Arama sonuçları: *

• Users: aonec
  • Order by date
  1. aonec

CPU Throttle Sorunu hk.

Selamlar, Bu sorun hakkında daha önceden bilgisi olan bir arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim...
  2. aonec

CPU Throttle Sorunu hk.

High performance'da. 1602274208 Açık fakat onuda Throttlestop üzerinden kapatmama rağmen işlemiyor. BIOS üzerinden kapatmadım.
  3. aonec

CPU Throttle Sorunu hk.

Merhabalar, ASUS UX331FN marka ve model bir cihaz kullanıyorum. İşlemcisi i7-8565U ve MX150 ekran kartı ile 16GB belleği mevcut. Cihazda Adobe Photoshop ile Illustrator'ü aynı anda açtığımda işlemci frekansını otomatik olarak 0,60'lara çekiyor fakat işlemcinin termal sıcaklığı henüz 60'lara...
  4. aonec

AMD Wraith Prism RGB, USB bağlantı ses sorunu hk.

++ Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.
  5. aonec

Cevap için teşekkürler, bende o şekilde kullanmaktayım. USB-2 girişine taktım, kontrol ediyorum fakat tanımlanamayan aygıt olarak uyarı veriyor arada ve sürekli USB tak çıkar sesi gelmekte...
  6. aonec

Merhabalar, Geçtiğimiz ay AMD Ryzen 7 3700X işlemci satın aldım ve yanında gelen AMD Wraith Prism RGB CPU Cooler'ı kullanıyorum. Anakartım MSI B450-A PRO MAX ve üzerinde RGB girişi mevcut fakat buradan bağladığımda herhangi bir şekilde CPU Cooler renk ayarlamasını yapamadım. USB Port üzerinden...
  7. aonec

Ekran kartı fiyatları!

Online marketlerde gece dalgalanan kur hesaplaması olur, gün içerisinde değişim yapamayacakları için ortalama bir değer belirlenir. Her günün sonunda güncellenen fiyatları kontrol edebilirsin.
  8. aonec

Monitörümün ekranını nasıl temizleyebilirim

Alkol içermeyen ıslak mendil veya bir mikrofiber bez'e su ya da cam sil sıkarak temizleyebilirsin. Mikrofiber bez'in bir yüzünü ıslat ve sil, arka yüzü ile de kurula.
  9. aonec

Yardım Lütfen cevapla

R5 2600 ve RX570 tercih ederdim, ilerleyen zamanlarda (ekran kartı garantisi bitmeden) elimden çıkarıp üzerine biraz para destekleyip upgrade olanağını sağlardım.
  10. aonec

550w 80+ psu yetermi

Elektrik faturası ile alakalı değil, 550'nin % kaçını tam anlamıyla alabileceği ile alakalı. 80+ da 550W'ın %80 gibi bir değerine ulaşabilirken 80+ Silver' da bu değer %85'lere gelmekte. Cihaza 1000W takıldığında sistem gerekli yükü çekiyor, 550W taktığınızda sistem de 550W ister ise o zaman...
  11. aonec

acil!!! kulaklık hangisi

Zevk ve renk tartışması bu, deneyimlemek en doğru karar olacaktır. Kullanacağın süre bile iki kulaklık arasında seçim etkeni ayrıca bas/tiz farklılıkları... İki üründe kalitelidir.
  12. aonec

550w 80+ psu yetermi

Bu bilgiyi sizinle paylaşmak istedim...
  13. aonec

YENİ ALDİĞİM PC AÇILMIYOR NEDEN ACABA ?

Kullandığınız priz ile alakalı olabilir, eğer priz de topraklama mevcut ise akım koruyuculu priz satın alın ve deneyin. Statik elektrik konusunda doğru bilgi aktarıyorlarsa elektrikçi çağırıp tesisatınızı da kontrol ettirmenizde fayda var. Başka cihazlarınızda etkileniyor mu gözlemleyin...
  14. aonec

550w 80+ psu yetermi

Silver veya gold + sertifika olursa daha stabil olur. İlerleyen zamanlarda sistem yükseltmelerinde sıkışmazsın.
  15. aonec

OEM KEY GÜVENİLİR Mİ?

Bildiğim kadarıyla uygun fiyata almamıza sebep olan konu şu; X firması 1.000.000 adet üreteceği Y model cihaz için Microsoft'tan 1.000.000 adet key satın alır. X firması Y model cihazın üretimini 500.000' de durdurur. Microsoft ile X firması arasındaki sözleşmeye göre kalan keyleri farklı...
  16. aonec

Monster

1050 giriş-orta seviyesi bir kart ayrıca notebook modeli olduğunu düşünecek olur isek üst düzey bir performans veremez. 3GB bellek ile orta seviyelerde oynatır.
  17. aonec

Bu pc alınır mı?

Bir, iki sene sonra çıkacak oyunlar için ekran kartı performansı yetmeyebilir ayrıca bellek ve depolama takviyesi de isteyecektir. İlerleyen zamanlarda bu destekleri sağlayabilecekseniz alabilirsiniz.
  18. aonec

Wireless Kulaklık Önerisi

Şunları önerebilirim, detaylıca araştır. Herkesin kulağı bir değildir... :) Plantronics BackBeat GO 605, JBL JBLT600BTNCWHT Tune 600BT NC Bluetooth Kulaklık, Plantronics Backbeat GO 810
  19. aonec

İ5 4460 Darboğaz sorunu (GTX960 4GB)

Darboğaz yaşadığınıza emin misiniz?
  20. aonec

Oyunlarda hızlı ısı artışı

Cihaz yüksek güç modundadır veya anakart üzerindeki standart ayarlar fan hızınızda farklıdır. Anakart ısı değerlerinde fan yüzdesi farklıdır... Birçok etken olabilir, gözlem gerekir.
Top Bottom