Arama sonuçları: *

• Users: ufteker
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ufteker

Max. 2600 TL Oyuncu Koltuğu Önerisi

Arkadaşım için alacağız. Önerileri bekliyoruz.
  2. ufteker

2000 TL'den Ucuz Telefon Önerisi

Fiyatta 100 liraya kadar esneme olabilir.
  3. ufteker

Bilgisayar sürekli kendisini yeniden başlatıyor

Merhaba arkadaşlar, birkaç gün önce Game Garaj sitesinden hazır bir sistem aldım. Dün ekran kartı ve SSD montajı yaptıktan sonra windowsu kurmakta çok zorluk çektim çünkü diski biçimlendir ekranından sonra windows kuruluyor aşamasında sürekli bilgisayar kendisini yeniden başlatıyordu. O aşamayı...
  4. ufteker

350 TL Bütçe ile Mouse ve Kulaklık

Arkadaşlar 350 TL bütçem var, mouse ve kulaklık önerir misiniz
  5. ufteker

Yeni Alınan Bilgisayarı Testten Geçirmek

Selam arkadaşlar, yeni bir bilgisayar topladım ve ben bu bilgisayarın sağlamlığını test etmek istiyorum. Bunu hangi programlarla yapabilirim? Örneğin ekran kartı ve işlemcimin gelebileceği maximum sıcaklık, soğutma performansları, SSD ve PSU nun kalitesi falan.
  6. ufteker

Türksat Kablonet Kullananlar

Arkadaşlar Türksat Kablonet kullananlar değerlendirmelerini bizimle paylaşabilir mi? Artı ve eksi yönleri nelerdir, oyunlardaki ping durumu nedir, akşam 19-24 saatleri arasında internet hız düşüşü ne kadar seviyede oluyor gibi.
  7. ufteker

Millenicom 11 Mbps

Merhaba arkadaşlar, müşteri temsilcisini aradığımda altyapımın 11 mbps desteklediğini söylediler. Açıkçası bu değer bana hiç yeterli gelmedi. Başka bir internet sağlayıcısından daha fazla değer alma imkanım yok mu? Nereden öğrenebilirim?
  8. ufteker

Uzun Araştırmalar Sonucu Sipariş Ettiğim Sistem

Selamlar, yaklaşık 3 aydır para biriktirerek araştırmalar yaptım ve sonucunda aldığım sistem ektedir; ->Crucial ram çıkarılaral 2x8 Corsair Vengeance eklenecek -> 240 gb M2 SSD ve 1 TB HDD eklenecek Bu sistem hakkında yorumlarınız neler? Umarım hata yapmamışımdır.
  9. ufteker

Gaming gecesinden aldığım parçalar iade edilmiş

Arkadaşlar selam, 10 gün önce gaming gecesinden 2x8 corsair vengeance ram siparişi vermiştim, aras kargo kuryesi sanırım kapıya kadar 2 defa gelmiş fakat ikisi de benim nöbette olduğum zamana denk gelmiş. Kurye de hiç aramadığı için geldiğinden de haberim olmadı. Bugün sormak için kargo şubesine...
  10. ufteker

Ortaya Karışık PC

Arkadaşlar selam, gamegarajın Skywalker 5AN adlı kasasında ufak birkaç değişiklik yaptım, işlemci R5 2600, ekran kartı Gtx 1660 ve depolama ile ram birimlerini kaldırdım. Ram'i incehesap gaming gecesinden 2x8 Corsair Vengeance modelini 500 liraya almıştım. Ayrıca bir diğer gaming gecesinden de...
  11. ufteker

Yardım Whatsappta gruplardan çıkmadan uygulamayı silmek

Merhaba arkadaşlar, telefonumu kardeşime devredeceğim fakat format atmamam gerekiyor. Format atmadan whatsapp uygulamasını silince de bütün gruplardan ayrılıyor diye biliyorum. Gruplardan ayrılmadan bu uygulamayı silmenin ve yeni telefon alınca da mesajlarla birlikte tekrardan kurmanın bir yolu...
  12. ufteker

Ryzen 3 3100 vs Ryzen 3 3300x vs Ryzen 5 1600 AF vs Ryzen 5 2600

Fiyat, oyun performansı ve çekirdek sayısı açısından değerlendirmelerinizi bekliyorum. Sizce Gtx 1650 Super ile en uyumlu hangisi çalışır?
  13. ufteker

Sinerji Hazır Sistemi

Merhaba arkadaşlar, özelleştirmiş olduğum ve fiyatı 4500 TL olan bu hazır sistem hakkında düşünceleriniz neler? Değiştirmem gereken bir parça veya aynı fiyata daha iyi bir sistem öneriniz var mı? Anakart ve İşlemci -> https://hizliresim.com/YmYaCn Ram ve Ekran Kartı ->...
  14. ufteker

5300 TL Hazır Sistem Önerisi

Arkadaşlar en yüksek 5300 liraya hazır sistem önerir misiniz? PSU ve SSD hakkında çok konuşulan sistemler var, onlar olmasın mümkünse.
  15. ufteker

Aquarius 5AN İçin Değişiklik

Selam beyler, Game Garaj - Aquarius 5AN kasasında R5 2600'ü çıkararak R7 2700X'i ekledim ve Gtx 1660'ı çıkararak Gtx 1660 Super modelini ekledim. Rami daha sonra ekleyeceğim fakat aklımda iki soru var. 1-Firma, R7 2700x'i Wraith Stealth soğutucu ile gönderdiğini söyledi. Bu soğutucu...
  16. ufteker

Game Garaj SSD'leri Hakkında

Selamlar, Game Garaj firmasının hazır sistemleri içerisinde bulunan Crucial BX500 ve Biostar S120L SSD'leri hakkında düşünceleriniz neler? Sistemden çıkarıp ayrı bir yerden SSD almakla uğraşmak istemiyorum.
  17. ufteker

Mastory 5AN

Mastory 5AN Bu sisteme aynı RAM'den bir adet daha ekleyip satın almayı düşünüyorum. Sizce fiyatı ve performansı uygun mu, bu sistemin alternatifi var mı? Yorumlarsanız sevinirim teşekkürler. Ayrıca Gamegaraj'dan alışveriş yapan arkadaşların da yorumlarını bekliyorum, alışveriş deneyimlerini...
  18. ufteker

OC Yapmayacaklar için anakart

Merhaba arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi ne işlemciye ne de ekran kartına overclock yapmayacağım. B450M yerine A320M-S2H almam daha mantıklı değil mi? B450M modelinin daha ne gibi artısı var A320M'e göre?
  19. ufteker

Mi note 10 IMEI

Arkadaşlar merhaba, 2 gün önce garantisiz global sürüm mi note 10 aldım, imei numarasını eski telefonumdan aktardım. Telefonda MIUI 11 ve Android 9 sürümleri mevcut ama aldığım adam herhangi bir güncelleme yapmamam gerektiğini söyledi. Nedeni ne olabilir? Bu telefonu güncelleyebilir miyim ve...
  20. ufteker

Xiaomi Mi Note 10

Arkadaşlar garantisiz Xiaomi Mi Note 10 telefonu 3200 liraya buldum, sizce alınır mı?
Top Bottom