Arama sonuçları: *

1. M

Xbox Game Pass yavaş indirme sorunu

Merhaba arkadaşlar xbox game pass aldım ve oyun indireceğim zaman game pass ve ea çok yavaş inidiyor . Normalde 100mb dowland ım mevcut Ama sorun şuki steamde 10.8mb indirme yaparken xbox game pass ta dalgalı bir şekilde 4 ile 1 mb arasında gezmekte bunun bir çözümü varmı ?
  2. M

EA desktop açılmıyor ama arka planda gözüküyor

Öncelikle temp klasörüne geliyoruz. Ardından değişik isimli bir sürü klasör olacak. Onlardan en üsttekine girip içindeki bootstrapperapplicationdata adlı bir dosya olacak. Onu çalıştırın. Eadesktop. MSI" layoutonly="no" yazan satırın altında bir link olacak. O linki kopyalayıp tarayıcıda açın...
  3. M

EA desktop Yöneticide gözüküyor ama açılmıyor.

origini tamamen sildim yinede bir çözüm olmadı malesef 1618660421 Öncelikle temp klasörüne geliyoruz. Ardından değişik isimli bir sürü klasör olacak. Onlardan en üsttekine girip içindeki bootstrapperapplicationdata adlı bir dosya olacak. Onu çalıştırın. Eadesktop. MSI" layoutonly="no" yazan...
  4. M

EA desktop Yöneticide gözüküyor ama açılmıyor.

Merhaba arkadaşlar ne yaptıysam bir çözüme ulaşamadım ve sizlere sormak istedim. Laptoptan kurulum yapabiliyorum ama bilgisayar kasasında EA desktop kurulumu başlatınca . Görev yöneticisinde gözüküyor ama masa üstüne bir görüntü gelmiyor . Bundan dolayıda kurulum yapamıyorum. Laptoptan dosyayı...
Top Bottom