Neler Yeni

Türknet , ADSL'den VDSL geçiş izni vermedi (Türk Telekom)

nxiee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yunus Emre
2-3 Gün önce ADSL tanımlandı diye konu açmıştım evet, VDSL Modem aldım forumda denildiği gibi destek kaydı açıp hemen ADSL'den VDSL geçiş için başvurumu ilettim ama Türknet bana çok kıytırık , anlam içermeyen bir cevap verdi yani hiçbir anlam çıkaramadım yine buraya sorayım dedim. Teşekkür ederim .

Mesajı alta yüklüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

2-3 Gün önce ADSL tanımlandı diye konu açmıştım evet, VDSL Modem aldım forumda denildiği gibi destek kaydı açıp hemen ADSL'den VDSL geçiş için başvurumu ilettim ama Türknet bana çok kıytırık , anlam içermeyen bir cevap verdi yani hiçbir anlam çıkaramadım yine buraya sorayım dedim. Teşekkür ederim .

Mesajı alta yüklüyorum.
Yani port mu yoktur hiçbir şey anlamadım

Ekler

• resim_2022-07-25_141450036.png
    resim_2022-07-25_141450036.png
    35.6 KB · Hit: 52

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Yakınında port yokmuş anladığım kadarıyla.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,437
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Altyapı sorgulamanda ne çıkıyor? MEsafe uzaksa öyle çat diye VDSL vermezler zaten.

nxiee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Altyapı sorgulamanda ne çıkıyor? MEsafe uzaksa öyle çat diye VDSL vermezler zaten.
Altyapı sorgulamasında bulunduğum bölge de port var olarak gözüküyor. TürkNetin altyapısında söylemiyor ama netspeed, millenicom gibi yerlerden altyapı sorgulamasında port var olarak gözüküyor ve daha farklı yerlerden de yaptım hepsi gözüküyor. Mesafe de 240 m gibi bir şeydi yanlış hatırlamıyorsam.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,437
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz

MacWix

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
615
İsim
HAYRETTİN KÖNEŞ
Eğer yakınında boş port yoksa kayıt oluşturabilirsin. Onlar senin için takip ediyor ve ilk boş port da haber ediyorlar. Bende de port yoktu kayıt oluşturdum, boş olunca haber ettiler ve geçişimi tamamladılar, Millenicom.

nxiee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yunus Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türknet hata yapmış, her türlü vermek zorundalar.
Cuma gününe kadar olmazsa artık Millenicom geçmek zorunda kalacağım anlamadım cevapları da düzgün değil ama en azından süreç hızlı ilerrliyor. Teşekkürler.

Juckly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Umut

Mesajı alta yüklüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yani port mu yoktur hiçbir şey anlamadım
Bende ilk geçeceğim zaman port yok dediler 1 ay sonra falan hallettiler

nxiee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Yunus Emre
Eğer yakınında boş port yoksa kayıt oluşturabilirsin. Onlar senin için takip ediyor ve ilk boş port da haber ediyorlar. Bende de port yoktu kayıt oluşturdum, boş olunca haber ettiler ve geçişimi tamamladılar, Millenicom.
TürkNetten gelen mesaja göre kayıt oluşmuş ama işte yapacak bişey yok o kadar boş yer ama bize gelince dolu herhalde.

Juckly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
143
İsim
Umut
Cuma gününe kadar olmazsa artık Millenicom geçmek zorunda kalacağım anlamadım cevapları da düzgün değil ama en azından süreç hızlı ilerrliyor. Teşekkürler.
ama türknetin müşteri hizmetleri bir tık kötü birebir muhatap olacağın birisi yok

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,437
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Varmış işte, diğer sorgulamalarda görünüyor.

Top Bottom