Arama sonuçları: *

• Users: Asho
  • Order by date
  1. A

Sıvı soğutucu ön tarafta takmak !!

Ramlar yuzunden radyatör oturmadi çarpiyor , ramlar çıkarınce oturiyor 1621259589 Yardimci olacak biri var mi ?
  2. A

Sıvı soğutucu ön tarafta takmak !!

Herkese selam , 240mm sıvı soğutucu üst tarafta oturmadi Ön tarafta takicam ama önde 3 fani var , onlara sokup uste egzoz olarak mi taksam 3u Ön tarafta sıvı soğutucu radyatör intake yapim kafam karıştı ne yapsam
  3. A

Cooler Master MasterLiquid ML240L V2 RGB İyi midir?

https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-deep-cool-gammaxx-l240-v2-sivi-sogutma-fiyati,503979089.html bu nasil peki ? Yeda bu https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-raijintek-eos-240-rbw-sivi-sogutma-fiyati,890245418.html
  4. A

Başka bir öneriniz varmi ? Bu fiyat civari 800 TL maximum
  5. A

Merhaba , bunu almaya düşünüyorum sizce iyi mi? ? https://www.itopya.com/cooler-master-masterliquid-ml240l-v2-rgb-240mm-islemci-sivi-sogutucu/
  6. A

Logitech G213 Yeda Philips Momentum SPK8605 Cyan Switch

tamam arkadaslar tessukerler cevablariniz icin
  7. A

Logitech G213 Yeda Philips Momentum SPK8605 Cyan Switch

Selam arkadaslar , klavye alicam ve suan 2 tane idirime girdi Logitech g213 membrane oldunu biliyorum philipsin mekanik oldunu da arasida 60Tl farki var logitech biraz daha pahali https://www.itopya.com/philips-momentum-spk8605-cyan-switch-turkce-rainbow-mekanik-gaming-klavye/...
  8. A

MoleculePC iade gerçekleştirmiyormuş !!!!

bakarim dostum eyv 🙏🙏 1620179116 19.ALICI’ nın kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa ALICI kusuru oranında SATICI’ nın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür. Ancak cayma hakkı süresi içinde malın veya ürünün usulüne uygun kullanılması...
  9. A

Vardir ama firmaya bağli iade kabul etmeiyebilir , THH dikkat edin bir şey satin alirken çunku başvu yapmak için ust limiti 11.330 TL dir bu tutardan fazla bir şey satin alinca THH başvuramiyorsun ayrica dava açman gerekicak
  10. A

Ya dostum ne yalan söyleyim ben turkeyde yabancıyım , ve türkçede çok hakim olmadım için zorluk çekebilirim maalesef yani nerye gidicam napcam kiminle ne deicam başvuru yapsam ne yazsam bunlar hepsini idare etmeyebilirim ve bu durumda hakkimiz alinmiyor :( işte elim bağli gibi hesidiyorum ...
  11. A

Vardir ama gordun işte firma iade etemiyebilir
  12. A

maalesef oyledir bunlar zaten bu yuzden rahat rahat yasal islem baslatabilirsin diyorlar , aslinda da dava acabilirsin da kim ugrasmak isterki o kadar ve masraflari 1620167962 bencede ve hatta sitede bu konuda ana sayfada olsun herkes gorsun ayni hatada dusmesin, teknik serviste bir sorun...
  13. A

Fiyati 11.300 ustunde oldu için başvuramiyorum ?
  14. A

Bende limitin ustunde yaziyor , Bu durumda napmam lazim
  15. A

THH başvuru uyuşmazlık tutar

Arkadaşlar THH başvuru yapiyorum bilgisayar iade talebi , pc fiyati 14,700 TL Ama uyuşmazlık tutar 11 bina kadar , bu durumda nasil başvuru yapabilirim ?
  16. A

Yardimci olabilicak biri varmi ?
  17. A

Uyuşmazlik tutari yazamiyorum burda ? En fazla 10bin gibi bir rakam koyabilirim Bu alana 1 mi yazsam ?? Zaten faturada yaziyordur ? 1620117060 ++ 1620117907 Sistem 14.700 TL oldu için THH yapamiyoruz yani ?
  18. A

Peki başvuru de ne yazmalım ne belgeler eklenelim ? Hiç once başvurmadim
  19. A

Tamam onlara aramam daha zaten
Top Bottom