Neler Yeni

Görüntü gidiyor sistem arkada aktif çalışıyor

F1nerF1rst

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,360
İsim
Hasancan Bekdemir
İlgilendiği Kategoriler
Toplama Bilgisayar Oyunlar Driver Problemleri
Selamlar sorunum dün ortaya çıktı sistemim şu şekilde ryzen 5 5500 işlemci/B450m s2h anakart/xpg d41 8 gb/fury 8 gb/Gigabyte rx 580 4 gb/high power 650w 80+ psu

Sorunum detaylıca League Of Legends oynarken gündüz bir anda sistekmin görüntüsü kesildi arkada discorda sesim gidiyor benim sesimi alıyorlardı klayve mouse çalışıyordu sistemimi resetledim oyuna geri girdim 1 2 saat kadar sonra tekrarladı problem bende driveri silip tekrar kurdum 3.kez tekrarladığında oyuna geri girdim hemen ranked maç olduğu için ama amd driveri silinmişti oyun 20 fps çalışınca farkettim gece boyunca sorun tekrarladı discordda oyun oynamıyorken bile tekrar yaşadım problemimi farklı driver sürümleri denedim herhangi bir otomatik update vesaire olmadı bende yapmadım durduk yere oldu 2 gün önce sistemi normal şekilde kapattım dün bu problemi yaşadım fakat sistem çalışdıktan ortalama 5 6 saat kadar sonra oldu bu sorun gece fifadaykende lavaboya kalktım geldim ekran siyah discord sesleri geliyordu oyunu oynamıyorduk daha kolu bile bağlamadım oyunu açtım lavaboya gidip geldim böyleydi canımı sıktı benimde son kez bi ekran kartını söktüm taktım driveri değiştirdim sistemi kapatıp yattım sabah saat 7 ye geliyordu çok geç oldu diye nedenini anlamadım durduk yere oldu aktif olarak sistemde aynı windows sürümü ve aynı driverler 2.5 3 aydır kurulu extra hiç bir update vesaire yapmadım sadece ryzen 3 2200g vardı ryzen 5 5500e geçtim ocakta ama ocağın 16 sından beri böyle bir sorun yaşamadım bios vesaire güncel sizce sorun ne kaynaklı olabilir durduk yere olması çok kafamı karıştırdı driver silinmeside wattman diye düşündürdü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,308
Üyeler
140,805
Son üye
aras114
Top Bottom