Neler Yeni

Bu pc alınır mı?

VuenxFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muzaffer Altınok
Instagram
fa.muzaffer
Steam
FA

azomett

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet Kıvanç Kırtıl
Aşağı yukarı 5k bütçe var, monitör falan dahil pc almak istiyorum. Bu alınır mı (monitöre sonra bakıcam) ;
Dün Abdullah abi yeni video yayınladı 5300 tl ye 2060 ve ryzen 5 3600 vardı fakat şimdi baktım stok bitmiş bence bekle alma yine böyle birşeyler gelebilir

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Mustafa Enes Bulut
Aşağı yukarı 5k bütçe var, monitör falan dahil pc almak istiyorum. Bu alınır mı (monitöre sonra bakıcam) ;
Kanka çoğu kişi teknobiyotik e bulaşma diyor bende 30 DKK önceye kadar ordan alacaktım ama şu anda yönler değişti teknik servis çok kötü diyorlar müşteri hizmetleri bişey bilmiyor diyorlar ve bazı parçalar 2. El gibi bişey demişlerdi bence bekle alma ordam

aonec

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Caner Alptekin

Bir, iki sene sonra çıkacak oyunlar için ekran kartı performansı yetmeyebilir ayrıca bellek ve depolama takviyesi de isteyecektir. İlerleyen zamanlarda bu destekleri sağlayabilecekseniz alabilirsiniz.

Scarlet17

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Hasan Peker Yavuz
Biraz bekle donanım arşivinin sisteminin stokları yenilenebilir.O sistem daha iyi

OzgurTNGR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Özgür Tangüner
Twitter
TangunerOzgur
8GB Ram günümüz oyunları için pek iş göreceğini sanmıyorum. İleride Ram ve SSD/HDD takviyesi yapman şart gibi duruyor.
Kendi sistemimde R5 2600 ve RX570 8GB var en üst grafiklerde açamadığım oyun yok, herhangi bir takılma da görmedim. Zaten canavar gibi bir işlemci, lakin ekran kartın AsRock olması nasıl bir + veya - kazandırır bilmiyorum. Sana önerim ekran kartının MSI veya Sapphire olması çünkü; bana kalırsa AMD tabanlı en iyi ekran kartlarını onlar yapıyor.

VuenxFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muzaffer Altınok
Instagram
fa.muzaffer
Steam
FA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkürler önerileriniz için

VuenxFA

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Muzaffer Altınok
Instagram
fa.muzaffer
Steam
FA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz daha bekleyeyim o zaman dünya normal haline gelene kadar

utkuversus

80+ Bronze
Kanka çoğu kişi teknobiyotik e bulaşma diyor bende 30 DKK önceye kadar ordan alacaktım ama şu anda yönler değişti teknik servis çok kötü diyorlar müşteri hizmetleri bişey bilmiyor diyorlar ve bazı parçalar 2. El gibi bişey demişlerdi bence bekle alma ordam
Ben parçalara doğrudan 2. el demedim. Sadece çok ucuz güvenemiyorum dedim. Yanlış anlama aman deyim :).

VooneX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Mehmet Akif
Bro bana kalırsa tabi şu ayrı bir şey maddi durumunda sıkıntı yoksa bunu alabilirsin.
Ama eğer maddi durumda biraz sıkıntı varsa.AMD Ryzen 5 2600 değilde 1600 tercih edebilirsin(arada ortalama 200tl fark buda klavye yada fare parası)
He eğer para sıkıntın varsa yani pc alırken yaşıcaksan '' SAHİBİNDEN '' ikinci el ekran kartı öneririm, '' GET '' ile alabilirsin.Ürününü alıyorsun deniyorsun sonrasında parasını ödüyorsun.Biz arkadaşa 2 ay garantili 1050 bulmuşduk. '' GET '' ile aldık ve şu anda gayet memnunuz.Sıkıntısı da yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
118
İsim
Mikdat Öztürk
Twitter
Oztmikdat
Sistem güzel lakin günümüz oyunlarında 8gb ram yetersiz olabilir ekran kartında da bir update yapma ihtiyacı bulabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Bahadır
Bunu alacağına V3.5 al, 3100 tl'ye daha güzel. 480 gb ssd ve Psu daha iyi

Sheader

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Mustafa Enes Bulut
Ben parçalara doğrudan 2. el demedim. Sadece çok ucuz güvenemiyorum dedim. Yanlış anlama aman deyim :).
Sen değilsin başka forumlarda da gördüm az önce baya kotuluyorlar di orda ne yapsam ordan alınmaz mı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,797
Üyeler
147,014
Son üye
wissy
Top Bottom