Arama sonuçları: *

1. K

Kulaklık tavsiyesi ( Oyuncu Kulaklığı )

Ses kalitesi iyi , Kablolu/kablosuz farketmeksizin oyuncu kulaklıkları tavsiye etmenizi rica ediıyorum. Lütfen ; Almak istediklerinizi veya bir başkasında gördüğünüz ya da 2 3 saat gibi kısa bir süre tecrübe ettiklerinizi söylemeyin. Bütçe ortalama 800'e kadar olursa sevinirim.
  2. K

amd k6-2 1998 işlemci

K6-2, 28 Mayıs 1998'de AMD tarafından tanıtılan ve 266 ila 550 MHz arasında değişen hızlarda sunulan x86 mikroişlemci. Bu işlemci 1998 yılından beri elimde olan bir işlemci ilk bilgisayarıma ait bir işlemciydi ... diken gibi bakır tellerin olduğu bir işlemci :) Az önce merakımdan baktım...
  3. K

Bu oyuncu Laptopu hakkında fikirlerinizi alabilir miyim ?

Özellikle kullanıcı varsa değerli fikri benim için çok önemli. yaklaşık 25 dk önce satın aldım. ve genel anlamda Oyuncuların , bilgiayar ile ilgili olan kişilerin yorumlarını okumak istiyorum ... Kullanmadıyanız bile özelliklerine bakarak fikrinizi yazarsanız sevınırım . NOT : Monster ilk defa...
  4. K

Oyuncu Laptop tavsiyesi

Bütçem yazdığım gibi max 18.000 TL'dir. Normal boyut 15.6 ınch olması gerekli. Nadır olan 14 ınch oyuncu laptoplarını lütfen tavsıye etmeyın. Gönlüm 3050 Tİ 'dan yana ama biliyorum ki çok fark yok 3050 de olur ve 16 GB ram olmasını istiyorum. Tercihen fan sesi konusunda iyi olan bir cihaz...
  5. K

Öneri 20.000 TL bütceye kadar Oyuncu Laptop önerisi

Linkler ile tavsiyeler olursa cok sevinirim 🙏
  6. K

Yardım Ssd tavsiyesi ( Sata3 )

SSD ALICAM HATTA James Donkey ALDIM LAKİN ELEKTRIK KESINTILERINE DAYANMIYORMUŞ VE ÜSTELIK 4 5 AYA BOZULUYORMUS O YÜZDEN gelir gelmez iade göndericem bana deneyimlediğiniz ssdler hakkında tavsiye verir misiniz ? Okuma ve yazma hızı iyi olsun. SATA3 BÜTCE MAX 600
  7. K

A320M-F ile 1650 Super Uyumlu mudur?

Asus Prime a320m F ANAKART İLE 1650SUPER UYAR MI ? SADECE BİLENLER CEVAPLASIN TAHMİNİ VE OLASILIK İÇEREN CEVAPLAR VERMEYİN LÜTFEN BİLEN VE NET EMİN OLANLAR CEVAPLASIN
  8. K

SSD KONUSUNDA FİKİRLERİNİZ VE BİLGİLERİNİZE İHTİYACIM VAR

Merhaba , SSD almayı planlıyorum Eski bir laptopum var modelı HP TPN C126 açılış hızı 1 dakikda 44 saniye içinde 1TB HDD var ve gerek acılış hızı gerek okuma yazma hızı konusunda çok kötü ve yetersiz bir durumdayım .... Bu nedenler belli başlı ufak sorularım var 🙏 SSD ÖNERİR MİSİNİZ ? ( BÜTCE...
Top Bottom