Neler Yeni

EA desktop Yöneticide gözüküyor ama açılmıyor.

Mumincan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mümin can zayimler
Merhaba arkadaşlar ne yaptıysam bir çözüme ulaşamadım ve sizlere sormak istedim.
Laptoptan kurulum yapabiliyorum ama bilgisayar kasasında EA desktop kurulumu başlatınca . Görev yöneticisinde gözüküyor ama masa üstüne bir görüntü gelmiyor . Bundan dolayıda kurulum yapamıyorum. Laptoptan dosyayı alıp pc ye attım ama yinede aynı sorun devam etmekte . Bunun çözümünü bilen varsa yardımcı olursa sevinirim . Teşekkürler şimdiden

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Origin ve EA Desktop birbirini kesen uygulamalar. Bilgisayarınızda Origin varsa ve arka planda çalışıyorsa kapatın ve sadece EA Desktop başlatın. Olmuyorsa başka bir bilgim yok.

Mumincan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
mümin can zayimler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Origin ve EA Desktop birbirini kesen uygulamalar. Bilgisayarınızda Origin varsa ve arka planda çalışıyorsa kapatın ve sadece EA Desktop başlatın. Olmuyorsa başka bir bilgim yok.
origini tamamen sildim yinede bir çözüm olmadı malesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle temp klasörüne geliyoruz. Ardından değişik isimli bir sürü klasör olacak. Onlardan en üsttekine girip içindeki bootstrapperapplicationdata adlı bir dosya olacak. Onu çalıştırın. Eadesktop. MSI" layoutonly="no" yazan satırın altında bir link olacak. O linki kopyalayıp tarayıcıda açın. EA desktop. MSI diye bir dosya inecek. Onu açıp programı kurun çalışacaktır. Eğer işe yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.(BU YÖNTEMLE SORUNU ÇÖZDÜM )

Son düzenleme:

umit1202

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
ümit öztürk
origini tamamen sildim yinede bir çözüm olmadı malesef
Mesaj otomatik birleştirildi:

Öncelikle temp klasörüne geliyoruz. Ardından değişik isimli bir sürü klasör olacak. Onlardan en üsttekine girip içindeki bootstrapperapplicationdata adlı bir dosya olacak. Onu çalıştırın. Eadesktop. MSI" layoutonly="no" yazan satırın altında bir link olacak. O linki kopyalayıp tarayıcıda açın. EA desktop. MSI diye bir dosya inecek. Onu açıp programı kurun çalışacaktır. Eğer işe yaradıysa çözüm olarak işaretleyebilirsiniz.(BU YÖNTEMLE SORUNU ÇÖZDÜM )
bende böyle bir dosya yok ne yapmalıyım silip tekrar yüklicektim ama setup açılmıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
950,818
Üyeler
149,784
Son üye
Aizen1938
Top Bottom