkadaşlar. Malumunuzdur Crysis Remastered çıktı. Fakat fiziksek disk olarak çıkıp çıkmadığını bilemiyorum. Bilgisi olan var mı ?
  4. BoosteRR

Yardım İTOPYA_Alışveriş Sorunsalı

Arkadaşlar, indirimdeyken şu fanı aldım denemek için https://www.itopya.com/cooler-master-sickleflow-120-argb-120mm-fan/ Fakat anakartımda argb header yok rgb header var yani anakartıma doğrudan argb fan takılamıyor. Acaba Akasa Vegas Argb kontrolcü yada Msi Mag Max Arg kontrolcü alsam bu...
  5. BoosteRR

Yardım Viewsonic_Nvidia_Realtek

Arkadaşlar hepimizin bayramı mübarek olsun, Allah nicelerine erdirsin. Sorum şu ki, oyun içerisindeyken klavyeden ses açma kapama düğmelerini kullanırken bir saniye ara ile iki defa görüntüyü kapatıp açıyor. Bunun sebebi nedir? Nasıl çözülür ?
  6. BoosteRR

BLUETOOTH VERSİYON_KODEK KONUSU

Arkadaşlar, acaba Bluetooth 4.2 versiyonlu aptX kodekli bir kulaklık mı yoksa Bluetooth 5.0 versiyonlu aptX kodeği olmayan bir kulaklık mı daha kaliteli ses ve gecikmesiz (görüntü-ses senkron sorunu olmayan) ses veriyor ???
  7. BoosteRR

ELEKTROMARKETİM.COM

Hayırlı bayramlar arkadaşlar. https://www.elektromarketim.com hakkında bilgisi olan var mı? Güvenilir midir ?
  8. BoosteRR

EPIC GAMES_CONTROL Hakkında

Arkadaşlar oyunu oynarken birden elektrik gitti. Elektrik gelince oyuna girmeye çalıştım bir çakışmadan bahseden bir uyarı geldi. Bulut üzerinden mi depolamadan mı devam etmek istediğimi soran seçenekler geldi, bulut kısmına basma üzeri oyun ekranı açıldı. Continue Game dedim ama oyundan çıktı...
  9. BoosteRR

UPS'ler Hakkında

Arkadaşlar bu elektrik kesintilerinden bu ara gına geldi, hard diske zarar verecek korkum o. Kaliteli kesintisiz güç kaynağına ihtiyacım var. Sizce Makelsan mı APC mi ?
  10. BoosteRR

RGB Mousepad

Arkadaşlar bu mousepad hakkında bilgisi olan var mı? Kontrol sınıfı mı hız sınıfı mı? https://tr.steelseries.com/gaming-mousepads/qck-prism-series
  11. BoosteRR

Yardım QOBUZ Hakkında

Arkadaşlar Qobuz ülkemizde kullanılmadıpı için bende VPN ile girip alışverişimi yaptım. Dha doğrusu kart bilgisini 3D ekranında girdikten sonra işlem başarıyla tamamlandı yazısından sonra Qobuz un sayfasına döndü ama orada ödemenin alınamadığını kart bilgilerini kontrole etmem gerektiğini...
  12. BoosteRR

Yardım MODEM TERCİHİ

Arkadaşlar bugün Turknet e geçmek için evrakları gönderdim, umarım benim için pişmanlık olmaz, umarım TTNet e 50 TL daha vermediğime pişman olmam Konu şu ki, TTNet in verdiği Tp-Link TD-W9970 modemimide değiştirmek istiyorum çünkü Wi-Fi menzili yetersiz ve modem çok ısınıyor. Araştırırken...
  13. BoosteRR

Öneri CoolerMaster Kulaklıklar

Arkadaşlar CoolerMaster kulaklıklar piyasaya girmeye başladı sanırım. Steelseries in çok büyük rakibi olacağı belli gibi. İşin ilginci 630 modelinin mikrofonun 650 modelinden daha iyi ses vermesi. :unsure: Koyu kısımlarda belirtilmiş.
  14. BoosteRR

KANDIRILIYOR MUYUZ ?

Arkadaşlar aklıma takılan bir durum var. Sanırım bunu sadece Nvidia değil AMD de yapıyor. Eskiden oyunlar net görünürdü, keskinliği olurdu ama son zamanlarda oynadığım oyunlarda buna Control de dahil, bir netsizlik,bir pusluluk var. İlginçtir ki Nvidia bunu RTX kartlardaki DLSS 2.0 ile...
  15. BoosteRR

STEAM vs EPIC Games

Arkadaşlar az önce epic games e bakıyodum Control indirimde görünüyor. Fakat bu oyun steamda ağustosta çıkacak olarak görünüyor. Nedir bu bilen var mı ?
  16. BoosteRR

<< BERAT GECESİ >>

Arkadaşlar geceniz mübarek olsun. Beratten nasiplenenlerden olun inşaallah. Bu gece çok önemli.
  17. BoosteRR

Yardım Asus Xonar U3 Hakkında

Arkadaşlar, bir kere kullandığım ve kutusuna kaldırdığım Asus Xonar U3 USB ses kartım var. Sizce satmalı mıyım satmamalı mıyım ? https://www.asus.com/tr/Sound-Cards/Xonar_U3/
  18. BoosteRR

<< TIDAL Hakkında >>

Arkadaşlar dün itibariyle TIDAL HI-FI üyesiyim. Fakat anlamadığım bazı şeyler var. 1- Telefondan açınca müziği indirme seçeneği çıkıyorda PC de neden çıkmıyor ? 2- İndire bastığım zaman neden telefon hafızasında göremiyorum ? 3- Madem HI-FI 1411kbps, neden az önce HI-FI yazan bir müziğin teknik...
  19. BoosteRR

Hellblade görüntü kalitesi

Arkadaşlar Hellblade Senua's Sacrifice oynuyorum bu ara fakat grafik ayarları Çok Yüksek te olmasına rağmen görüntüde bir keskinsizlik bir netsizlik var. Oyun içi kısa bir video kaydı yaptım paylaşayım diye. Konu hakkında bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. Video linki:
Top Bottom