Arama sonuçları: *

• Users: nxiee
  • Order by date
  1. N

Cyberpunk şu an alınır mı

Merhaba malum CD Project Red 20.Yıla özel indirimlerde Cyberpunk 2077 alınmış tabi buglarla falan baya tartışılmış oyun ama şu anki hali ile alınır mı sorunlar düzeldi mi? Bilgisayarım ; Zotac 1650, Ryzen 3 3100 ve 16 gb 3200 mhz ramli yani optimizasyon problemi olmadan oynar mıyım? Eyvallah.
  2. N

Türknet , ADSL'den VDSL geçiş izni vermedi (Türk Telekom)

Sabah aradım yüzüme kapandı telefon birazdan tekrar deneyeceğim bakalım umarım olur Süreç tamamlandığı zaman benzer sorunları yaşamaları için bir rehber oluştururum. ve en yakın zamanda olay çözülür umarım.
  3. N

Ülkede kaç yıldır internet var ama hala sağlayıcıların bir kalitesinin olmaması çok şaşırtıcı :) :)
  4. N

TürkNetten gelen mesaja göre kayıt oluşmuş ama işte yapacak bişey yok o kadar boş yer ama bize gelince dolu herhalde.
  5. N

Cuma gününe kadar olmazsa artık Millenicom geçmek zorunda kalacağım anlamadım cevapları da düzgün değil ama en azından süreç hızlı ilerrliyor. Teşekkürler.
  6. N

Altyapı sorgulamasında bulunduğum bölge de port var olarak gözüküyor. TürkNetin altyapısında söylemiyor ama netspeed, millenicom gibi yerlerden altyapı sorgulamasında port var olarak gözüküyor ve daha farklı yerlerden de yaptım hepsi gözüküyor. Mesafe de 240 m gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.
  7. N

2-3 Gün önce ADSL tanımlandı diye konu açmıştım evet, VDSL Modem aldım forumda denildiği gibi destek kaydı açıp hemen ADSL'den VDSL geçiş için başvurumu ilettim ama Türknet bana çok kıytırık , anlam içermeyen bir cevap verdi yani hiçbir anlam çıkaramadım yine buraya sorayım dedim. Teşekkür...
  8. N

Türknet yeni kurulum yaptım.

Farklı bir operatörden geçiş yaptık port dolma ihtimali yok diye düşünüyor ama teşekkür ederim yardımlarınız için
  9. N

Eskiden altyapı sorgulama yapınca 63 mbps vdsl gösteriyordu artık 16 mbps adsl gösteriyor 1 Günde ne değişti anlamadım 1658589174 Hayır , hiçbir şey söylenmedi bize
  10. N

Huawei Model HG531sV1
  11. N

VDSL kurulum yapmayı bulamadım illa ADSL oluyor
  12. N

Merhaba Türknete geçtim modem kurulumunu yaptım ve altyapı 63 destekliyor ama hızım 11 zamanla artar mı yoksa adsl mi vdsl kurulum hangsinin olduğunu bilmiyorum teşekkür ederim
  13. N

Vodafone'dan Türknete geçiş süreci

Hayırlı forumlar ilk öncelikle 2017 Şubat ayından itibaren Vodafone ev interneti abonesiyim artık bir kaç problemden dolayı türknete geçmek istiyorum , umarım bayramdan sonra bunu halledeceğim, son sözleşmemde taahhüttüm 2 yıllıktı ve bu yıl ekim ayında bitiyor. Türknete geçtikten sonra...
  14. N

Papara Black Card Teslimat adresimi arkadaşıma versem problem olur mu?

Başlıkta da olduğu gibi Papara Black Kart siparişi vermiştim ama tatile gideceğim için 10 gün evimde olmayacağım kendi adresim yerine arkadaşımın adresine versem kurye sorun çıkarır mı? Teşekkür ederim.
  15. N

Karantina bittikten sonra pozitif çıkarsak tekrar karantinaya alınıyor muyuz?

Geçen salı günü yaptırdığım test sonucunun pozitif çıkması halinde 15 Şubat gününe kadar karantinaya alındım, ama hastalığım geçecek gibi durmuyor karantina sürem bittikten sonra tekrar pozitif çıkarsam karantina süreci uygulanıyor mu? Bilgisi olan arkadaşlar söylerse mutlu olurum, iyi forumlar.
  16. N

FİFA 22 Renk canlandırma

Değişiklik olmadı hocam, hatta kurcalarken default renk ayarlarımı bozdum :)
  17. N

FİFA 22 Renk canlandırma

Hocam bunu denedim ama ALT-TAB yaptıktan sonra oyunda renk canlılığı oluyor ama sonra tekrar geri soluklaşıyor. ben oyunda bir sorun olduğunu düşünüyorum ama tam bilmiyorum sorun mudur yoksa EA mi öyle istiyor
  18. N

FİFA 22 Renk canlandırma

Evet oynanış açısından bakılırsa öyle derim ama PES, FİFA'nın yanında çok kısır kalıyor.
Top Bottom