Arama sonuçları: *

1. Leonidax

Öneri geeky gk61 mi e-yooso z11 mi alınır

bende z11t var 650ye bırakıyodum satılmadı şimdi yaylaya gidicem diye yayından kaldırdım hayırlısı olsun
  2. Leonidax

Öneri geeky gk61 mi e-yooso z11 mi alınır

Hocam z11 veya z11t tercih etmek isterseniz sarı sitede al sat yapanlar mevcut aliexpressten çok fazla kişi satın aldı 700 800 e satıyorlar
  3. Leonidax

🔥İndirim Geeky GK61 %60 Klavye |Huano Speed Yellow ve Speed Silver Seçenekli| 1064 TL

Arkadaşlar kimse niye black tercih etmiyor merakımdan soruyorum sadece
  4. Leonidax

🔥İndirim AmazonTR 200/80₺ İndirim Linki🔥🎁Yeni

Paylaşım için teşekkürler hocam.
  5. Leonidax

🔥İndirim AmazonTR 200/80₺ İndirim Linki🔥🎁Yeni

Arkadaşlar bu kampanya yeni bilginiz olsun.Bundan önce paylaşılan 2 tane kampanyayı kullanamıyordum bunu kullanabiliyorum.
  6. Leonidax

❌İndirim Bitti! EPOMAKER HEDİYELER DAĞITIYOR!!!!

Eyvallah hocam sanada
  7. Leonidax

Valla hocam ya benim için çok güzel bir upgrade oldu 700 TL'ye
  8. Leonidax

Olabilir hocam ben lolde denedim güzel oluyor.Dediğiniz gibi bu saatten sonra bunun altı kesmez gibi ilerde bu bozulursa yurtdışından söylücez gibi illa :D
  9. Leonidax

Aynen hocam e yooso z11tyide denedim ama bunun hissiyatı harbi ayrı geliyor ya çok hoşuma gitti.Sadece bu ağırlığa alışmam lazım.
  10. Leonidax

@Marginale tofastan inip ferrariye binicekmissiniz gibi hissiyat var hocam :D yeni elime ulaştı 1722066996 biraz ağır hissettiriyor basarken ama onun dışı hoşuma gitti.
  11. Leonidax

🔥İndirim Anker Soundcore Life Q30 1899TL

7 ay önce amazondan 1800e almıştım iyi fiyat
  12. Leonidax

Çözüldü✓ Akko'dan klavye sipariş edeceğim ekstra ücret çıkar mı?

Hocam en az 700 800tl gümrük vergiside ödersiniz ona göre hesaplayın
  13. Leonidax

❌İndirim Bitti! E-YOOSO Z11 Mekanik Klavye 428TL

PTT teslim almış hocam bugün
  14. Leonidax

Valla şansıma black denk geldi hiç switch seçeneğini görmedim sadece klavyenin rengini ayarladım öyle aldım sansliymisim bu konuda 😁
  15. Leonidax

Bakalım hocam gateron black switch sipariş etmiştim bide olmadı e yossoyu 500e koyarım
  16. Leonidax

Ehliyet sınavından kaldım.

Sağlık olsun hocam
  17. Leonidax

epomaker ep84 aldım hocam 700tlye 1721479625 Bakayım hocam ikiside elime gelsin hangisini beğenirsem ötekini satarım zaten ep84ü 700e koysam direk elden gider :D
  18. Leonidax

Valla hocam pttyi basıp hepsine bi çift laf söyleyesim varda :d adanadayım 1721478383 Bu farklı bir ürün hocam epomaker ep84 vergisi 806tlydi itirazda bulundum 704tlye düşürdüler sadece 1721478414 Hocam sizce değer mi 700e elime z11tde geçecek şimdi ne diyorsunuz siz
  19. Leonidax

Hocam gönderi haraket etmeden böyle vergi düşüyor mu ? Önce gönderi haraket edicek sonra güncellencek diye biliyodum ben bide gümrük haftasonu çalışmıyorki bunlar ne ara belirledi :D
  20. Leonidax

Hocam xD VALLA KAFAYI YİCEM YA 700e düşmüş sadece 1721476980 Anlam veremiyorum valla hala haraket gözükmüyor ama vergisi güncellenmiş bu mümkün mü @Marginale hocam
Top Bottom