Arama sonuçları: *

• Users: ilkan
  • Order by date
  1. ilkan

Çözüldü✓ 18000 TL Bütçe F/P Laptop Önerisi Verirmisiniz ?

https://www.hepsiburada.com/acer-nitro-5-an515-45-amd-ryzen-5-5600h-16gb-512gb-ssd-rtx3060-freedos-15-6-fhd-144hz-tasinabilir-bilgisayar-nh-qbcey-005-p-HBCV00000I8S7S?url_src=and-product-detail
  2. ilkan

1K bütçe klavye önerisi

Bu klavyeyi abdullah'ın sayesinde 1600 liraya almıştım çok memnunum ama bütçenin 3 katı şuanki fiyatı , biraz baktım şöyle bi klavye buldum araştırmanı tavsiye ederim
  3. ilkan

Türknet ve rezil müşteri hizmetleri mağdurluğu

şimdi size Türk telekom'un Türknet şirketine uyguladığı ambargoyu anlatacağım , yıllardır Türk telekom kullandım ve en sonunda taahüt'üm bitti ve türknet'in bulunduğum lokasyonda 100mbps kampanyasını gördüm internet sitelerine her şey güzel hemen başvurdum ve internetim hemen bağlandı her şey...
  4. ilkan

Yardım 500mgbt internet steamde 7-8 ile indiriyor

bu arada şöyle bir dipnot paylaşmak istiyoruım benim evimde 2 tane laptop var 1 tane masaüstü bilgisayarım var , masaüstünü yeni aldım diyebiliriz 6 ay filan oldu ve testlerimi şu şekilde yaptım , en eski laptobuma bağladım kablolu olarak ve maksimum 200mbps aldım , bu seferde ethernet kablosunu...
  5. ilkan

Yardım 500mgbt internet steamde 7-8 ile indiriyor

@wolvesina ben superonline 1000mbps kullanıyorum fakat disk'e yazma oranım düşünce down da aynı orantıda düşüyor ve hiç bir şekilde steamden 1000mbps en kötü saniyede 100mb down görmedim
  6. ilkan

MD3 SAHİBİYİM AMA DÜŞÜK FPS SIKINTISI YAŞIYORUM

kontrol ettim şimdi bios'dan bios sürümü F1 miş ilk versiyon, F4 çıkmış
  7. ilkan

ilk etapda hangi parçaların driverlarını güncellemem gerek? ekran kartının driverını güncelledim
  8. ilkan

düşüşler net şekilde belli ediyor oyun oynarken, bu da oyun içinde rahatsız edici durum.
  9. ilkan

itopya mağazasında sordular kurulum yapalım mı diye driverlarınızı biz yükliyim deneme windows sürümü ile teslim edicez dediler bende tamam yapın dedim bunun içinde ekstra 80 lira para aldılar
  10. ilkan

Selam dostlar 7bin TL'ye md3 satın aldım tek oynadığım oyun lol .Lol oynarken orta ayarlarda 110 fps alıyorum , arka tarafta hiç bir şey açık değil sadece discord açık. Sebebi nedir ? bu sorunu yaşan var mı ?
  11. ilkan

2000 ₺ telefon önerisi F/P

böyle bir telefon var ama deneyimim olmadı , bir öneridir değerlendirebilirsin ( NFC özelliği filanda var )
  12. ilkan

Bu Krampon Alınır Mı ?

Alınabilir bilekli olması çok şık gösteriyor rengide insanı cezbediyor. Ben bile düşünüyorum şuan alsam mı diye. Ama bizim halısaha ortamı dağıldı ya :D
  13. ilkan

Mouse önerisi verebilecek var mı

https://www.amazon.com.tr/Corsair-kablosuz-simetrik-teknoloji-programlanabilir/dp/B08JTXY3DB/ref=lp_12602040031_1_12
  14. ilkan

ayakkabı için ortapedik taban arıyorum

ben sadece taban kısmı olanlar için kullandım bu ürünü kullandım epey memnun kaldım tavsiye ederim.
  15. ilkan

Donanım Arşivi yılbaşı logo çalışması

Eline Sağlık , bence kırmızı şapkalı olanlar çok iyi
  16. ilkan

TestOtomasyon Tarafında Kendini Geliştirmek İsteyenler için.Selenide vs Selenium

Öncelikle Merhaba arkadaşlar .Bugün sizlere Test Otomasyon'da U/I tarafında WEB sayfası üzerinde nasıl Test yapılır bundan bahsedicem. Bu benim kariyerimde hazırlayacağım ilk makale olucak. Peki neden bunu burada paylaşıyorsun diyenler olucak, Neden mediumda ya da linkedin' de paylaşmadın...
  17. ilkan

Netflix, spotify tarzı platformlarda indirim yapan kart var mı?

papara var diye biliyorum netflix spotify youtube bunlarda aylık 15tl ye kadar cashback var (her biri için 15tlye kadar kota var )
Top Bottom