Arama sonuçları: *

• Users: F1nerF1rst
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F1nerF1rst

Yardım Molex güç kablosu sistemimi yaktı kullanmayın kullandırtmayın!

Selamlar az önce canlı canlı sistemimin kıvılcım atmasını izledim 1 saat önce konu açmıştım eattman yiyorum görüntü kesiliyor diye az önce gözümün önünde sorunun kaynağını buldum ekran kartına kablo yetişmediği için psu da molex uzatma kullanmak zorunda kalmıştım kablo eridi duman attı ve en...
  2. F1nerF1rst

Görüntü gidiyor sistem arkada aktif çalışıyor

Selamlar sorunum dün ortaya çıktı sistemim şu şekilde ryzen 5 5500 işlemci/B450m s2h anakart/xpg d41 8 gb/fury 8 gb/Gigabyte rx 580 4 gb/high power 650w 80+ psu Sorunum detaylıca League Of Legends oynarken gündüz bir anda sistekmin görüntüsü kesildi arkada discorda sesim gidiyor benim sesimi...
  3. F1nerF1rst

Yardım Dualshock 4 r2 tuşunu basılı bırakma

Selamlar gta 5 de roleplay oynarken araba kulkanıyorum ve uzun süre aralıksız r2 basılı tutmak parmağımı ağrıtıyo belli bi vakit sonra r2 yi tetik şeklinde nasıl ayarlayabilirim yani 1 kere basınca basılı kalıcak bi daha basınca tetiklenip bırakıcak ds4windows programını kullanıyorum
  4. F1nerF1rst

cs2 de oyun donması siyah ekran

Selamlar imzamda da bulunuyor tekrardan belirteyim Ryzen 3 2200g 8x2 16 gb 3600Mhz ram rx 580 4 gb gigabyte modeline sahip bir sistemim bulunuyor cs2 betadan beri var ve oyunda ne saçma fps dropları giderebildim ne de oyunun donup siyah ekranda kalma sorununu belirli bir çözümü var mı sormak...
  5. F1nerF1rst

Yardım Corsair Void Elite vs Artics Nova 1

Artics nova 1 mi sizce yoksa corsair void elite mi mantıklı olur ikiside kablolu
  6. F1nerF1rst

Rehber Ekran Kartı ve Cpu fan modifiye edip tamamen beyaz setup kurmak

Selamlar dostlar bundan kısa süre önce ekran kartı modifiye etmek diye bir konu açıp soru sormuştum o konu altında işlemci fanınında modifiye edildiğini gördüm ve istediğim setupu yapabilmek için hemen işlemlere başladım bu konuda modifiye etme ile ilgili her şeyi sizlere anlatacağım. Açtığım...
  7. F1nerF1rst

Yardım Corsair Void Carbon vs Steelseries Nova 1 vs Razer Blackshark v2 hangisi iyidir

corsair elden alıcam 850 TL kutusu jelatinleri duruyor padleri vs tertemiz steelseries kapalı kutu olarak alıcam 1200 e geliyor blackshark ise 1300 1400 arasına sizce hangisini tercih etmeliyim
  8. F1nerF1rst

Yardım 1000 1500 arası kulaklık önerisi oyun müzik kullanımı

Selamlar g435 im vardı kulaklık değişmek istiyorum şuanda maximum 1.500 zorlarsam ucu ucuna çıkabilirim kulaklık almak istiyorum fps oyunları oynuyorum ve arada müzik dinliyorum kablosuz olması güzel olur fakat u aralıkta 2.el g435 den başka pek bir seçenek yok galiba kablolu kablosuz...
  9. F1nerF1rst

Yardım 2023 de logitech g633

Eski bir kulaklık fakat çok temiz şekilde buldum ne diyorsunuz alınır mı kulkanmış olan var mı performansı nasıldır ses kalitesi vs
  10. F1nerF1rst

Yardım Steelseries artics nova 1 vs blackshark v2 v2x

Dostlar g435 den bunlardan birine geçicem sizce hangisini tercih edebilirim ya da bütçem 1000 1300 civarında ne alabilirim daha iyi 1696020918 up
  11. F1nerF1rst

Yardım Rebel X Rombus oyuncu koltuğu aldım iyi midir

2800 e koçtaş üstünden kendi satıcısından aldım bundan önce trendyoldan 2200 e icon modeli almıştım fakat sırt kısmı yatmıyordu ondan almışken adam akıllı olsun dedim iptal edip bunu aldım iyi midir sizce
  12. F1nerF1rst

Yardım 2500 TL'ye kadar wireless kulaklık

Dostlar 2500 e kadar çıkacak şekilde wireless kulaklık arıyorum ne alabilirim 0 2.el farketmiyor
  13. F1nerF1rst

Yardım Logitech g435 usb dongle kayıp

Selamlar usb dongle kayboldu kasada bt yok kedim dışarıda geziyodu alıp götürdü galiba bulma imkanım yok nasıl yapabilirim garantisi bitik kulaklığın
  14. F1nerF1rst

Yardım Gigabyte rx 580 gaming 4 gb fanlar dönmüyor

Demin pes konusu açmıştım fps drop ile ilgili şimdş farkettim ekran kartı boşta 60 70 arası gidip gelmekte ve fanlar dönmüyor ikiside normalde 50 üstünde 1 fan sabit dönmesi gerekiyor diye biliyorum
  15. F1nerF1rst

Pes 24 de gereksiz drop ve düşük fps

İmzadaki sisteme sahibim basitçe İşlemci ryzen 3 2200g Fury beast 8 gb Xpg D41 8 gb total 16 gb ram B450m s2h Rx 580 gaming 4 gb Pes 24 oynamak için kol aldım 3 gün oldu 3 gündür oynuyorum oyunda saçma şekilde çok fazla fps drop yiyorum ve anlık dalgalanma çok fazla sıcaklıklarım işlemci 46...
  16. F1nerF1rst

Yardım Aliexpress siparişin kapalı

Ayın 21 inde kol sipariş ettim 3 defa denedim 3 üde sipariş kapalı dedi 1 tamesinde parayı çekti öbürlerinde çekmedi bu para kartıma geri de yansımadı geri yansır mı trendyoldan alıcam kolu para yetmiyor bunun geri gelmesi lazım naystan almıştım nays müşteri temsilcisi iade gözükmüyor dedi
  17. F1nerF1rst

Yardım 1500 1600 TL arasına kablosuz kulaklık

Srlamlar hayırlı pazarlar 1500 1600tl arasına kablosuz kulaklık arıyorum bilgisayarda kullanacağım cs tarzı oyunlarda aktif oynuyorum ne önerirsiniz dostlar
  18. F1nerF1rst

Yardım Ekran kartı kabloları koptu

Dostlar şu ışık kısmının kablosu koptu nasıl yapabilirim
  19. F1nerF1rst

Yardım Rx 580 furmark değerleri nasıl

Gigabyte rx 580 4 gb kartım var 1.fanı bozuldu msı fan ile değiştirdim demin bi furmark yapayım dedim değerler sizce nasıl macun ve termal padleri yeni temiz diyebilirim boştada 45 50 arası oynuyor
  20. F1nerF1rst

Yeni aldığım kasa fanları çok sesli

Dostlar selam fly game kasa almıştım famların sesine artık alışmışım fanları sçktüm bu gün hata kaza kasayı başlatınca fan sesinden rahatsız oldum geri bağladığımda kasayıda 0 aldım bu ses gereksiz falza değil mi sizce de
Top Bottom