Arama sonuçları: *

• Users: Lazlo
  • Order by date
  1. L

E sim destekli akıllı saatlerde internet paylaşımı yapılabiliyor mu?

Böyle bir şey mümkün mü? Yani e sim destekli bir akıllı saat aldım diyelim, telefondaki gibi internet paylaşımı yapabiliyor muyum?
  2. L

Windows Defender Yeterli mi?

Teşekkürler hocam bilgiler için
  3. L

Windows bile orjinal crackle işim olmaz
  4. L

Arkadaşlar steam ve epic games dışında pcye internetten oyun indiren birisi değilim. Hatta internetten herhangi bir program indiren birisi bile değilim. Comodo antivirüs yüklüydü ondan da çok şikayetçiyim. Durduk yere epic gamesten indirdiğim oyunların dosyalarını karantinaya alıyor durduk yere...
  5. L

Comodo Antivirüs Oyun Dosyasını Karantinaya Alıyor

Arkadaşlar bilgisayarımda comodo antivirüs yüklü. Bu antivirüs programı epic games ve steamden indirdiğim oyunları bile bilinmeyen dosyalar diye karantinaya alıyor ve bir türlü kontrol edemiyom. Bunu nasıl kontrol edebilirim arkadaşlar. Oyundayım birden oyun dosyasını karantinaya alıyor birden...
  6. L

Bağımlılık yapan bildiğiniz metin 2 serveri var mı?

Hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar tavsiyeleriniz için hepsine tek tek bakacağım iyi forumlar dilerim arkadaşlar. 1619472026 Hocam sizi yine etiketleyeyim dedim birkaç tane arkadaşımız öneride bulunmuşlar dilerseniz siz de bakabilirsiniz. İyi forumlar dilerim.
  7. L

Teşekkürler hocam iyi forumlar dilerim 1619462025 hocam yukarıda bir arkadaşımız yazdı sizi de etiketliyim dedim
  8. L

Eğer yazan olursa ben de etiketlerim seni hocam
  9. L

Arkadaşlar malum yasaklar başladı arkadaşlarla uzun zamandır metin 2 serveri aramaktayız. Bildiğiniz güzel bir 55-120 level farmlık veya başka tür serverler var mı şu kapanma sürecinde oynayabileceğimiz? Hepinize iyi forumlar dilerim arkadaşlar
  10. L

Acer nitro 5 an515-55 anlık drop sorunu

Evet hocam orda gözattan oyun launcherini seçin artı olarak sağ tık ile nvidia denetim masasında physx olan yerden otomatikteyse nvidiayı seçin 1618796626 Fakat hocam bende ses gitmiyordu ve fps göstergesi yerinden oynamıyordu sorunlarımız aynı değil fakat yine de bir deneyin grafik...
  11. L

GTX 1650 Tİ için gelen 466.11 geforce experience güncellemesi

teşekkürler arkadaşlar iyi forumlar
  12. L

hocam sürücüyü hızlı kurulumla mı yoksa temiz kurulumla mı kuruyosunuz?
  13. L

Arkadaşlar daha 2-3 gün önce çıkmış olan bir sürücü sizce kurmalı mıyım? Kuran arkadaşlarımız varsa sürücünün herhangi problemi var mı?
  14. L

Hocam nvidia denetim masasından otomatik ayarları nvidia ile değiştirdim ve windowsun grafik ayarlarından da oyunu seçtim ve nvidia ekran kartını işaretledim şuan herhangi bir kasma donma yok ilk başta gta 5 kasıyordu fakat şuan düzeldi gibi duruyor
  15. L

Hocam bende o kadar düşmüyor fps yüksek sadece anlık takılmalar oluyor bu da fortnite ve watch dogs 2 de oluyor fakat testlerini izledim ve birkaç kişi de söyledi fortniteda bu ekran kartında hala optimizasyon sorunu var dediler watch dogs 2 yi söylemiyorum bile ubisoft optimizasyon konusunda...
  16. L

Hocam ısı değerlerini belirttim fazla ısınmıyor zaten altına ekstradan soğutucu koydum 1618441869 Hocam orjinal win10 kuruluydu nitro sense kurulu yüksek performansa ayarlı 1618442197 Belirttiğim gibi hocam 3 tane oyunda problem yaşıyorum fortnite için videolara baktım çeşitli forumlarda da...
  17. L

Arkadaşlar perşembe günü aldığım acer nitro 5 an515-55 model laptopumda fortnite watch dogs 2 ve pubg lite da anlık droplar oluyor fakat lol ve minecraftta herhangi bir anlık takılma olmuyor şu an gta 5 kuruyorum sizce pcde mi sorun vardır yoksa sıkıntı yaşadığım oyunların optimizasyon sıkıntısı...
  18. L

Turbo Boost nasıl kapatılır?

Peki hocam bunu yaparsak işlemcide performans kaybı oluşur mu?
  19. L

Hocam her şeyi denedim sürücüsünü gücelledim olmadı. Eski sürücüyü yükledim yine olmadı. 1618317949 Geforce experience den özel kurulum mu yapmalıyım yoksa hızlı kurulum mu hocam? Öncekinde hızlı kurulum yapmıştım.
  20. L

Sorun ekran kartınd oluyor anlık düşüş oluyor ekran kartında
Top Bottom